Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Pleťová kozmetika  >  Špeciálna starostlivosť o pleť  >  AVENE Eau Thermale 50 ml

AVENE Eau Thermale 50 ml

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,90 €
Dostupnosť: Skladom
Pokiaľ chcete svoju pleť účinne a jednoducho osviežiť, upokojiť a hydratovať, termálna voda Avene Eau Thermale je tou pravou voľbou.Vlastnosti:upokojuje podráždenieeliminuje svrbenie pletiosviežuje AVENE EAU THERMALE termálna voda v spreji s upokojujúcimi a zjemňujúcimi účinkami pre citlivú pleť. AVENE EAU THERMALE termálna voda v spreji je plnená z prírodného zdroja priamo do sterilných nádob. Pleť osvieži a upokojí podráždenie a začervenanie. Fixuje make-up. Obsah AVENE Eau thermale upokojujúci krém na intolerantnú pokožku: 50 ml Charakteristika AVENE Eau thermale upokojujúci krém na intolerantnú pokožku: Špecifická starostlivosť pre suchú a prirodzene citlivú pleť alebo pleť podráždenú v dôsledku rôznych vonkajších agresívnych vplyvov. Tento upokojujúci krém veľmi bohatý na termálnu vodu s upokojujúcim a protizápalovým účinkom. Prípravok je výnimočn... Hydratujúca emulzia - ľahká textúra. Obsahuje iba zložky potrebné pre pleť, ktoré zodpovedajú fyziologickým potrebám pleti: každá zložka bola vybraná pre jej kvalitu a vysokú znášanlivosť.
0% konzervantov, parabénov, emulgátorov, parfumácie Spôsob použitiaAplikujte ráno a večer na tvár a krk, vopred očistený Tolerance Extrême Čistiacim mliekom a upokojený hmlou Termálnej vody Avène.
U...

Všetky ponuky pre AVENE Eau Thermale 50 ml

Popis AVENE Eau Thermale 50 ml

Notino.sk píše:

Pokiaľ chcete svoju pleť účinne a jednoducho osviežiť, upokojiť a hydratovať, termálna voda Avene Eau Thermale je tou pravou voľbou.Vlastnosti:upokojuje podráždenieeliminuje svrbenie pletiosviežuje

Lieky24.sk píše:

AVENE EAU THERMALE termálna voda v spreji s upokojujúcimi a zjemňujúcimi účinkami pre citlivú pleť. AVENE EAU THERMALE termálna voda v spreji je plnená z prírodného zdroja priamo do sterilných nádob. Pleť osvieži a upokojí podráždenie a začervenanie. Fixuje make-up.

Najlekaren.eu píše:

Obsah AVENE Eau thermale upokojujúci krém na intolerantnú pokožku: 50 ml Charakteristika AVENE Eau thermale upokojujúci krém na intolerantnú pokožku: Špecifická starostlivosť pre suchú a prirodzene citlivú pleť alebo pleť podráždenú v dôsledku rôznych vonkajších agresívnych vplyvov. Tento upokojujúci krém veľmi bohatý na termálnu vodu s upokojujúcim a protizápalovým účinkom. Prípravok je výnimočný kombináciou dvoch jedinečných postupov. Zloženie AVENE Eau thermale upokojujúci krém na intolerantnú pokožku: - Termálna voda Avene 68% - Výživná fáza 22% - Bez parfumácie - Bez farbív - Bez parabénov Spôsob použitia AVENE Eau thermale upokojujúci krém na intolerantnú pokožku: Ráno a večer naneste na očistenú tvár a krk.

Dr.Max píše:

Hydratujúca emulzia - ľahká textúra. Obsahuje iba zložky potrebné pre pleť, ktoré zodpovedajú fyziologickým potrebám pleti: každá zložka bola vybraná pre jej kvalitu a vysokú znášanlivosť.
0% konzervantov, parabénov, emulgátorov, parfumácie Spôsob použitiaAplikujte ráno a večer na tvár a krk, vopred očistený Tolerance Extrême Čistiacim mliekom a upokojený hmlou Termálnej vody Avène.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Parametre AVENE Eau Thermale 50 ml

Výrobca Pierre Fabre

Podobné produkty

Podobné frázy: