Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Mapy, sprievodcovia  >  Svetový sprievodca  >  Kolektív autorov: Anglicko

Kolektív autorov: Anglicko

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,89 €
Dostupnosť: Skladom
Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro nejširší okruh uživatelůSlouží k dorozumění v různých situacích a umožní překlady nenáročných textů. Obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů. Slovní zásoba byla vybírána tak, aby respektovala frekvenci užití. v kategorii Energia | Napájacie zdroje, adaptéry, meniče | Adaptéry cestovné. Kvalitní Cestovný adaptér SKROSS SKR1500230E CZ - Anglicko z kategorie Energia | Napájacie zdroje, adaptéry, meniče | Adaptéry cestovné. Tento obrázkový anglicko-slovenský slovník pre najmenších obsahuje viac ako 1000 slov, 1000 veselých obrázkov a k nim 1000 nahrávok správnej výslovnosti, ktoré úplne postačia na to, aby sa vaše dieťa zoznámilo so základmi Shakespearovho jazyka!
Jeho prednosťami sú jednoduché a ľahké použitie, ako aj slovná zásoba špeciálne prispôsobená najmenším deťom rozdelená do 60 tematických celkov ako...

Všetky ponuky pre Kolektív autorov: Anglicko

Popis Kolektív autorov: Anglicko

Artforum.sk píše:

Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro nejširší okruh uživatelůSlouží k dorozumění v různých situacích a umožní překlady nenáročných textů. Obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů. Slovní zásoba byla vybírána tak, aby respektovala frekvenci užití.

Esat.sk píše:

v kategorii Energia | Napájacie zdroje, adaptéry, meniče | Adaptéry cestovné. Kvalitní Cestovný adaptér SKROSS SKR1500230E CZ - Anglicko z kategorie Energia | Napájacie zdroje, adaptéry, meniče | Adaptéry cestovné.

Market24.sk píše:

Tento obrázkový anglicko-slovenský slovník pre najmenších obsahuje viac ako 1000 slov, 1000 veselých obrázkov a k nim 1000 nahrávok správnej výslovnosti, ktoré úplne postačia na to, aby sa vaše dieťa zoznámilo so základmi Shakespearovho jazyka!
Jeho prednosťami sú jednoduché a ľahké použitie, ako aj slovná zásoba špeciálne prispôsobená najmenším deťom rozdelená do 60 tematických celkov ako dom, zvieratá, ročné obdobia, a ďalšie. Všetky slovíčka sú ilustrované obrázkami z prostredia, ktoré je deťom dôverne známe. Výslovnosť so správnym prízvukom nájdete na stránke:
https://www.ikar.sk/upload/stonozka/vos/index.html
S touto milou a praktickou knižkou sa deti môžu učiť angličtinu hravým spôsobom a rýchlo si osvojiť základnú slovnú zásobu každodenného života.Z francúzskeho originálu Mon premier IMAGIER d´anglais LAROUSSE
preložila Mgr. Bronislava Brenkusová.

Parametre Kolektív autorov: Anglicko

Výrobca Svojtka
Výrobce Svojtka

Podobné produkty

Podobné frázy: