Kde som:  Katalóg  >  Šport a hobby  >  Slnečné okuliare  >  Oakley Holbrook

Oakley Holbrook

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 66,00 €
Dostupnosť: 15. 2. 2022
Kultová kalifornská značka Oakley vyrába vysokokvalitné okuliare vhodné na každodenné nosenie. Táto značka pre svoje výrobky čerpá inšpiráciu predovšetkým vo vede a umení. Jej okuliare sú inovatívne, štýlové a vyrobené z vysokokvalitných a funkčných materiálov. Dioptrické okuliare Oakley Holbrook RX OX8156 815601 sú vhodné najmä pre mužov. Okuliarové šošovky Čierna farba rámov skvele ladí so st... Oakley"Myšlienka skrytá za Oakley je vyrábať produkty, ktoré fungujú a vyzerajú lepšie, ako čokoľvek iné", povedal Jim Jannard, keď v roku 1975 založil Oakley vo svojej garáži. Dnes je Oakley svetovým lídrom na trhu lifestyle a športovej očnej optiky a stále na čele v oblasti inovácií.Pre koho?Slnečné okuliare Oakley Holbrook XS OJ9007-05 PRIZM sú súčasťou najnovšej Oakley kolekcie navrhnutej pre... Slnečný okuliare OAKLEY Holbrook OO9102-01 Oakley Holbrook sú nadčasové okuliare, u ktorých je spojený klasický dizajn s modernými technológiami Oakley. Sú inšpirované televíznymi hrdinami zo 40., 50. a 60. rokov. Klasická americká konštrukcia okuliarov je obohocena o kovové nity. Okuliare Oakley Holbrook sú ideálne pre každého, kto hľadá štýlové okuliare s maximálnym výkonom.
Slnečné ... Slnečné okuliare OAKLEY Holbrook XL Matte White w/ Prizm Black
Slunečné okuliare OAKLEY Holbrook XL odfiltrovávajú až 95% odrazených slnečných lúčov - úplne bez optického skreslenia, ku ktorému dochádza pri bežných slnečných okuliaroch. Technológia šošoviek Oakley Plutonite ponúka najvyššiu ochranu proti UV žiareniu, filtruje tak 100% UVA/UVB/UVC a škodlivého modrého svetla až do 400 nm. P... Pánske slnečné okuliare Oakley Holbrook OO9102-38. Okuliare Oakley ponúkajú najvyššiu kvalitu spracovania a dokonalú optiku vďaka mnohým patentovaným technológiám (HDO, XYZ Optics a ďalšie). Farba rámu: Steel. Materiál slnečných rámov: O MATTER® - zabezpečuje odolnosť, ĺahkosť a prispôsobiteĺnosť individuálnym parametrom tváre. Základné filtre: Dark   Grey - sivá 83% absorpcie svetla. Ma... Žiadny iný model nestelesňuje misiu značky Oakley spájať umenie s technológiou lepšie než legendárne Oakley HOLBROOK. Pomenovaný po maličkom mestečku vedľa kultovej Route 66 v Arizone, Oakley Holbrook reprezentuje ducha objavovania a dobrodružstvo. Vzhľad Oakley Holbrook™ XL Prizm od jeho ikonického štýlu po kovové nity bol zväčšený, aby sadol na väčšie tváre. Odolnosť a celodenné pohodlie z ľahkého materiálu rámu O Matter ™ Trojbodový fit: pohodlie a výkon, vďaka ktorému sú šošovky v presnom optickom zarovnaní Rám vhodný pre stredne veľké až extra veľké tváre Rovnaké rozmery šošoviek ako pôvodný Holbrook, dostupné vo väčšej veľkost... Materiál: O-Matter™ - odľahčený plast
Materiál skla: plast
Rozmery: šířka okuliarov - 15 cm
šírka očnice - 5,7 cm
šírka nosníka - 1,8 cm
výška očnice - 4,3 cm
dĺžka postrannice - 13,7 cm
Tvar: hranatý
Farba: čierna
Sklá: farebné
UV ochrana: áno
Detail: technológia Prizm™ - zaisťuje skvelú viditeľnosť aj v nepriaznivých svetelných p...

Všetky ponuky pre Oakley Holbrook

Popis Oakley Holbrook

Vase sosovky píše:

Kultová kalifornská značka Oakley vyrába vysokokvalitné okuliare vhodné na každodenné nosenie. Táto značka pre svoje výrobky čerpá inšpiráciu predovšetkým vo vede a umení. Jej okuliare sú inovatívne, štýlové a vyrobené z vysokokvalitných a funkčných materiálov. Dioptrické okuliare Oakley Holbrook RX OX8156 815601 sú vhodné najmä pre mužov. Okuliarové šošovky Čierna farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a so svetlohnedými, čiernymi alebo svetlými blond vlasmi. Štvorcové rámy sú ideálnou voľbou, ak máte okrúhly, oválny alebo trojuholníkový typ tváre. Rám okuliarov je vyrobený z veľmi kvalitného plastu, ktorý ponúka vysokú odolnosť, pohodlné nosenie a výnimočný vzhľad. Celorámové okuliare sú najbežnejším typom rámov, skladajú sa z okuliarového stredu a páru straníc. Svojím nápadným dizajnom vám pomôžu zvýrazniť a dotvoriť váš štýl. K ich prednostiam patrí pevnosť, odolnosť, spoľahlivé uchytenie okuliarových šošoviek a predovšetkým ich ochrana pred poškodením. Tento druh rámu je vhodný pre všetky typy okuliarových šošoviek, vrátane tých s vyššou optickou mohutnosťou. Rámy okuliarov sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám počítačových hráčov. Sú kompatibilné s hráčskymi slúchadlami a ich tenké stranice prispievajú k pohodliu aj počas dlhšieho hrania. Rámy tak poskytujú optimálny komfort aj s nasadenými slúchadlami. Gaming okuliare využijú ako profesionálni hráči v oblasti e-športu, tak aj amatérski nadšenci. Príslušenstvo Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť. Handrička, ktorá je súčasťou balenia, je ideálna na čistenie a starostlivosť o okuliare. Pre viac informácií sledujte náš blog, kde sa dozviete všetko o najnovších technológiách a trendoch.

Eyerim píše:

Oakley"Myšlienka skrytá za Oakley je vyrábať produkty, ktoré fungujú a vyzerajú lepšie, ako čokoľvek iné", povedal Jim Jannard, keď v roku 1975 založil Oakley vo svojej garáži. Dnes je Oakley svetovým lídrom na trhu lifestyle a športovej očnej optiky a stále na čele v oblasti inovácií.Pre koho?Slnečné okuliare Oakley Holbrook XS OJ9007-05 PRIZM sú súčasťou najnovšej Oakley kolekcie navrhnutej pre deti. Tento elegantný celorámový model odzrkadľuje aktuálne trendy v dizajnérskej očnej optike a jeho Wayfarer rám robí Oakley OJ9007 ideálnou voľbou predovšetkým pre okrúhle, oválne a srdcové tváre.MateriályMateriál použitý na výrobu tohto rámu je odľahčený plast, ktorý je zárukou výnimočnej spoľahlivosti a odolnosti. Technológia použitá v šošovkách pohlcuje 100% škodlivých UV lúčov. PRIZM™Autorizovaná technológia šošoviek PRIZM™ od Oakley strategicky blokuje vlnové dĺžky pozdĺž farebného spektra a zvyšuje tak viditeľnosť snehových obrysov, hrboľov a rôznych textúr. PRIZM™ šošovky boli vyvinuté tak, aby vám zabezpečili rovnocenný pôžitok z vášho výkonu bez ohľadu na zmenu svetelných podmienok a ušetrili vás tak pravidelného vymieňania šošoviek na základe podmienok, ktorým čelíte.Doprava zdarmaZakúpte si Oakley Holbrook XS OJ9007-05 PRIZM na eyerim práve teraz a budú vám doručené bezplatne priamo do vašich rúk, v ich originálnom balení.

GAMISPORT.sk píše:

Slnečný okuliare OAKLEY Holbrook OO9102-01 Oakley Holbrook sú nadčasové okuliare, u ktorých je spojený klasický dizajn s modernými technológiami Oakley. Sú inšpirované televíznymi hrdinami zo 40., 50. a 60. rokov. Klasická americká konštrukcia okuliarov je obohocena o kovové nity. Okuliare Oakley Holbrook sú ideálne pre každého, kto hľadá štýlové okuliare s maximálnym výkonom.
Slnečné okuliare Oakley odfiltrovávajú až 95% odrazených slnečných lúčov, a to úplne bez optického skreslenia, ku ktorému dochádza u bežných slnečných okuliarov.
Technológia šošoviek Oakley Plutonite ponúka najvyššiu UV ochranu, filtruje Tak 100% UVA / UVB / UVC i škodlivého modrého svetla, a to až do 400 nm
Patentovaná technológia HDO poskytuje vynikajúcu jasnosť a ostrý zrak pod akýmkoľvek uhlom.
Obrúčky sú z ľahkého a veľmi odolného Materiálu O-Matter, ktorý zaručuje pohodlie a ochranu aj pri celodennom nosení

Slnečné okuliare » Fashion okuliare » Slnečný okuliare OAKLEY Holbrook OO9102-01

Topski.sk píše:

Slnečné okuliare OAKLEY Holbrook XL Matte White w/ Prizm Black
Slunečné okuliare OAKLEY Holbrook XL odfiltrovávajú až 95% odrazených slnečných lúčov - úplne bez optického skreslenia, ku ktorému dochádza pri bežných slnečných okuliaroch. Technológia šošoviek Oakley Plutonite ponúka najvyššiu ochranu proti UV žiareniu, filtruje tak 100% UVA/UVB/UVC a škodlivého modrého svetla až do 400 nm. Patentovaná technológia HDO poskytuje vynikajúcu jasnosť a ostrý zrak pod akýmkoľvek uhlom.
Obrúčky sú z ľahkého a veľmi odolného materiálu O-Matter, ktorý zaručuje pohodlie a ochranu pri celodennom nosení.

OutletExpert.sk píše:

Pánske slnečné okuliare Oakley Holbrook OO9102-38. Okuliare Oakley ponúkajú najvyššiu kvalitu spracovania a dokonalú optiku vďaka mnohým patentovaným technológiám (HDO, XYZ Optics a ďalšie). Farba rámu: Steel. Materiál slnečných rámov: O MATTER® - zabezpečuje odolnosť, ĺahkosť a prispôsobiteĺnosť individuálnym parametrom tváre. Základné filtre: Dark   Grey - sivá 83% absorpcie svetla. Materiál slnečných filtrov Plutonite® - maximálna ochrana očí, vysoká odolnosť proti...

Sportisimo.sk píše:

Žiadny iný model nestelesňuje misiu značky Oakley spájať umenie s technológiou lepšie než legendárne Oakley HOLBROOK. Pomenovaný po maličkom mestečku vedľa kultovej Route 66 v Arizone, Oakley Holbrook reprezentuje ducha objavovania a dobrodružstvo.

Sportby píše:

Vzhľad Oakley Holbrook™ XL Prizm od jeho ikonického štýlu po kovové nity bol zväčšený, aby sadol na väčšie tváre. Odolnosť a celodenné pohodlie z ľahkého materiálu rámu O Matter ™ Trojbodový fit: pohodlie a výkon, vďaka ktorému sú šošovky v presnom optickom zarovnaní Rám vhodný pre stredne veľké až extra veľké tváre Rovnaké rozmery šošoviek ako pôvodný Holbrook, dostupné vo väčšej veľkosti rámu Šošovky Prizm ™ vylepšujú farby, kontrast a detaily pre optimalizovaný zážitok HDPolarized: minimalizuje oslnenie pomocou technológie, ktorá produkuje komplexný jednovrstvový objektív (voliteľné) Materiál šošoviek Plutonite® ponúka špičkovú filtráciu na ochranu pred UV žiarením 100% zo všetkých UVA, UVB až do 400 nm a niektorých škodlivých modrých svetiel Optimálna presnosť a odolnosť proti nárazu, ktoré spĺňajú alebo prevyšujú optické a nárazové normy ANSI Z80.3 Optika HDO® pre krištáľovo čisté videnie a odolnosť proti nárazu K dispozícii s autentickými šošovkami Oakley na predpis

BIBLOO píše:

Materiál: O-Matter™ - odľahčený plast
Materiál skla: plast
Rozmery: šířka okuliarov - 15 cm
šírka očnice - 5,7 cm
šírka nosníka - 1,8 cm
výška očnice - 4,3 cm
dĺžka postrannice - 13,7 cm
Tvar: hranatý
Farba: čierna
Sklá: farebné
UV ochrana: áno
Detail: technológia Prizm™ - zaisťuje skvelú viditeľnosť aj v nepriaznivých svetelných podmienkach

Parametre Oakley Holbrook

Výrobca Oakley
Výrobce Oakley
Typ Unisex
Materiál Kov

Podobné produkty

Podobné frázy: