Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Nábytok  >  Záhradný nábytok  >  Allibert CORFU se

Allibert CORFU set

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 310,00 €
Dostupnosť: Do 3 dní
od 157,64 €
Porovnať 6 obchodů
Záhradný nábytok KETER Set záhradného nábytku CORFU:Chcete si užiť letnú sezónu a relaxovať v záhrade? Záhradný nábytok Keter poslúži nielen za letných večerov. Vďaka nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša. Doska stola z tejto súpravy má tvar obdĺžnika s rozmermi 77 × 57 cm. Na výšku meria 42 cm. Záhradný nábytok KETER Set záhradného nábytku CORFU a jeho najdôležitejšie funkcie Materiál záhradného náb... Set záhradného nábytku Corfu z najobľúbenejšieho radu nábytku od . Keteru pripomína svojim dizajnom prírodnú ratanovú väzbu. . Skvele tak doplní ako moderný, tak aj tradičný look okolia. Užite si pohodlie vďaka mäkkým sedákom. ALLIBERT CORFU Set záhradný, grafit / sivá 17197361 z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Umelý ratan | Polyratanové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 385.19 €.
Súprava Corfu je pohodlné a moderné posedenie ako do exteréru, tak do interiéru. Súprava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii plochého ratanu. Set je doplnený o podušky, ktoré zaistia ešte väčšie pohodlie. Táto súprava patr... Súprava z umelého ratanu. Súprava je vhodná do interiéru aj exteriéru. Set sa skladá zo sofa, dvoch kresiel a stola (boxu). Zostava je vhodná na záhradu, terasu alebo k bazénu. Najväčšou výhodou je vysoká odolnosť a životnosť materiálu.
Technické údaje:
výška kresla: 79 cm
šírka kresla: 75 cm
dĺžka kresla: 70 cm
výška lavičky: 79 cm
šírka lavičky: 128 cm... Záhradný set CORFU BOX | hnedý
Praktická záhradná zostava CORFU BOX je ďalší set v obľúbenom dizajne CORFU. Jedná sa o elegantný nábytok v imitácii prírodného ratanu, skladajúci sa z dvoch kresiel, dvojitej pohovky a stola, ktorý zároveň slúži ako box. Produkt je dodávaný s mäkkými poduškami v štýlových farbách. Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do vnútorných i vonkajších ... Corfu box je ďalší set v obľúbenom dizajne Corfu.Jedná sa o elegantný nábytok v imitácii prírodného ratanu, skladajúci sa z dvoch kresiel, dvojitého sofa a stola, ktorý zároveň slúži ako box!Produkt je dodávaný s mäkkými poduškami v štýlových farbách.Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do vnútorných i vonkajších priestorov, ako je záhrada alebo terasa.Veľmi jednoduchá údržba a zos...

Popis Allibert CORFU set

Alza.sk- Hobby a záhrada píše:

Záhradný nábytok KETER Set záhradného nábytku CORFU:Chcete si užiť letnú sezónu a relaxovať v záhrade? Záhradný nábytok Keter poslúži nielen za letných večerov. Vďaka nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša. Doska stola z tejto súpravy má tvar obdĺžnika s rozmermi 77 × 57 cm. Na výšku meria 42 cm. Záhradný nábytok KETER Set záhradného nábytku CORFU a jeho najdôležitejšie funkcie Materiál záhradného nábytku: plast a polyester Stôl má výšku 42 cm Doska stola má šikovný tvar obdĺžnika Stôl v súprave záhradného nábytku KETER Set záhradného nábytku CORFU vám poskytne plochu dosky 77 × 57 cm Maximálna nosnosť stoličiek: 110 kg Najvyššia nosnosť lavice: 220 kg V súprave získate jednu lavicu Počet stoličiek v sade: 2

AndreaShop.sk píše:

Set záhradného nábytku Corfu z najobľúbenejšieho radu nábytku od . Keteru pripomína svojim dizajnom prírodnú ratanovú väzbu. . Skvele tak doplní ako moderný, tak aj tradičný look okolia. Užite si pohodlie vďaka mäkkým sedákom.

Kokiskashop.sk píše:

ALLIBERT CORFU Set záhradný, grafit / sivá 17197361 z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Umelý ratan | Polyratanové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 385.19 €.
Súprava Corfu je pohodlné a moderné posedenie ako do exteréru, tak do interiéru. Súprava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii plochého ratanu. Set je doplnený o podušky, ktoré zaistia ešte väčšie pohodlie. Táto súprava patrí k najpredávanejším v tejto kategórii! Skladá sa z dvoch kresielok, sofy a stolíka. Jednoduchá montáž aj údržba. súprava antracit, umelý ratan plochý Technické údaje: výška kresla: 79 cm šírka kresla: 75 cm dĺžka kresla: 70 cm výška lavičky: 79 cm šírka lavičky: 128 cm dĺžka lavičky: 70 cm výška stola: 42 cm šírka stola: 57 cm dĺžka stola: 77 cm nosnosť kresla: 110 kg nosnosť lavičky: 110 kg/1 miesto na sedenie nosnosť stola: 50 kg materiál: lisovaný plast farba: grafit (sivé podušky) rozmer balenia (počet kartónov): 120 x 82 x 62 cm hmotnosť balenia: 37 kg materiál balenia: PAP kartón hĺbka sedu kresla aj lavičky: 50 cm výška opierky chrbta kresla aj lavičky: 48 cm výška sedu kresla i lavičky od zeme: 40 cm Obsah balenia: 2 x kreslo 1 x stolík 1 x sofa

Dilego.sk píše:

Súprava z umelého ratanu. Súprava je vhodná do interiéru aj exteriéru. Set sa skladá zo sofa, dvoch kresiel a stola (boxu). Zostava je vhodná na záhradu, terasu alebo k bazénu. Najväčšou výhodou je vysoká odolnosť a životnosť materiálu.
Technické údaje:
výška kresla: 79 cm
šírka kresla: 75 cm
dĺžka kresla: 70 cm
výška lavičky: 79 cm
šírka lavičky: 128 cm
dĺžka lavičky: 70 cm
výška stola: 42 cm
šírka stola: 79 cm
dĺžka stola: 59 cm
nosnosť kresla: 110 kg
nosnosť lavičky: 2 x 110kg
nosnosť stola: 50 kg
materiál: lisovaný plast
farba: antracit + šedé podušky
rozmer balenia (počet kartónov): 120 x 82 x 62 cm
hmotnosť balenia: 29 kg
materiál balenia: kartón
Obsah balenia:
2 x kreslo
1 x sofa
1 x stôl

Mojnabytok.sk píše:

Záhradný set CORFU BOX | hnedý
Praktická záhradná zostava CORFU BOX je ďalší set v obľúbenom dizajne CORFU. Jedná sa o elegantný nábytok v imitácii prírodného ratanu, skladajúci sa z dvoch kresiel, dvojitej pohovky a stola, ktorý zároveň slúži ako box. Produkt je dodávaný s mäkkými poduškami v štýlových farbách. Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do vnútorných i vonkajších priestorov, ako je záhrada alebo terasa.  Veľký plusom je  ľahká údržba a zostavenie, navyše je to vysoko odolný materiál proti UV lúčom a poveternostným vplyvom. Set obsahuje dve kreslá, pohovku a stôl.
Materiál: lisovaný plast
Rozmery:
ŠxVxD kresla: 75 x 79 x 70
ŠxVxD pohovky: 128 x 79 x 70cm
ŠxVxD stola: 79 x 42 x 59cm
Nosnosť:
kresla: 110kg
pohovky: 220kg
stola: 50kg
Farebné prevedenie:
hnedá
šedohnedá (podušky)
Rozmery balenia: 120x82x62cm
Celková hmotnosť: 29kg
 
 
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!

Eshopist.sk píše:

Corfu box je ďalší set v obľúbenom dizajne Corfu.Jedná sa o elegantný nábytok v imitácii prírodného ratanu, skladajúci sa z dvoch kresiel, dvojitého sofa a stola, ktorý zároveň slúži ako box!Produkt je dodávaný s mäkkými poduškami v štýlových farbách.Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do vnútorných i vonkajších priestorov, ako je záhrada alebo terasa.Veľmi jednoduchá údržba a zostavenie, navyše vysoko odolný materiál proti UV lúčom a poveternostným vplyvom. Parametre:obsah setu: 2x křeslo + sofa + stůlvýška křesla: 79cmšířka křesla: 75cmdélka křesla: 70cmvýška lavičky: 79cmšířka lavičky: 128cmdélka lavičky: 70cmvýška stolu: 42cmšířka stolu: 79cmdélka stolu: 59cmnosnost křesla: 110kgnosnost lavičky: 2x110kgnosnost stolu: 50kgmateriál: lisovaný plastbarva: hnědá + šedohnědé poduškyrozměr balení (počet kartonů): 120x82x62cmhmotnost balení: 29kgmateriál balení: karton

Parametre Allibert CORFU set

Druh Záhradný set

Podobné produkty

Podobné frázy: