Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Kancelárske potreby  >  Tlačivá  >  Dovolenka

Dovolenka

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 4,40 €
Dostupnosť: Info v obchode
Dekoratívný vankúš "3D" inšpirovaný najnovšími módnymi trendmi sveta za použitia najnovších výrobných technológií. Ponúkame prikrývky, závesy a záclony z tejto kolekcie. Vankúš "JR44"40 x 40 cm Moderný dizajn a módne farebné kombinácie s dôrazom na krásu a individualitu miestnosti. Vysoko kvalitné materiály a solídne spracovanie predurčujú dlhú životnosť.Výrobok je veľmi odolný a praktický zárove... Myslíte si, že poznáte JÚLIUSA ZEBRU? Vážne?Je to FEŠÁK.
A slávny rímsky gladiátor, ŠAMPIÓN ĽUDU!
Práve odchádza so svojimi najlepšími kamarátmi na ZÁBAVNÚ DOVČU...Juchú!Dovča? Zbláznili ste sa?Kým udelí cisár Hadrián Júliusovi slobodu, má preňho ešte jednu úlohu – a tá ho zavedie do čudnej ďalekej krajiny, ktorá sa volá
BRITÁNIA!Vezmite si teplé oblečenie!Pche!Pre čitateľov od ... Elektronická kniha Dovolenka s Arabom (SK):Užívaj si život, kým sa dá, choď za svojou láskou a splň si svoj sen – to sú ústredné myšlienky príbehu o arabskej láske, ktorá má korene v minulosti a dôsledky v súčasnosti. Na pozadí dovolenky štyroch žien, ktoré si chcú užiť nielen slnko a more, sa odohráva príbeh jednej z nich, ktorá si potrebuje doriešiť svoj vzťah a kvôli tomu podnikne dobrodružnú ... Vyberte sa s Nezábudkou a Divozelom k moru! Na dovolenke zistia, čo trápi domácich obyvateľov, ktoré nepotrebné predmety číhajú v moriach a čo všetko znečisťuje oceány. Naučia sa, ako môžu pomôcť prírode a ako neplytvať jedlom. Set figuriek a príslušenstva Hatchimals Pixies hracia súprava dovolenka: Doplňte si svoju zbierku o Hatchimals hernú súpravu dovolenka pre dievčatá. Spolu s touto sadou zažijú vaše deti veľa dobrodružstiev. V opakovane použiteľnom kufríku nájdete jednu z dvoch možných zberateľských bábik Pixies. Bábika je oblečená v módnych plavkách s trblietavými vlasmi. Súčasťou hracej sady Pixies je množstvo d... Detská posteľná bielizeň CARBOTEX obojstranné – Scooby Doo, Dovolenka na Havaji, 140 × 200 cm:S detskými obliečkami CARBOTEX sa vaše deti nebudú môcť dočkať, až pôjdu spať. Výrobným materiálom detských obliečok je bavlna. Prednosťou bavlny je jej jemnosť a hebkosť na dotyk. Skvele ju zvládnu aj deti s citlivou pokožkou. Pri výmene obliečok poteší jednoduché a pohodlné zapínanie na zips. Údržba po... Detské posteľné obliečky - Scooby Doo Dovolenka
S rozprávkovými obliečkami bude zaspávanie ešte väčšie dobrodružstvo. Obliečky s motívom Scooby Doo zútulnia detskú izbu a postarajú sa o pohodlné zaspávanie Vašej ratolesti.
Počet: 2 ks (1 ks prikrývka; 1 ks vankúš)
Materiál: 100 % Bavlna
Rozmery: obliečka na prikrývku: 140 x 200 cm obliečka na vankúš: 70 x 90 cm
Farb...

Popis Dovolenka

Domtextilu.sk píše:

Dekoratívný vankúš "3D" inšpirovaný najnovšími módnymi trendmi sveta za použitia najnovších výrobných technológií. Ponúkame prikrývky, závesy a záclony z tejto kolekcie. Vankúš "JR44"40 x 40 cm Moderný dizajn a módne farebné kombinácie s dôrazom na krásu a individualitu miestnosti. Vysoko kvalitné materiály a solídne spracovanie predurčujú dlhú životnosť.Výrobok je veľmi odolný a praktický zároveň počas používania. 100% polyester. Tolerancia rozmerov + / - 3%.

Market24.sk píše:

Myslíte si, že poznáte JÚLIUSA ZEBRU? Vážne?Je to FEŠÁK.
A slávny rímsky gladiátor, ŠAMPIÓN ĽUDU!
Práve odchádza so svojimi najlepšími kamarátmi na ZÁBAVNÚ DOVČU...Juchú!Dovča? Zbláznili ste sa?Kým udelí cisár Hadrián Júliusovi slobodu, má preňho ešte jednu úlohu – a tá ho zavedie do čudnej ďalekej krajiny, ktorá sa volá
BRITÁNIA!Vezmite si teplé oblečenie!Pche!Pre čitateľov od 8 rokov.Z anglického originálu Julius Zebra: Bundle with the Britons! (Walker Books Limited, London 2016) preložila Oľga Kralovičová.

Alza.sk - Knihy píše:

Elektronická kniha Dovolenka s Arabom (SK):Užívaj si život, kým sa dá, choď za svojou láskou a splň si svoj sen – to sú ústredné myšlienky príbehu o arabskej láske, ktorá má korene v minulosti a dôsledky v súčasnosti. Na pozadí dovolenky štyroch žien, ktoré si chcú užiť nielen slnko a more, sa odohráva príbeh jednej z nich, ktorá si potrebuje doriešiť svoj vzťah a kvôli tomu podnikne dobrodružnú cestu do Alexandrie. Ako to všetko dopadne? Čaká ju láska, sklamanie, či dokonca nebezpečenstvo? Vráti sa ešte niekedy domov?
Pseudonym Ester Anaswah má arabský pôvod a autorka sa pod ním prihlásila do literárnej súťaže Mám talent, kde skončila medzi finalistami. Následne napísala v roku 2013 veľmi úspešnú prvotinu, ktorá bola preložená aj do češtiny a v roku 2018 vyšla v reedícii. Medzitým napísala niekoľko kníh (aj pod iným pseudonymom) a v tomto roku sa začala venovať arabskej tematike, ktorá je jej blízka.

Artforum.sk píše:

Vyberte sa s Nezábudkou a Divozelom k moru! Na dovolenke zistia, čo trápi domácich obyvateľov, ktoré nepotrebné predmety číhajú v moriach a čo všetko znečisťuje oceány. Naučia sa, ako môžu pomôcť prírode a ako neplytvať jedlom.

Alza.sk- Hračky píše:

Set figuriek a príslušenstva Hatchimals Pixies hracia súprava dovolenka: Doplňte si svoju zbierku o Hatchimals hernú súpravu dovolenka pre dievčatá. Spolu s touto sadou zažijú vaše deti veľa dobrodružstiev. V opakovane použiteľnom kufríku nájdete jednu z dvoch možných zberateľských bábik Pixies. Bábika je oblečená v módnych plavkách s trblietavými vlasmi. Súčasťou hracej sady Pixies je množstvo doplnkov, ktoré využijú aj malé dievčatá. Vaše oči sa pri hre rozžiaria rovnako ako úsmev vašich ratolestí. Hracia sada Hatchimals Pixies – DovolenkaSada obsahuje hernú súpravu Hatchimals Pixies s motívom dovolenkySúčasťou hernej súpravy je veľa farebných doplnkovBábiky sa pýšia trblietavými krídelkami a rotujúcimi hlavamiPestré farebné vyhotovenie hracej sadyZberateľské sady Hatchimals sú určené pre deti od 5 rokovZvieratko Hatchimals CollEggtibles nie je súčasťou balenia Materiál:PlastVhodné pre deti od:5 rokov

Alza.sk- Dom a domáce potreby píše:

Detská posteľná bielizeň CARBOTEX obojstranné – Scooby Doo, Dovolenka na Havaji, 140 × 200 cm:S detskými obliečkami CARBOTEX sa vaše deti nebudú môcť dočkať, až pôjdu spať. Výrobným materiálom detských obliečok je bavlna. Prednosťou bavlny je jej jemnosť a hebkosť na dotyk. Skvele ju zvládnu aj deti s citlivou pokožkou. Pri výmene obliečok poteší jednoduché a pohodlné zapínanie na zips. Údržba ponúkaných detských obliečok je hračkou. Sú určené na pranie v práčke na 40 °C. Učarujú hlavne deťom, ktorým sa páči Scooby Doo. Vzhľad detských obliečok CARBOTEX zvýrazňuje viac farieb. Hlavné prednosti posteľných obliečok CARBOTEX obojstranné – Scooby Doo, Dovolenka na Havaji, 140 × 200 cm Detské posteľné obliečky pre sladké sny V balení dostanete: súprava obliečok Na výrobu slúži bavlna Detské obliečky CARBOTEX disponujú rozmermi 140 × 200 a 70 × 90 cm Téma: Scooby Doo Zapnete ich ľahko pomocou zipsu Možno prať v práčke

Heliumking.sk píše:

Detské posteľné obliečky - Scooby Doo Dovolenka
S rozprávkovými obliečkami bude zaspávanie ešte väčšie dobrodružstvo. Obliečky s motívom Scooby Doo zútulnia detskú izbu a postarajú sa o pohodlné zaspávanie Vašej ratolesti.
Počet: 2 ks (1 ks prikrývka; 1 ks vankúš)
Materiál: 100 % Bavlna
Rozmery: obliečka na prikrývku: 140 x 200 cm obliečka na vankúš: 70 x 90 cm
Farba: viacfarebná

Parametre Dovolenka

Podobné frázy: