Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Záhrada - literatúra  >  Kolektív autorov: Izbové rastliny

Kolektív autorov: Izbové rastliny

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 2,45 €
Dostupnosť: Skladom
Ideálne pre pestovanie všetkých druhov izbových rastlín okrasných kvetov i listov. Vyrobený z vybraných triedených rašelín a kvalitných kompostov. Štruktúra substrátu podporuje optimálne prevzdušnenie koreňového systému. Obsahuje štartovaciu dávku živín na cca 2 mesiace. Zloženie substrátu zaisťuje zdravý rast všetkých izbových rastlín. Obsahuje zmáčadlo pre optimálny rozvod vody aj sorpcii živín... Nemusíte iba smutne sledovať, ako vaše izbové rastliny vädnú a chradnú.
S knihou Ako si nezabiť izbové rastliny zistíte, čo im je a ako im pomôcť.Prečo sansevieria vädne, hoci ju často polievam? Prečo figovník lýrovitolistý zhodil všetky listy? Kam mám postaviť juku? Ako docielim, aby moje rastliny dlho žili a boli zdravé?Na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete zrozumiteľné, stručné odpovede... Atlas izbových rastlín prináša prehľadnú charakteristiku jednotlivých rastlín (pôvod, spôsoby rastu, opis zaujímavých druhov, formy pestovania a rozmnožovania), doplnenú detailnými fotografiami. V závere je terminologický slovníček, register latinských a register slovenských mien.

Popis Kolektív autorov: Izbové rastliny

Kinekus.sk píše:

Ideálne pre pestovanie všetkých druhov izbových rastlín okrasných kvetov i listov. Vyrobený z vybraných triedených rašelín a kvalitných kompostov. Štruktúra substrátu podporuje optimálne prevzdušnenie koreňového systému. Obsahuje štartovaciu dávku živín na cca 2 mesiace. Zloženie substrátu zaisťuje zdravý rast všetkých izbových rastlín. Obsahuje zmáčadlo pre optimálny rozvod vody aj sorpcii živín.

Market24.sk píše:

Nemusíte iba smutne sledovať, ako vaše izbové rastliny vädnú a chradnú.
S knihou Ako si nezabiť izbové rastliny zistíte, čo im je a ako im pomôcť.Prečo sansevieria vädne, hoci ju často polievam? Prečo figovník lýrovitolistý zhodil všetky listy? Kam mám postaviť juku? Ako docielim, aby moje rastliny dlho žili a boli zdravé?Na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete zrozumiteľné, stručné odpovede doplnené názornými fotografiami v tejto praktickej príručke.

Artforum.sk píše:

Atlas izbových rastlín prináša prehľadnú charakteristiku jednotlivých rastlín (pôvod, spôsoby rastu, opis zaujímavých druhov, formy pestovania a rozmnožovania), doplnenú detailnými fotografiami. V závere je terminologický slovníček, register latinských a register slovenských mien.

Parametre Kolektív autorov: Izbové rastliny

Výrobca Svojtka
Výrobce Svojtka

Podobné produkty

Podobné frázy: