Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Mapy, sprievodcovia  >  Svetový sprievodca  >  Kolektív autorov: Anglicko

Kolektív autorov: Anglicko

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,89 €
Dostupnosť: Skladom
Vlajka FLAGMASTER vyrobená z robustného 75D polyesteru je absolútnou upútavkou vo Vašej záhrade, na večierkoch alebo dokonca aj na športových podujatiach. Na ľavej strane je vystužená bielym lemom s dvomi stabilnými kovovými krúžkami na pripevnenie na vlajkový stožiar. Okraj vlajky je ušitý dvojitým švom. Potlač sieťotlačou zaisťuje vysokú farebnú brilanciu.
Technické údaje:
vlajka: ... Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro nejširší okruh uživatelůSlouží k dorozumění v různých situacích a umožní překlady nenáročných textů. Obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů. Slovní zásoba byla vybírána tak, aby respektovala frekvenci užití. E-kniha Nová slova v angličtině: anglicko-český slovník díl 3, Q-Z:Víte, co znamená scientese, seagull manager, scripted reality, senior moment, shelfie, Sip and See, slacker, smart dust, muffin choker, movieoke, sushi train, T-shaped? Nevíte? Odpověď najdete v tomto, u nás jediném, slovníku nových anglických slov. Tento obrázkový anglicko-slovenský slovník pre najmenších obsahuje viac ako 1000 slov, 1000 veselých obrázkov a k nim 1000 nahrávok správnej výslovnosti, ktoré úplne postačia na to, aby sa vaše dieťa zoznámilo so základmi Shakespearovho jazyka!
Jeho prednosťami sú jednoduché a ľahké použitie, ako aj slovná zásoba špeciálne prispôsobená najmenším deťom rozdelená do 60 tematických celkov ako...

Popis Kolektív autorov: Anglicko

Dilego.sk píše:

Vlajka FLAGMASTER vyrobená z robustného 75D polyesteru je absolútnou upútavkou vo Vašej záhrade, na večierkoch alebo dokonca aj na športových podujatiach. Na ľavej strane je vystužená bielym lemom s dvomi stabilnými kovovými krúžkami na pripevnenie na vlajkový stožiar. Okraj vlajky je ušitý dvojitým švom. Potlač sieťotlačou zaisťuje vysokú farebnú brilanciu.
Technické údaje:
vlajka: Anglicko
rozmery: 80 x 120 cm (v x š)
materiál: 75D polyester
Obsah balenia:
1 x vlajka Anglicko

Artforum.sk píše:

Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro nejširší okruh uživatelůSlouží k dorozumění v různých situacích a umožní překlady nenáročných textů. Obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů. Slovní zásoba byla vybírána tak, aby respektovala frekvenci užití.

Alza.sk - Knihy píše:

E-kniha Nová slova v angličtině: anglicko-český slovník díl 3, Q-Z:Víte, co znamená scientese, seagull manager, scripted reality, senior moment, shelfie, Sip and See, slacker, smart dust, muffin choker, movieoke, sushi train, T-shaped? Nevíte? Odpověď najdete v tomto, u nás jediném, slovníku nových anglických slov.

Market24.sk píše:

Tento obrázkový anglicko-slovenský slovník pre najmenších obsahuje viac ako 1000 slov, 1000 veselých obrázkov a k nim 1000 nahrávok správnej výslovnosti, ktoré úplne postačia na to, aby sa vaše dieťa zoznámilo so základmi Shakespearovho jazyka!
Jeho prednosťami sú jednoduché a ľahké použitie, ako aj slovná zásoba špeciálne prispôsobená najmenším deťom rozdelená do 60 tematických celkov ako dom, zvieratá, ročné obdobia, a ďalšie. Všetky slovíčka sú ilustrované obrázkami z prostredia, ktoré je deťom dôverne známe. Výslovnosť so správnym prízvukom nájdete na stránke:
https://www.ikar.sk/upload/stonozka/vos/index.html
S touto milou a praktickou knižkou sa deti môžu učiť angličtinu hravým spôsobom a rýchlo si osvojiť základnú slovnú zásobu každodenného života.Z francúzskeho originálu Mon premier IMAGIER d´anglais LAROUSSE
preložila Mgr. Bronislava Brenkusová.

Parametre Kolektív autorov: Anglicko

Výrobca Svojtka
Výrobce Svojtka

Podobné produkty

Podobné frázy: