Kde som:  Katalóg  >  Šport a hobby  >  Vodácke potreby  >  Vodácke vaky  >  Moby 5 Cressi

Moby 5 Cressi

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3 499,00 €
Dostupnosť: Info v obchode
od 3 499,00 €
Popis
Cressi Moby 5 je priestranný veľmi kvalitný kufor, vyrobená z veľmi ľahkého a pritom silného nylónu (300/400). Hlavný priestor sa otvára na troch stranách, ktoré umožňujú ľahký prístup k osobným veciam. Na prednej strane sa nachádzajú dva veľké úložné priestory s dvojitým zipsom a na bokoch dlhé bočné priestory na uloženie plutiev a potápačských potrieb. Na zadnej strane ...

Všetky ponuky pre Moby 5 Cressi

Popis Moby 5 Cressi

Popis
Cressi Moby 5 je priestranný veľmi kvalitný kufor, vyrobená z veľmi ľahkého a pritom silného nylónu (300/400). Hlavný priestor sa otvára na troch stranách, ktoré umožňujú ľahký prístup k osobným veciam. Na prednej strane sa nachádzajú dva veľké úložné priestory s dvojitým zipsom a na bokoch dlhé bočné priestory na uloženie plutiev a potápačských potrieb. Na zadnej strane sa nachádzajú dva polstrované popruhy, ktoré využijete pokiaľ by ste si chceli dať tašku na chrbát. Moby 5 ľahko presuniete aj po zemi, nakoľko na spodnej strane sa nachádzajú kolieska s veľkým priemerom a na vrchnej strane vystužené nastaviteľná rukoväť. V prípade opotrebenia, či poškodenia sa kolieska dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Kufor Moby 5 môžete nosiť aj za pomoci dvoch uší. Jedno sa nachádza na hornej strane a druhé na spodnej strane strane veľkej tašky.
Technické parametre:
* materiál: ľahký a veľmi silný nylón (300/400)
* objem: 115 litrov
* rozmery hlavnej komory: 76 x 40 x 28
* rozmery horného predného vrecka: 334 x 23 x 8,5 cm
* rozmery spodného predného vrecka: 34 x 38 x 8,5 cm
* rozmery vrecka na plutvy: 73 x 25 x 7
* kvalitné a silné YKK zipsy
* veľké odnímateľné kolesá
* teleskopický nastaviteľné madlo
* dve uchá na vrchnej a spodnej strane
* nosnosť 25kg
Naše hodnotenie: Cressi Moby 5 je ľahký ale zároveň pevný kufor s veľkým úložným priestorom, je prakticky navrhnutý s viacerými vreckami, čo umožňuje jednoduchý prístup k zbaleným veciam. Kufor oceníte pri rodinných dovolenkách a taktiež pri bezpróblemovej preprave plutiev a vecí na potápanie či šnorchlovanie.  

Parametre Moby 5 Cressi

Výrobca Cressi
Výrobce Cressi

Podobné frázy: