Kde som:  Katalóg  >  Elektrospotrebiče  >  Vstavané elektrospotrebiče  >  Vstavané varné dosky  >  MORA VDP 645 X

MORA VDP 645 X

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 109,00 €
Dostupnosť: Skladom
od 108,90 €
Porovnať 5 obchodů
PLYNOVÁ VARNÁ DOSKA. Plynová varná platňa MORA VDP 645 X v elegantnom nerezovom prevedení má 4 plynové horáky s 3 veľkosťami - malým horákom, dvoma strednými a veľkým horákom, ktoré sú navyše osadené poistkami STOP GAS, ktoré Praktická plynová varná doska MORA 58 cm, je vhodná do každej kuchyne. Doska ponúka 4 plynové horáky s poistkami Stop Gas, elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch, dvojdielna varná mriežka, elektrické napätie je 230 V a pripojenie na plyn: G 1/2. Plynová varná platňa v elegantnom nerezovom prevedení, so 4 plynovými horákmi a poistkami StopGas. Elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch, dvojdielna liatinová mriežka, pripojenie plynu G1/2', elektrické napätie: 230 V.

Všetky ponuky pre MORA VDP 645 X

Popis MORA VDP 645 X

AndreaShop.sk píše:

PLYNOVÁ VARNÁ DOSKA. Plynová varná platňa MORA VDP 645 X v elegantnom nerezovom prevedení má 4 plynové horáky s 3 veľkosťami - malým horákom, dvoma strednými a veľkým horákom, ktoré sú navyše osadené poistkami STOP GAS, ktoré

SIKO píše:

Praktická plynová varná doska MORA 58 cm, je vhodná do každej kuchyne. Doska ponúka 4 plynové horáky s poistkami Stop Gas, elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch, dvojdielna varná mriežka, elektrické napätie je 230 V a pripojenie na plyn: G 1/2.

Moebelix.sk píše:

Plynová varná platňa v elegantnom nerezovom prevedení, so 4 plynovými horákmi a poistkami StopGas. Elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch, dvojdielna liatinová mriežka, pripojenie plynu G1/2', elektrické napätie: 230 V.

Parametre MORA VDP 645 X

Výrobca Mora
Výrobce Mora
Typ plynové
Typ ovládanie Mechanické
Integrované zapaľovanie Popisuje spôsob zapaľovania elektrického horáku. Zapaľovanie sa vo väčšine prípadov vykonáva piezoelektrickým spôsobom, a jeho iniciovanie môže prebiehať buď otočením príslušného ovládača horáka, alebo je tlačidlo pre zapaľovanie umiestnené oddelene. áno
Materiál dosky Nerezová

Podobné frázy: