Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Kozmetika pre mužov  >  Telová kozmetika pre mužov  >  Denim Black sprchový gél , 250 ml

Denim Black sprchový gél , 250 ml

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,39 €
Dostupnosť: Skladom
Voda po holení DENIM Black na Vás zanechá jedinečnú vôňu. Vaša pleť bude prirodzene jemná, hebká a vláčna. Okamžite upokojuje práve oholenú pokožku. Pokožka je svieža a posilnená vďaka podmanivej vôni DENIM Black. Sprchovací gél Denim Black dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

Popis Denim Black sprchový gél , 250 ml

Vivantis.sk píše:

Voda po holení DENIM Black na Vás zanechá jedinečnú vôňu. Vaša pleť bude prirodzene jemná, hebká a vláčna. Okamžite upokojuje práve oholenú pokožku. Pokožka je svieža a posilnená vďaka podmanivej vôni DENIM Black.

Notino.sk píše:

Sprchovací gél Denim Black dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

Parametre Denim Black sprchový gél , 250 ml

Výrobca Denim

Podobné produkty

Podobné frázy: