Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Nábytok  >  Záhradný nábytok  >  BB BISTRO se

BB BISTRO set

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 30,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 30,99 €
Porovnať 2 obchody
Patríte medzi milovníkov zdravej stravy a čerstvý šalát patrí medzi pravidelné položky vášho jedálnička? Potom by ste si iste mali zaobstarať túto krásnu a praktickú sadu Bistro nemeckej značky WMF.
Nájdete v nej porcelánovú misu o priemere 24 cm, v ktorej môžete šalát najskôr pripraviť, a potom rovno aj servírovať. Pomôžu vám v tom dve lyžičky z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygieni... Set na šalát WMF Bistro obsahuje: 1x lyžica na šalát 30 cm 1x vykrojená lyžica na šalát 30 cm 1x misa na šalát 24 cm Ak radi svojej rodine alebo priateľom servírujete rôzne šaláty, určite by ste si nemali nechať ujsť túto krásnu a praktickú sadu Bistro nemeckej značky WMF. V mise môžete šalát pripraviť, a potom ho z nej i servírovať. Sada obsahuje: porcelánová misa s priemerom 24 cm a dve se...

Všetky ponuky pre BB BISTRO set

Popis BB BISTRO set

Chefshop.sk píše:

Patríte medzi milovníkov zdravej stravy a čerstvý šalát patrí medzi pravidelné položky vášho jedálnička? Potom by ste si iste mali zaobstarať túto krásnu a praktickú sadu Bistro nemeckej značky WMF.
Nájdete v nej porcelánovú misu o priemere 24 cm, v ktorej môžete šalát najskôr pripraviť, a potom rovno aj servírovať. Pomôžu vám v tom dve lyžičky z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózii a neabsorbuje pachy ani chute. Jedna z lyžičiek má funkčne vykrojený tvar pre ľahšie servírovanie. Lyžice aj misku môžete umývať v umývačke riadu.
Hlavné výhody:
Set na šalát nemeckej značky WMF
Porcelánová misa a 2 lyžice
V mise je možné pripravovať aj servírovať šalát
Jedna z lyžíc má funkčne vykrojený tvar
Lyžice sú vyrobené z nerezovej ocele Cromargan®
Je zdravotne nezávadná, hygienická
Odolné proti korózii
Neabsorbuje pachy ani chute
Vhodné do umývačky riadu
Ideálne ako darček
Špecifikácie:
Materiál lyžíc: nerezová oceľ Cromargan® 18/10
Materiál misy: porcelán
Dĺžka lyžíc: 30 cm
Priemer misy: 24 cm

KULINA SK píše:

Set na šalát WMF Bistro obsahuje: 1x lyžica na šalát 30 cm 1x vykrojená lyžica na šalát 30 cm 1x misa na šalát 24 cm Ak radi svojej rodine alebo priateľom servírujete rôzne šaláty, určite by ste si nemali nechať ujsť túto krásnu a praktickú sadu Bistro nemeckej značky WMF. V mise môžete šalát pripraviť, a potom ho z nej i servírovať. Sada obsahuje: porcelánová misa s priemerom 24 cm a dve servírovacie a miešacie lyžice (jedna má praktický vykrojený tvar). Lyžice sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózii, pachom a chutiam. Krásny dizajnový set je vhodný do umývačky riadu. Hlavné výhody setu na šalát WMF Bistro: Praktický set na šalát Nemecká značka WMF Pre prípravu a servírovanie Porcelánová misa Klasická lyžica + vykrojená lyžica Nerezová oceľ Cromargan® Hygienická Odolná proti korózii, pachom a chutiam Vhodné do umývačky riadu Dizajnový set je vhodný aj ako darček Špecifikácie: Materiál lyžíc: nerezová oceľ Cromargan® 18/10 Materiál misy: porcelán Dĺžka lyžíc: 30 cm Priemer misy: 24 cm

Parametre BB BISTRO set

Výrobca BB
Výrobce BB
Druh Záhradný set

Podobné produkty

Podobné frázy: