Kde som:  Katalóg  >  Elektrospotrebiče  >  Malé spotrebiče  >  Teplomery a vlhkomery

Teplomery a vlhkomery

Nájdené:    7 produktov

TFA 30.5015

Malý, praktický prístroj ukazuje všetky namerané hodnoty na veľkom displeji zároveň. S výklopným stojanom na stôl alebo na stenu. Kvalitné pogumované vyhotovenie. Teplota a vlhkosť vzduchu·Prehľadný náhľad všetkých parametrov Pokiaľ ide o rozsah kalibrácie, zaznamenajte si vzorový kalibračný certifikát uložený v časti „Na stiahnutie". Tento článok je vylúčený z práva na odstúpenie od zmluvy. mignon-batéria · návod na použitie.

Viac informácií
od 126,91 €
Do obchodu

Voltcraft DT-300

Meranie teploty aj v zlých podmienkach. Vhodný na použitie vo vlhkom prostredí. Prístroj sa vyznačuje rýchlou odozvou a robustným vyhotovením. Vpichovacie čidlo z mäkkého plastu je pevne spojené 80 cm dlhým vedením a môže byť zastrčené do prístroja. Rozsah merania -50 až +300 °C odolný voči striekajúcej vode Pokiaľ ide o rozsah kalibrácie, zaznamenajte si vzorový kalibračný certifikát uložený v časti „Na stiahnutie". Tento článok je vylúčený z práva na odstúpenie od zmluvy. Vpichovacie čidlo · 2 batérie (typ mikro, AAA) · návod na použitie.

Viac informácií
od 148,73 €
Do obchodu

Voltcraft IR-110-1S

Malá. Praktický. Presná. Ideálny spoločník s rozsiahlymi doplnkovými funkciami. Tento text bol preložený strojovo. Malé a praktické·Rozsah merania -30 až +110 ° C·Integrované stopky·Optika 1: 1 Pokiaľ ide o rozsah kalibrácie, zaznamenajte si vzorový kalibračný certifikát uložený v časti „Na stiahnutie". Tento článok je vylúčený z práva na odstúpenie od zmluvy. Lítiová batéria (CR2032) · návod na použitie.

Viac informácií
od 127,03 €
Do obchodu

Voltcraft IR-250

Malý a praktický IR-termometer. Napriek nízkej cene je IR-230 precízny a robustný. Optika 01:01·Rozsah merania -35 až +250 °C·Min/Max funkcia Pokiaľ ide o rozsah kalibrácie, zaznamenajte si vzorový kalibračný certifikát uložený v časti „Na stiahnutie". Tento článok je vylúčený z práva na odstúpenie od zmluvy. 1 batéria (typ CR2032) · šnúrka na ruku · taštička · magnet · návod na použitie.

Viac informácií
od 130,89 €
Do obchodu

Voltcraft IRF 260-10S

Nájdite studené mosty vo svojom obytnom priestore a ušetrite energiu na vykurovanie. Infračervený teplomer umožňuje rýchlu kontrolu stien, okenných rámov atď., Či nevykazujú akékoľvek izolačné slabosti. Ak je nastavený teplotný limit prekročený alebo nedosiahnutý, zobrazí sa farebná a akustická výstraha. Na osvetlenom displeji je možné odčítať hodnotu teploty v reálnom čase. Prvá nameraná teplota sa používa ako referencia pre výstražné zobrazenie. Tento text bol preložený strojovo. Optika 10: 1·Rozsah merania -50 až +260 ° C·Detekcia tepelných a chladných mostov·Optický a zvukový výstražný displej·3-stupňové nastavenie limitu Pokiaľ ide o rozsah kalibrácie, zaznamenajte si vzorový kalibračný certifikát uložený v časti „Na stiahnutie". Tento článok je vylúčený z práva na odstúpenie od zmluvy. batéria · návod na použitie.

Viac informácií
od 145,09 €
Do obchodu

Voltcraft K -101

Lacný vstup do profesionálneho merania teploty. K101 je vysoko kvalitné a robustné zariadenie na meranie teploty za najvyššiu cenu. Skrutkovací snímač (typ K) TP-301 od VOLTCRAFT je vhodný na meranie teploty od tuhých látok po kvapaliny. Skrutkovací snímač sa osvedčil najmä pri použití s mrazenými potravinami! Senzor je v rozsahu teplôt od -100 do 300 ° C, takže sa perfektne hodí pre všetky aplikácie v potravinárskom priemysle, pohostinstve, priemysle výroby pneumatík a gumy, farmaceutickom priemysle, laboratóriách a stavebníctve atď. Tento text bol preložený strojovo. Všetky teplotné senzory typu K je možné pripojiť pomocou miniatúrnych zástrčiek termočlánku·1-kanál S senzorovým prvkom typu K triedy II sú možné merania až do + 1200 ° C. Z bezpečnostných dôvodov a pre vlastnú ochranu počas merania sa však odporúča používať iba do maximálnej teploty 300 ° C! Batéria (9 V blok)·návod na použitie.·SNÍMAČ SNÍMAČA TP-301...

Viac informácií
od 103,86 €
Do obchodu

Voltcraft PL-100TH

Kompaktné vreckové zariadenie na meranie teploty vzduchu a rel. Vlhkosť. Obidve hodnoty sa na displeji zobrazia súčasne. Vďaka teplotnému senzoru typu K, ktorý je súčasťou dodávky, je možné vykonávať kontrolu podnebia aj materiálu. Tento text bol preložený strojovo. Zobrazenie teploty a relatívnej vlhkosti·Mokrá teplota žiarovky a rosný bod·Prídavný snímač vonkajšej teploty Pozor: Zahrnutý teplotný snímač typu K je určený iba na meranie od 0 do +250 ° C. S voliteľnými teplotnými snímačmi typu K je možné použiť celý merací rozsah produktu. Snímač teploty typu K · 3 mikro-batérie · návod na použitie.

Viac informácií
od 304,63 €
Do obchodu

Podobné frázy: