Kde som:  Katalóg  >  Šport a hobby  >  Trofeje a poháre  >  Pokrievka 18cm

Pokrievka 18cm

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,49 €
Dostupnosť: Skladom
POKRIEVKA . VLASTNOSTI: . sklenená pokrievka s otvorom na unikanie pary a silikónovým okrajom pre hrnce a panvice s priemerom od 16 do 20 cm . priehľadné sklo umožňuje sledovať priebeh varenia . Ventil na unikanie pary zmenšuje riziko Pokrievka s parným ventilom Kolimax Professional je vyrobená s maximálnym ohľadom na bezpečnosť. Temperované bezpečnostné sklo umožňuje sledovať priebeh varenia a parný ventil zaisťuje odvod nadbytočnej pary. Český výrobca jej verí natoľko, že na pokrievku poskytuje 10 ročnú záruku.
Pokrievka má "T" profil, ktorý zabezpečí, že po jej zdvihnutí z hrnca zkondenzovaná para jednoducho odtečie s... Hrniec ORION Hrniec smalt TONČA 18 cm pokrievka:Radi by ste zlepšili svoje kuchárske zručnosti? Hrniec ORION Hrniec smalt TONČA 18 cm pokrievka je presne to, čo potrebujete. Tento praktický kúsok s objemom 3,5 l bude výbornou vychytávkou vo vybavení vašej kuchyne. So svojím smaltovaným vnútorným povrchom oceníte pre jeho dlhú životnosť a rezistenciu proti poškriabaniu Súčasťou je aj pokrievka. Te... Praktické pokrievky zo série Milady de Buyer sú vyrobené zo žiaruvzdorného skla s okrajom z nehrdzavejúcej ocele. Ploché držadlo im dodáva eleganciu a moderný ráz. Vďaka veľkému priezoru nie je nutné pokrievky nadvihovať, šetrí tak energiu a čas. Sú vhodné aj na použitie v rúre, odolajú teplotám do 200 °C. Vhodné k celému radu Milady de Buyer.

Popis Pokrievka 18cm

AndreaShop.sk píše:

POKRIEVKA . VLASTNOSTI: . sklenená pokrievka s otvorom na unikanie pary a silikónovým okrajom pre hrnce a panvice s priemerom od 16 do 20 cm . priehľadné sklo umožňuje sledovať priebeh varenia . Ventil na unikanie pary zmenšuje riziko

Chefshop.sk píše:

Pokrievka s parným ventilom Kolimax Professional je vyrobená s maximálnym ohľadom na bezpečnosť. Temperované bezpečnostné sklo umožňuje sledovať priebeh varenia a parný ventil zaisťuje odvod nadbytočnej pary. Český výrobca jej verí natoľko, že na pokrievku poskytuje 10 ročnú záruku.
Pokrievka má "T" profil, ktorý zabezpečí, že po jej zdvihnutí z hrnca zkondenzovaná para jednoducho odtečie späť do hrnca. Môžete ju použiť aj v rúre, a to až do 300 °C. Je vhodná do umývačky riadu.

Alza.sk- Dom a domáce potreby píše:

Hrniec ORION Hrniec smalt TONČA 18 cm pokrievka:Radi by ste zlepšili svoje kuchárske zručnosti? Hrniec ORION Hrniec smalt TONČA 18 cm pokrievka je presne to, čo potrebujete. Tento praktický kúsok s objemom 3,5 l bude výbornou vychytávkou vo vybavení vašej kuchyne. So svojím smaltovaným vnútorným povrchom oceníte pre jeho dlhú životnosť a rezistenciu proti poškriabaniu Súčasťou je aj pokrievka. Telo: smaltované Materiál vnútornej strany: smaltovaný Priemer nádoby: 18 cm Môžete ho používať aj v rúre Hrniec možno umyť aj v umývačke riadu Typ ohrevu: plynová, elektrická, indukčná a sklokeramická Príslušenstvo k hrncu na varenie ORION: pokrievka

KULINA SK píše:

Praktické pokrievky zo série Milady de Buyer sú vyrobené zo žiaruvzdorného skla s okrajom z nehrdzavejúcej ocele. Ploché držadlo im dodáva eleganciu a moderný ráz. Vďaka veľkému priezoru nie je nutné pokrievky nadvihovať, šetrí tak energiu a čas. Sú vhodné aj na použitie v rúre, odolajú teplotám do 200 °C. Vhodné k celému radu Milady de Buyer.

Parametre Pokrievka 18cm

Podobné produkty

Podobné frázy: