Kde som:  Katalóg  >  Šport a hobby  >  Trofeje a poháre  >  Pokrievka 24cm

Pokrievka 24cm

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 9,40 €
Dostupnosť: 7. 10. 2022
Tiež vás nebaví hľadať počas varenia tú správnu pokrievku? Keď stavíte na túto pokrievku značky Florina, už nemusíte! Tri pokrievky s odstupňovaným silikónovým okrajom pre hrnce, panvice, rajnice, kastróly alebo woky zvládnu prikryť riad s priemerom 24, 26 28 cm. Je žiaruvzdorná a využijete ju ako pre klasické varenie na sporáku, tak aj pre dopekanie a pečenie pokrmov v rúre.... Univerzálna pokrievka z odolného borosilikátového skla so žiaruvzdorným silikónovým úchytom, vhodná do rúry na pečenie (do 230 °C). Pred prvým použitím uvoľnite skrutku a zložte predajný obal. Zahrievajte a ochladzujte postupne, pred umývaním nechajte vychladnúť. Vhodná do umývačky. 3 roky záruka. Pokrievka Tefal - Sklenená pokrievka, 24 cm 28097512:Bežná sklenená pokrievka s ventilom na odvod pary. Je určená pre sériu riadu Tefal So Tasty, Sensorielle, Talent, Ceramic Control Induction, Ceramic Control, Natural, Ceramic Colors, Expertise, Excellence, Unlimited, Black stone, Daily Chef, Natural Force, Easy Chef, Start&Cook, So Chef, Eco respect, So recycled, Resist Intense, Ultimate, XL In... Špeciálna pokrievka s otvorom na sous-vide varič Zwilling Enfinigy vám ušetrí až 50 % energií. Pokrievka bola vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s Ø 24 cm. Vďaka silikónovej vložke ju môžete použiť na bežné varenie. HRNIEC S POKRIEVKOU . Multifunkčný hrniec s pokrievkou je ideálny na prípravu polievok, pomalé varenie omáčok na cestoviny a prípravu príloh. Hrniec vyrobený zo smaltu a z ocele s nepriľnavým povrchom Quantanium je výbornou voľbou Pokrievka Fissler s priemerom 24 cm je kompatibilná s riadom s rovnakým priemerom.
O značke Fissler
Nemecký rodinný podnik založil v roku 1845 inštalatérsky technik Carl Philipp Fissler. Od vynálezu poľných kuchýň sa firma prepracovala k výrobe hrncov a panvíc a stala sa v nej špecialistom. Vyvinula okrem iného prvý tlakový hrniec s viacstupňovým ovládacím ventilom vitavit® či panvicu...

Všetky ponuky pre Pokrievka 24cm

Popis Pokrievka 24cm

4home píše:

Tiež vás nebaví hľadať počas varenia tú správnu pokrievku? Keď stavíte na túto pokrievku značky Florina, už nemusíte! Tri pokrievky s odstupňovaným silikónovým okrajom pre hrnce, panvice, rajnice, kastróly alebo woky zvládnu prikryť riad s priemerom 24, 26 28 cm. Je žiaruvzdorná a využijete ju ako pre klasické varenie na sporáku, tak aj pre dopekanie a pečenie pokrmov v rúre.

Tescoma.sk píše:

Univerzálna pokrievka z odolného borosilikátového skla so žiaruvzdorným silikónovým úchytom, vhodná do rúry na pečenie (do 230 °C). Pred prvým použitím uvoľnite skrutku a zložte predajný obal. Zahrievajte a ochladzujte postupne, pred umývaním nechajte vychladnúť. Vhodná do umývačky. 3 roky záruka.

Alza.sk- Dom a domáce potreby píše:

Pokrievka Tefal - Sklenená pokrievka, 24 cm 28097512:Bežná sklenená pokrievka s ventilom na odvod pary. Je určená pre sériu riadu Tefal So Tasty, Sensorielle, Talent, Ceramic Control Induction, Ceramic Control, Natural, Ceramic Colors, Expertise, Excellence, Unlimited, Black stone, Daily Chef, Natural Force, Easy Chef, Start&Cook, So Chef, Eco respect, So recycled, Resist Intense, Ultimate, XL Intense, Family Day, Duetto+, Intuition, Trattoria, Talent Pro, Character, Pleasure, So intensive, Meteor, Character, Everest a Brut. Jej priemer je 24 cm.

PottenPannen.sk píše:

Špeciálna pokrievka s otvorom na sous-vide varič Zwilling Enfinigy vám ušetrí až 50 % energií. Pokrievka bola vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s Ø 24 cm. Vďaka silikónovej vložke ju môžete použiť na bežné varenie.

AndreaShop.sk píše:

HRNIEC S POKRIEVKOU . Multifunkčný hrniec s pokrievkou je ideálny na prípravu polievok, pomalé varenie omáčok na cestoviny a prípravu príloh. Hrniec vyrobený zo smaltu a z ocele s nepriľnavým povrchom Quantanium je výbornou voľbou

Chefshop.sk píše:

Pokrievka Fissler s priemerom 24 cm je kompatibilná s riadom s rovnakým priemerom.
O značke Fissler
Nemecký rodinný podnik založil v roku 1845 inštalatérsky technik Carl Philipp Fissler. Od vynálezu poľných kuchýň sa firma prepracovala k výrobe hrncov a panvíc a stala sa v nej špecialistom. Vyvinula okrem iného prvý tlakový hrniec s viacstupňovým ovládacím ventilom vitavit® či panvicu s nepriľnavým povrchom (PTFE). Zákazníkov vo vyše než 80 krajinách sveta si firma získava nielen vďaka dôrazu na technologické know-how, inováciu a kvalitnú výrobu, ale aj na odborné poradenstvo a dlhú záručnú dobu. Všetky produkty sú vyrábané komplexnými výrobnými procesmi a podstupujú prísnu kontrolu kvality, vďaka čomu dosahujú štandard „Made in Germany“ oceňovaný po celom svete. Výrobky sa môžu pochváliť množstvom prestížnych dizajnových ocenení vrátane Red Dot a iF design awards.

Parametre Pokrievka 24cm

Podobné produkty

Podobné frázy: