Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Kancelárske potreby  >  Tlačivá  >  Dovolenka

Dovolenka

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 12,00 €
Dostupnosť: Do 3 dní
Elektronická kniha Dovolenka s Arabom (SK):Užívaj si život, kým sa dá, choď za svojou láskou a splň si svoj sen – to sú ústredné myšlienky príbehu o arabskej láske, ktorá má korene v minulosti a dôsledky v súčasnosti. Na pozadí dovolenky štyroch žien, ktoré si chcú užiť nielen slnko a more, sa odohráva príbeh jednej z nich, ktorá si potrebuje doriešiť svoj vzťah a kvôli tomu podnikne dobrodružnú ... Vyberte sa s Nezábudkou a Divozelom k moru! Na dovolenke zistia, čo trápi domácich obyvateľov, ktoré nepotrebné predmety číhajú v moriach a čo všetko znečisťuje oceány. Naučia sa, ako môžu pomôcť prírode a ako neplytvať jedlom. Oslňte pláž vlastným mólom s Hatchimals Pixies hracou súpravou dovolenka. Otvorte opakovane použiteľný kufor a nájdite jednu z dvoch možných exkluzívnych zberateľských bábik Pixies, oblečených v módnych plavkách a s trblietavými vlasmi.Nájdete Beachy Bria alebo Beachy Brooke? Predstavujeme viac ako 15 prekvapení pre zábavný deň na pláži. Objavte trblietavý lesk na pery, ktorý môžete nosiť aj vy, ... Posteľná bielizeň je dôležitým prvkom každej detskej izby. Doprajte svojim deťom kvalitné obliečky s veselým a obľúbeným motívom. Jedným z obľúbených trikov, ako deti dostať večer do postieľok, sú krásne obliečky.S kvalitnými obliečkami môžu snívať v kúzelnom svete jednorožcov alebo napríklad pred spaním namiesto ovečiek počítať obláčiky.
Bavlnené obliečky sú opatrené zipsom.
Jednodu... LEGO . So stavebnicou Rodinnej dovolenka v karavane zo série LEGO® Creator 3 v 1 (31108) čakajú na milovníkov prírody pri kempovaní rôzne dobrodružstvá a zábava plné fantázie. Stavebnica obsahuje hračkárske retro auto a karavan. LEGO stavebnica LEGO® Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane: LEGO® Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Cesta karavanom Najzábavnejšie prázdniny v LEGO® rodinnom karavane na mieste, ktoré si vyberieš. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Zážitky na cestách Uži si zábavu v rodinnom karavane, obytnej dodávke alebo na úžasnom ma...

Popis Dovolenka

Alza.sk - Knihy píše:

Elektronická kniha Dovolenka s Arabom (SK):Užívaj si život, kým sa dá, choď za svojou láskou a splň si svoj sen – to sú ústredné myšlienky príbehu o arabskej láske, ktorá má korene v minulosti a dôsledky v súčasnosti. Na pozadí dovolenky štyroch žien, ktoré si chcú užiť nielen slnko a more, sa odohráva príbeh jednej z nich, ktorá si potrebuje doriešiť svoj vzťah a kvôli tomu podnikne dobrodružnú cestu do Alexandrie. Ako to všetko dopadne? Čaká ju láska, sklamanie, či dokonca nebezpečenstvo? Vráti sa ešte niekedy domov?
Pseudonym Ester Anaswah má arabský pôvod a autorka sa pod ním prihlásila do literárnej súťaže Mám talent, kde skončila medzi finalistami. Následne napísala v roku 2013 veľmi úspešnú prvotinu, ktorá bola preložená aj do češtiny a v roku 2018 vyšla v reedícii. Medzitým napísala niekoľko kníh (aj pod iným pseudonymom) a v tomto roku sa začala venovať arabskej tematike, ktorá je jej blízka.

Artforum.sk píše:

Vyberte sa s Nezábudkou a Divozelom k moru! Na dovolenke zistia, čo trápi domácich obyvateľov, ktoré nepotrebné predmety číhajú v moriach a čo všetko znečisťuje oceány. Naučia sa, ako môžu pomôcť prírode a ako neplytvať jedlom.

Market24.sk píše:

Oslňte pláž vlastným mólom s Hatchimals Pixies hracou súpravou dovolenka. Otvorte opakovane použiteľný kufor a nájdite jednu z dvoch možných exkluzívnych zberateľských bábik Pixies, oblečených v módnych plavkách a s trblietavými vlasmi.Nájdete Beachy Bria alebo Beachy Brooke? Predstavujeme viac ako 15 prekvapení pre zábavný deň na pláži. Objavte trblietavý lesk na pery, ktorý môžete nosiť aj vy, opaľovací krém, samolepky na ozdobenie kufra a kartónové mólo. Pretlačte obidve tašky a nájdite doplnky ako slnečné okuliare, kabelky a exkluzívne Hatchimals Colleggtible. Zostavte si scénu na promenáde. Obidve bábiky majú čarovné trblietavé krídelká, ktoré sa naozaj trepocú a otáčacie hlavičky.

Bedario.sk píše:

Posteľná bielizeň je dôležitým prvkom každej detskej izby. Doprajte svojim deťom kvalitné obliečky s veselým a obľúbeným motívom. Jedným z obľúbených trikov, ako deti dostať večer do postieľok, sú krásne obliečky.S kvalitnými obliečkami môžu snívať v kúzelnom svete jednorožcov alebo napríklad pred spaním namiesto ovečiek počítať obláčiky.
Bavlnené obliečky sú opatrené zipsom.
Jednoduchá údržba, doporučujeme pranie na 40°C pri nižších otáčkach, ktoré zabránia polámaniu bavlnených vlákien, so zapnutým…

AndreaShop.sk píše:

LEGO . So stavebnicou Rodinnej dovolenka v karavane zo série LEGO® Creator 3 v 1 (31108) čakajú na milovníkov prírody pri kempovaní rôzne dobrodružstvá a zábava plné fantázie. Stavebnica obsahuje hračkárske retro auto a karavan.

Alza.sk- Hračky píše:

LEGO stavebnica LEGO® Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane: LEGO® Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Cesta karavanom Najzábavnejšie prázdniny v LEGO® rodinnom karavane na mieste, ktoré si vyberieš. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Zážitky na cestách Uži si zábavu v rodinnom karavane, obytnej dodávke alebo na úžasnom majáku. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Pre tvorivé deti S LEGO® Creator môžu deti objavovať nové možnosti zábavy a svojej kreativity. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! 766 kociek 9+ odporúčaný vek Návod na stiahnutie Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! LEGO® Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane Uži si prázdniny v rodinnom karavane, ktorý je skvele vybavený na pobyt v prírode. Pomocou odnímateľnej strechy alebo bočnej strany využiješ kuchynku a záchod. Modré retro auto dôjde k vode i do hôr. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Zábava na dlhé hodiny Čo takto vydať sa na cestu v obytnej dodávke? LEGO® obytná dodávka je skvelá pre celú rodinu napríklad na pobyt v kempe. Môžeš tiež zažiť dobrodružstvo pri majáku pri rybolove alebo pri pozorovaní morskej hladiny. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! LEGO® Creator Stavebnice LEGO® Creator sú určené všetkým tvorivým deťom. Táto séria sa vyznačuje možnosťou zostaviť z kociek v rámci jednej stavebnice viaceré tematicky podobné modely, a rozšíriť si tak možnosti hrania a stavania. Ostatné vlastnosti Stavebnica určená všetkým tvorivým deťom. Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu. Precvičuje jemnú motoriku. Skvelá zábava pre menšie i väčšie deti....

Parametre Dovolenka

Podobné frázy: