Kde som:  Katalóg  >  Erotický tovar  >  Vibrátory a dilda  >  DRILL

DRILL

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 14,88 €
Dostupnosť: Skladom
ZUBÁR . Zahrajte sa s Play-Doh na zubára! . Napájanie na 2 x AA batérie. . Vhodné pre deti od 3 rokov. . Sada obsahuje: . Otvárateľnú hlavu. . 5 kelímkov s plastelínou Play-Doh. . Pomôcky pre modelovanie. . Zubárske Doktor Drill 'n Fill je späť a spolu s ním viac kazov ako kedykoľvek predtým! Obsahuje zubné kazy v podobe konfiet, zlatú a striebornú hmotu pre strojček na zuby a plomby a novú rotačnú vŕtačku bez batérií. Zahrajte si na zubára. Vytvorili sme úplne novú formu na zuby a sada obsahuje všetky známe zubárske nástroje. Vyplaz jazyk, vytlač zubnú pastu a nezabudni na čistenie medzizubných priestorov!... Pre Easy Impact 500, 540, 550, 570, 5500, 6000 Pre Universa Impact 650, 700, 730, 800, 6700, 7000, 8000 Pre PSB Easy, Easy +, Universal, 450, 450 RE, 500, 500 RA, 500 RE , 5000 RE, 530 RE, 560 RE, 570, 5700 RE, 600, 6000 RE, 6200 RE, 650 RA, 6500 RE, 680 RE, 7000 RE, 750 RCA, 750 RCE, 7500 RCE, 8000 RCE Tento text bol preložený strojovo. Metabond Drill je rezná kvapalina s univerzálnym použitím (na obrábanie kovu, na zušľachtenie - vytvrdenie kovových povrchov) bez chlóru a popola.
Metabond Drill svoj zušľachťovací účinok vyvinie čiastočne aj bez tepla a tlaku, ale pod vplyvom trenia a tlaku sa jeho účinnosť výrazne zvýši. Metabond sa chemicky spojí s molekulami kovu a vytvorí veľmi hladký a mimoriadne tvrdý povrch, ktorý... Nike Squad Drill Top Mens
Never feel restricted with the Nike Squad Drill Top. It is perfect for any exercise thanks to a lightweight, stretch construction that also features a soft inner lining. Thumb loops ensure the arms won't roll up, while a 1/4 zip front allows for easy on and off. The look is completed with printed tape Swoosh detailing to the arms and a Nike logo on the chest. < p... Pánske športové tričko Nike Ignite MIDLAYER je vyrobené z látok Dri-FIT a má pred tvarované rukávy pre výnimočné pohodlie a úplnú voĺnosť pohybu. Výhodou je tkanina Dri-FIT. Krátky rolák na zips. Dlhé rukávy s otvormi na palec. čierne prevedenie Pánska nepodšitá bunda Vans MN DRILL CHORE COAT MILITARY ponúka skvelý materiál, v ktorom sa budeš cítiť ako v bavlnke. Môžeš ho tak v chladnom počasí hodiť len na tričko, alebo aj mikinu a vyraziť s kamarátmi do mesta, alebo na drink. Estetika bundy je inšpirovaná vojenskou tematikou, takže nie je divu, že ťa očarí svojím militárnym dizajnom hneď na prvý pohľad. Nike DriFit Academy Pro Drill Top Junior Boys
This Nike DriFit Academy Pro Drill Top is crafted with half zip fastening and long sleeves for a classic look. This top features DriFit technology to keep the skin cool, dry and comfortable and is a lightweight construction. This top is a colour block design with a signature logo and is complete with Nike Swoosh branding.
Product code: 55...

Všetky ponuky pre DRILL

Doprava: 2,80 €
= 38,30 €
Skladom
Do obchodu

Popis DRILL

AndreaShop.sk píše:

ZUBÁR . Zahrajte sa s Play-Doh na zubára! . Napájanie na 2 x AA batérie. . Vhodné pre deti od 3 rokov. . Sada obsahuje: . Otvárateľnú hlavu. . 5 kelímkov s plastelínou Play-Doh. . Pomôcky pre modelovanie. . Zubárske

Market24.sk píše:

Doktor Drill 'n Fill je späť a spolu s ním viac kazov ako kedykoľvek predtým! Obsahuje zubné kazy v podobe konfiet, zlatú a striebornú hmotu pre strojček na zuby a plomby a novú rotačnú vŕtačku bez batérií. Zahrajte si na zubára. Vytvorili sme úplne novú formu na zuby a sada obsahuje všetky známe zubárske nástroje. Vyplaz jazyk, vytlač zubnú pastu a nezabudni na čistenie medzizubných priestorov!

Conrad píše:

Pre Easy Impact 500, 540, 550, 570, 5500, 6000 Pre Universa Impact 650, 700, 730, 800, 6700, 7000, 8000 Pre PSB Easy, Easy +, Universal, 450, 450 RE, 500, 500 RA, 500 RE , 5000 RE, 530 RE, 560 RE, 570, 5700 RE, 600, 6000 RE, 6200 RE, 650 RA, 6500 RE, 680 RE, 7000 RE, 750 RCA, 750 RCE, 7500 RCE, 8000 RCE Tento text bol preložený strojovo.

1olej píše:

Metabond Drill je rezná kvapalina s univerzálnym použitím (na obrábanie kovu, na zušľachtenie - vytvrdenie kovových povrchov) bez chlóru a popola.
Metabond Drill svoj zušľachťovací účinok vyvinie čiastočne aj bez tepla a tlaku, ale pod vplyvom trenia a tlaku sa jeho účinnosť výrazne zvýši. Metabond sa chemicky spojí s molekulami kovu a vytvorí veľmi hladký a mimoriadne tvrdý povrch, ktorý je odolný proti opotrebovaniam spôsobených otermi (odermi), aj pri extrémnych zaťaženiach. Odstraňuje z ošetrených povrchov vlhkosť, nečistotu a oxidovanú vrstvu a potom novovzniknutý povrch na kove zabezpečí ochranu proti hrdzi a korózii. Nie je horľavý, tým pádom aj na možných nebezpečných priestoroch ponúka podstatnú bezpečnosť.
Obsahuje určitú kombináciu síry a fosforu, následkom toho zabezpečí mimoriadnu tvrdosť pri rôznych obrábacích nástrojoch (sústružnícke nože, vrtáky, nože atď.), tým pádom obrobená plocha je presnejšia a hladšia, a takisto životnosť pracovnej časti nástroja sa vo veľkej miere zvýši.
Oblasti využívania:
Je vhodný samostatne alebo namiešaný do emulzie pri obrábaní žltých kovov, zliatinách hliníka, všetkých typoch uhľových ocelí, nehrdzavejúcich ocelí a pri zliatinách titánu. Disponuje mimoriadnymi vlastnosťami v oblastiach vŕtania, preťahovania, honovania, studeného lisovania, ťahania rúry, profilovania a u vstrekovacích strojov.
Má veľmi širokú využiteľnosť: nástroje, zámky, ventily, strelné zbrane, zdvíhacie zariadenia, pneumatické nástroje, rybárske výstroje, vzduchové kladivá, bicykle, kladkostroje, reťaze, kĺby, reťazové píly, nitové náradie, zariadenie na fixáciu, závitníky, závitorezy, lisy, tvárniace nástroje, motocykle, vrtáky, frézy, kovotlačenie atď.
Použitie:
V prípade emulzie, Metabond Drill primiešame k oleju v množstve 5-50%. Urobte závodné skúšky na rozpustnosť, znášanlivosť, kompatibilitu, vhodnú koncentráciu a zároveň dbajte aj na vhodnú viskozitu.
V prípade samostatného použitia, ...

Factcool píše:

Nike Squad Drill Top Mens
Never feel restricted with the Nike Squad Drill Top. It is perfect for any exercise thanks to a lightweight, stretch construction that also features a soft inner lining. Thumb loops ensure the arms won't roll up, while a 1/4 zip front allows for easy on and off. The look is completed with printed tape Swoosh detailing to the arms and a Nike logo on the chest.
> Men's drill top
> Long sleeves
> 1/4 zip
> Lightweight
> Stretch
> Soft lining
> Thump loops
> Split hem
> Taped Swoosh detailing
> Nike branding
> Dri-fit technology
> Sweat wicking
> Body: 100% polyester
> Sleeves: 91% polyester, 9% elastane
> Machine washable

OutletExpert.sk píše:

Pánske športové tričko Nike Ignite MIDLAYER je vyrobené z látok Dri-FIT a má pred tvarované rukávy pre výnimočné pohodlie a úplnú voĺnosť pohybu. Výhodou je tkanina Dri-FIT. Krátky rolák na zips. Dlhé rukávy s otvormi na palec. čierne prevedenie

Sportisimo.sk píše:

Pánska nepodšitá bunda Vans MN DRILL CHORE COAT MILITARY ponúka skvelý materiál, v ktorom sa budeš cítiť ako v bavlnke. Môžeš ho tak v chladnom počasí hodiť len na tričko, alebo aj mikinu a vyraziť s kamarátmi do mesta, alebo na drink. Estetika bundy je inšpirovaná vojenskou tematikou, takže nie je divu, že ťa očarí svojím militárnym dizajnom hneď na prvý pohľad.

bezvasport.sk píše:

Nike DriFit Academy Pro Drill Top Junior Boys
This Nike DriFit Academy Pro Drill Top is crafted with half zip fastening and long sleeves for a classic look. This top features DriFit technology to keep the skin cool, dry and comfortable and is a lightweight construction. This top is a colour block design with a signature logo and is complete with Nike Swoosh branding.
Product code: 553007

Parametre DRILL

Výrobca OEM
Výrobce OEM
S vibráciami áno
Ohybný áno
Dĺžka 20

Podobné produkty

Podobné frázy: