Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Nábytok  >  Záhradný nábytok  >  BB BISTRO se

BB BISTRO set

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 42,00 €
Dostupnosť: Skladom
Ak radi svojej rodine alebo priateľom servírujete rôzne šaláty, určite by ste si nemali nechať ujsť túto krásnu a praktickú sadu Bistro nemeckej značky WMF. V mise môžete šalát pripraviť, a potom ho z nej i servírovať. Sada obsahuje: porcelánová misa s priemerom 24 cm a dve servírovacie a miešacie lyžice (jedna má praktický vykrojený tvar). Lyžice sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele Cr... Patríte medzi milovníkov zdravej stravy a čerstvý šalát patrí medzi pravidelné položky vášho jedálnička? Potom by ste si iste mali zaobstarať túto krásnu a praktickú sadu Bistro nemeckej značky WMF.
Nájdete v nej porcelánovú misu o priemere 24 cm, v ktorej môžete šalát najskôr pripraviť, a potom rovno aj servírovať. Pomôžu vám v tom dve lyžičky z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygieni... Ľahká, ale napriek tomu robustná kombinácia zo sklápacieho stolíka a 2 stohovateľných stoličiek s komfortnou polyratanovou sedacou plochou je veľmi pohodlná. Stolík je veľmi dobre uskladniteľný. Oceľový rám stolíka aj stoličiek je ošetrený práškovou vrstvou a nohy sú ukončené gumou. Použité materiály sú počasiu odolné, nevyžadujú údržbu ani špeciálne čistiace prostriedky.
Technické údaje: < b... Tento set záhradného nábytku je vhodným doplnkom každého balkóna, terasy alebo záhrady. Je určený pre pohodlné sedenie dvoch dospelých osôb. Nosnosť stoličiek je 100 kg.Set sedacieho nábytku Bistro je vyrobený z umelého ratanu, ktorý perfektne odoláva poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Jeho ďalšou prednosťou je vysoká pevnosť, stabilita a ľahká údržba - nábytok jednoducho umyjete hadicou. Opr...

Popis BB BISTRO set

KULINA SK píše:

Ak radi svojej rodine alebo priateľom servírujete rôzne šaláty, určite by ste si nemali nechať ujsť túto krásnu a praktickú sadu Bistro nemeckej značky WMF. V mise môžete šalát pripraviť, a potom ho z nej i servírovať. Sada obsahuje: porcelánová misa s priemerom 24 cm a dve servírovacie a miešacie lyžice (jedna má praktický vykrojený tvar). Lyžice sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózii, pachom a chutiam. Krásny dizajnový set je vhodný do umývačky riadu. Hlavné výhody setu na šalát WMF Bistro: Praktický set na šalát Nemecká značka WMF Pre prípravu a servírovanie Porcelánová misa Klasická lyžica + vykrojená lyžica Nerezová oceľ Cromargan® Hygienická Odolná proti korózii, pachom a chutiam Vhodné do umývačky riadu Dizajnový set je vhodný aj ako darček Špecifikácie: Materiál lyžíc: nerezová oceľ Cromargan® 18/10 Materiál misy: porcelán Dĺžka lyžíc: 30 cm Priemer misy: 24 cm

Chefshop.sk píše:

Patríte medzi milovníkov zdravej stravy a čerstvý šalát patrí medzi pravidelné položky vášho jedálnička? Potom by ste si iste mali zaobstarať túto krásnu a praktickú sadu Bistro nemeckej značky WMF.
Nájdete v nej porcelánovú misu o priemere 24 cm, v ktorej môžete šalát najskôr pripraviť, a potom rovno aj servírovať. Pomôžu vám v tom dve lyžičky z nerezovej ocele Cromargan®, ktorá je hygienická, odolná proti korózii a neabsorbuje pachy ani chute. Jedna z lyžičiek má funkčne vykrojený tvar pre ľahšie servírovanie. Lyžice aj misku môžete umývať v umývačke riadu.
Hlavné výhody:
Set na šalát nemeckej značky WMF
Porcelánová misa a 2 lyžice
V mise je možné pripravovať aj servírovať šalát
Jedna z lyžíc má funkčne vykrojený tvar
Lyžice sú vyrobené z nerezovej ocele Cromargan®
Je zdravotne nezávadná, hygienická
Odolné proti korózii
Neabsorbuje pachy ani chute
Vhodné do umývačky riadu
Ideálne ako darček
Špecifikácie:
Materiál lyžíc: nerezová oceľ Cromargan® 18/10
Materiál misy: porcelán
Dĺžka lyžíc: 30 cm
Priemer misy: 24 cm

Dilego.sk píše:

Ľahká, ale napriek tomu robustná kombinácia zo sklápacieho stolíka a 2 stohovateľných stoličiek s komfortnou polyratanovou sedacou plochou je veľmi pohodlná. Stolík je veľmi dobre uskladniteľný. Oceľový rám stolíka aj stoličiek je ošetrený práškovou vrstvou a nohy sú ukončené gumou. Použité materiály sú počasiu odolné, nevyžadujú údržbu ani špeciálne čistiace prostriedky.
Technické údaje:
Stolička
rozmery: (v) 75 x (š) 52 x (h) 60 cm
rozmery sedacej plochy: (v) 45 x (š) 45 x (h) 36 cm
materiál: polyratan a oceľ
rám: Ø 24 mm
priemer ratanového vlákna: 2 mm
farba rámu: hnedý vzor
farba ratanu: tmavo hnedá
hmotnosť: cca 3,5 kg
Stôl
materiál: oceľ a sklo
farba skla: čierna
hrúbka sklenenej dosky: cca 5 mm
priemer sklenenej dosky: cca 60 cm
výška: cca 73 cm
výška v sklopenom stave: cca 93 cm
hrúbka oceľových nôh: cca 22 mm
hmotnosť: cca 6 kg
farba rámu: hnedá
Obsah balenia:
2 x bistro stolička
1 x sklápací bistro stolík

4home píše:

Tento set záhradného nábytku je vhodným doplnkom každého balkóna, terasy alebo záhrady. Je určený pre pohodlné sedenie dvoch dospelých osôb. Nosnosť stoličiek je 100 kg.Set sedacieho nábytku Bistro je vyrobený z umelého ratanu, ktorý perfektne odoláva poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Jeho ďalšou prednosťou je vysoká pevnosť, stabilita a ľahká údržba - nábytok jednoducho umyjete hadicou. Oproti prírodnému ratanu má jednu dôležitú výhodu a tou je veľmi vysoká odolnosť. Preto je vhodný aj do kaviarní, reštaurácií a verejných priestorov.Set sedacieho nábytku Bistro pozostáva z dvoch pohodlných, stohovateľných kresiel a stolíka. Nosná konštrukcia nábytku je vyrobená z hliníkových rúrok s priemerom 22 mm a hrúbkou steny 1,2 mm. Doska stola je z tvrdeného bezpečnostného skla.Prednosťou tohto setu je aj veľmi jednoduchá montáž, kreslá sú dodávané v celku, k stolíku sa iba priskrutkuje štyrmi skrutkami doska.Technické parametre:
rozmery kresla: 61 x 58 x 75 cm
rozmery stola: priemer dosky - 60 cm a výška stola - 62 cm

Parametre BB BISTRO set

Výrobca BB
Výrobce BB
Druh Záhradný set

Podobné produkty

Podobné frázy: