Kde som:  Katalóg  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Slúchadlá a príslušenstvo  >  Slúchadlá  >  Sony MDR-ZX110

Sony MDR-ZX110

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 11,38 €
Dostupnosť: Do 3 dní
Dynamické neodymové ovládače zabezpečujú presný zvuk Ľahké, dynamické 30 mm neodymové budiče umožňujú slúchadlám účinne a rytmicky reagovať aj na tie najnáročnejšie tituly. Vďaka extrémne citlivej membráne môžete zvýšiť hlasitosť týchto slúchadiel bez toho, aby ste prechádzali zosilňovačom, a vychutnajte si čistý, nerušený zvuk v celom zvukovom spektre. Otočné a skladacie prevedenie ušných uší je... Maximalizácia Vášej hudby nikdy nebola ľahšia ako teraz so slúchadlami Sony ZX110. Vytvorené s dôrazom na komfort a kvalitu zvukového výstupu, nepoznajú tieto slúchadlá žiadne kompromisy. 30 mm dynamické reproduktory zabezpečia čistý a vyvážený zvuk doma aj na cestách, a vďaka pohodlným polstrovaným náušníkom bude počúvanie pohodlnejšie než kedykoľvek predtým.
... .... Dokonale čistý zvuk Slúchadlá cez hlavu Sony MDR-ZX110 výborne padnú na hlavu. Mäkké polstrovanie okolo uší Vám umožní si užívať počúvanie Vašej obľúbenej hudby bez rušenia okolitými zvukmi. Tieto štýlové slúchadlá majú 30 mm dynamické reproduktory, takže môžete počúvať skladby s čistým a vyváženým zvukom i na cestách. Reproduktory redukujú vysoké a stredné tóny aj mohutné basy s vysokým rozlíšen... slúchadlá cez uši Sony • rozsah 12 Hz až 22 kHz • 3,5 mm jack • impedancia 24 ohm • 1,2 metra dlhý kábel • citlivosť 98 dB / mW • 30mm meniče • hmotnosť: 120 gramov • skladacia konštrukcia • farba: biela

Všetky ponuky pre Sony MDR-ZX110

Popis Sony MDR-ZX110

Conrad píše:

Dynamické neodymové ovládače zabezpečujú presný zvuk Ľahké, dynamické 30 mm neodymové budiče umožňujú slúchadlám účinne a rytmicky reagovať aj na tie najnáročnejšie tituly. Vďaka extrémne citlivej membráne môžete zvýšiť hlasitosť týchto slúchadiel bez toho, aby ste prechádzali zosilňovačom, a vychutnajte si čistý, nerušený zvuk v celom zvukovom spektre. Otočné a skladacie prevedenie ušných uší je ideálne na cestách Zoberte si tieto slúchadlá so sebou kamkoľvek. Vďaka otočným držiakom na uši sa slúchadlá dajú ľahko uložiť, keď sa nepoužívajú, a preto sa dajú ľahko vziať so sebou. Poháre do uší sa dajú zložiť naplocho a zaberajú tak málo hodnotného priestoru. Mäkké vankúšiky do uší poskytujú väčšie pohodlie Zažite dokonalé potešenie z počúvania. Slúchadlá majú samonastaviteľnú čelenku a mäkké čalúnené šálky na uši, ktoré obklopujú celé ucho. Vďaka pohodlnému sedadlu si môžete svoje obľúbené albumy užívať celé hodiny. Veľký frekvenčný rozsah pre čisté výšky a minimá Širokopásmový frekvenčný rozsah od 12 Hz do 22 KHz zaisťuje hlboké basy, bohaté stredné vlny a výrazné výšky. Vychutnajte si každú skladbu v hudobnej zbierke v pôsobivej hĺbke detailov. Soundisolierung dank geschlossenemdizajn Uzavreté, sklopné slúchadlá obklopujú ucho a zabezpečujú, aby hudba zostala vnútri aj zvonka. Zvuky sú nasmerované späť k uchu, aby ste získali podrobný zvukový zážitok. Okrem toho môžete cítiť každý rytmus, pretože dizajn s uzavretým zadom maximalizuje basové podpisy v hudbe. Tento text bol preložený strojovo. 30 mm vodič (typ dome) pre vyvážený zvuk·Vysoko výkonné neodýmové magnety poskytujú silný zvuk·Frekvenčný rozsah od 12 Hz do 22 KHz·Polstrované ušné šálky na príjemné pohodlie pri počúvaní·Výber farieb, ktoré zodpovedajú vášmu vzhľadu Sony MDR-ZX110 návod na použitie.

ProGamingShop.sk píše:

Maximalizácia Vášej hudby nikdy nebola ľahšia ako teraz so slúchadlami Sony ZX110. Vytvorené s dôrazom na komfort a kvalitu zvukového výstupu, nepoznajú tieto slúchadlá žiadne kompromisy. 30 mm dynamické reproduktory zabezpečia čistý a vyvážený zvuk doma aj na cestách, a vďaka pohodlným polstrovaným náušníkom bude počúvanie pohodlnejšie než kedykoľvek predtým.
... .

Okay.sk píše:

Dokonale čistý zvuk Slúchadlá cez hlavu Sony MDR-ZX110 výborne padnú na hlavu. Mäkké polstrovanie okolo uší Vám umožní si užívať počúvanie Vašej obľúbenej hudby bez rušenia okolitými zvukmi. Tieto štýlové slúchadlá majú 30 mm dynamické reproduktory, takže môžete počúvať skladby s čistým a vyváženým zvukom i na cestách. Reproduktory redukujú vysoké a stredné tóny aj mohutné basy s vysokým rozlíšením. Vo výbave slúchadiel Sony MDR-ZX110 nájdete pozlátený stereofónny konektor typu L, citlivosť 98 dB/mW, impedanciu 24 ohmov a zvukový rozsah s frekvenciou 12-22 000 Hz. Odolný 1,2 m kábel v tvare Y je samozrejmosťou.

Datart.sk píše:

slúchadlá cez uši Sony • rozsah 12 Hz až 22 kHz • 3,5 mm jack • impedancia 24 ohm • 1,2 metra dlhý kábel • citlivosť 98 dB / mW • 30mm meniče • hmotnosť: 120 gramov • skladacia konštrukcia • farba: biela

Parametre Sony MDR-ZX110

Výrobce SONY
Výrobca SONY
Typ Náhlavná
Mikrofón áno
Uzavretá Uzavreté slúchadlá dobre tlmí hluk pozadia. áno
Konektor 3,5 mm Jack

Podobné produkty

Podobné frázy: