Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Telová kozmetika  >  Telové spreje

Telové spreje

Nájdené:    200 produktov

Christina Aguilera Definition telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Christina Aguilera Definition dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Victoria's Secret Victoria telový sprej pre ženy 250 ml

Telový sprej Victoria's Secret Victoria dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

La Prairie Cellular Energizing telový sprej 100 ml

Telový sprej La Prairie Cellular Energizing vám zaistí príjemné osvieženie kedykoľvek v priebehu dňa.Vlastnosti:ošetruje pokožku telapríjemne voniahydratuje a jemne zvláčňujeupokojuje podr

Viac informácií

Bettina Barty Love It! telový sprej s vôňou exotického ovocia 200 ml

Telový sprej Bettina Barty Love It! vám zaistí príjemné osvieženie kedykoľvek v priebehu dňa.Vlastnosti:osviežuje a energizujehydratuje a jemne zvláčňujepríjemne voniaPoužitie:

Viac informácií

Avon Far Away telový sprej pre ženy 75 ml

Telový sprej Avon Far Away dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works Magic In The Air telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Magic In The Air dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works Warm Coconut Blossom telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Warm Coconut Blossom dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works White Tea & Ginger telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works White Tea & Ginger dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Chanel Coco Mademoiselle telový sprej pre ženy 100 ml

Telový sprej Chanel Coco Mademoiselle Coco Mademoiselle dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Chanel Chance Eau Fraîche telový sprej pre ženy 100 ml

Telový sprej Chanel Chance Eau Fraîche dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Victoria's Secret Sexy Little Things Noir Tease telový sprej pre ženy 75 ml

Telový sprej Victoria's Secret Sexy Little Things Noir Tease dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works Sweet Pea telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Sweet Pea dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works Oahu Coconut Sunset telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Oahu Coconut Sunset dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works Pink Chiffon 12 telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Pink Chiffon 12 dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Collistar Special Perfect Body telový sprej pre všetky typy pokožky 200 ml

Telový sprej Collistar Special Perfect Body vám zaistí príjemné osvieženie kedykoľvek v priebehu dňa.Vlastnosti:hydratuje a jemne zvláčňujeudržuje vitalitu a zdravý vzhľad pokožkyosviežuje a energi

Viac informácií

Ladival balík SPF 50 (SENSITIV telové mlieko SPF 50 + PRE DETI telové mlieko SPF 50+ + AKUT sprej po opaľovaní) 1x1 set

Balíček 3 produktov so zvýhodnenou cenou: Ladival Sensitiv mlieko na opaľovanie, SPF 50, 200 ml - mlieko na ochranu proti slnku s vysokou ochranou je vhodné na citlivú až normálnu kožu. Ladival Pre deti mlieko na opaľovanie SPF 50+, 200 ml - mlieko na ochranu proti slnku s veľmi vysokou ochranou. Chráni citlivú pokožku dojčiat a malých detí pred spálením slnkom a poškodením kože v dôsledku slnečného žiarenia. Vhodné aj pre neurodermatikov. Ladival Acut sprej po opaľova...

Viac informácií

I Love Osviežujúci telový sprej s vôňou ružového marshmallow ( Pink Marshmallow Refreshing Body Spritzer) 100 ml

Revitalizačný telový sprej osviežuje a jemne parfumom celé telo sladkou vôňou ružového marshmallow.

Viac informácií

Avon Parfumovaný telový sprej Viva La Vita 75 ml

Tělo vý sprej s hrejivou kvetinovo-ovocnou vôňou s povzbudzujúcimi tónmi mandarínky, jablká a grapefruitu v zmesi s jemnými akordy magnólie sa prelína s vanilkovo drevitým základom.

Viac informácií

Dermacol Parfumovaný telový sprej Ibiza Party ( Body Love Mist) 150 ml

Parfumovaný telový sprej s exotickou vôňou granátového jablka a malín jemne osviežuje a dodáva pokožke jemnú, sladkú vôňu.

Viac informácií

Dove Antiperspirant v spreji Invisible Care Floral Touch 150 ml + Rozjasňujúce telové mlieko Nourishing Secrets (Body Lotion) 250 ml + Rozjasňujúci sprchový gél Nourishing Secrets (Body Wash) 250 Darčeková sada

antiperspirant v spreji Invisible Care 150 ml, rozjasňujúci Rituál telové mlieko s extraktom z lotosového kvetu a ryžovým mliekom 250 ml, sprchový gél Glow Secret Lotus 250 ml kozmetická taška.

Viac informácií

Avon Tělo vý sprej Encanto Irresistible 100 ml

Tělo vý sprej Encanto Irresistible je ľahký parfumovaný sprej, ktorý vás príjemne osvieži. Doprajte si hodvábne jemnú starostlivosť obohatenú o luxusné oleja.

Viac informácií

Bath & Body Works Bright Autumn Blooms telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Bright Autumn Blooms dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works Marshmallow Pumpkin Latte telový sprej pre ženy 146 ml trblietavý

Telový sprej Bath & Body Works Marshmallow Pumpkin Latte dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.Zloženie:

Viac informácií

Bath & Body Works Whipped Vanilla & Spice telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Whipped Vanilla & Spice dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works Whipped Vanilla & Spice telový sprej pre ženy 146 ml trblietavý

Telový sprej Bath & Body Works Whipped Vanilla & Spice dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.Zloženie:

Viac informácií

Bath & Body Works Wild Madagascar Vanilla telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Wild Madagascar Vanilla dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Cuba Gold telový sprej pre mužov 200 ml

Telový sprej Cuba Gold dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Bath & Body Works Cherry Blossom telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Cherry Blossom dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

AVON Telový sprej s kokosom a karambolou 100ml

AVON Telový sprej s kokosom a karambolou 100ml Osviežujúci telový sprej s tropickou kokosovou vodou a karambolou.   • okamžitě osviežuje pokožku • hydratuje ju

Viac informácií

AVON Tělový sprej s vůní ostružin a vanilky 100ml

AVON Tělový sprej s vůní ostružin a vanilky 100ml Hřejivá, sladká kompozice krémové vanilky a šťavnatých ostružin vám dokonale zvedne náladu. Osvěžuje pokožku a zanechává ji jemně provoněnou.   Použití: 

Viac informácií

Bath & Body Works Warm Vanilla Sugar telový sprej pre ženy 236 ml

Telový sprej Bath & Body Works Warm Vanilla Sugar dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Victoria's Secret Good Vibes or Goodbye telový sprej pre ženy 250 ml

Telový sprej Victoria's Secret Good Vibes or Goodbye dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Victoria's Secret PINK Sunset Flash telový sprej pre ženy 250 ml

Telový sprej Victoria's Secret PINK dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Victoria's Secret Secret Dreamer telový sprej pre ženy 250 ml

Telový sprej Victoria's Secret Secret Dreamer dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

Viac informácií

Victoria's Secret Temptation Shimmer telový sprej pre ženy 250 ml

Telový sprej Victoria's Secret Temptation Shimmer dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.Zloženie:s

Viac informácií

Avon Telový sprej s Orchideí a čučoriedky Naturals Vibrant 100 ml

Jemný telový sprej s exotickou vôňou orchidey a čučoriedky. Aróma sviežich čučoriedok a sladké orchidey dodá osviežujúcu dávku energie počas horúcich letných dní.

Viac informácií

AVON Telový sprej s čerešňovým kvetom 100ml

AVON Telový sprej s čerešňovým kvetom 100ml Telový sprej s čerešňovým kvetom.   Zaujmite okolie sladkou vôňou čerešňového kvetu!   • okamžite osviežuje pokožku

Viac informácií

AVON Telový sprej s orchideou a čučoriedkou 100ml

AVON Telový sprej s orchideou a čučoriedkou 100ml Jemný telový sprej s exotickou vôňou orchidey a čučoriedky.   Ako pôsobí: • zanecháva pokožku sladko prevoňanú

Viac informácií