Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Kozmetika pre mužov  >  Sexuálne zdravie pre mužov  >  MEDPHARMA Prostata

MEDPHARMA Prostata

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 5,38 €
Dostupnosť: Skladom
PSA test prostaty by mal vykonať aspoň raz ročne každý muž vo veku nad 50 rokov do veku 75 rokov. Test slúži na stanovenie vysokej hladiny PSA v krvi (nad 4 ng/ml), ktorá je dôkazom nezhubného alebo zhubného zväčšovania prostaty. Viac na adcc.sk Podporuje trávenie a funkcie pečene, jej detoxikáciu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Výťažok zo žihľavy podporuje normálny stav kostí, kĺbov, vlasov a nechtov, podporuje normálnu činnosť obličiek a prostaty. Neodkladajte vyšetrenie prostaty! Otestujte sa doma.
Samodiagnostický test na detekciu prostatického špecifického antigénu (PSA) z krvi. PSA je proteín vylučovaný spermiami v prostate a jeho úlohou je udržať výlučky semien v tekutej forme. Určitá časť tejto bielkoviny je prítomná aj v krvi. Z hladiny PSA v krvi možno odhadnúť fyziologický stav prostaty. Hladiny nad normu môžu signalizovať ... Happy man
Zápal prostaty
Výživové doplnky pre mužov prispievajú k celkovej obranyschopnosti organizmu, zvlášť pri liečbe rôznych mužských problémov. Jedným z najčastejších ochorení mužov v zrelom a postaršom veku je zápal a zväčšenie prostaty (hypertrófia prostaty). Účinnou kombináciou sa tak stávajú výťažky zo Serenoy plazivej, pŕhľavy dvojdomej, tekvicových semien, ženšenu a sóje... Andrimax predlžuje sex a zlepšuje erekciu
ANDRIMAX je doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorých zaujíma veľkosť svojho penisu, kvalita erekcie a sexuálny výkon. Extra silné zloženie -  v jednej dennej dávke 1704 mg zmesi. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.
Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Ve...

Všetky ponuky pre MEDPHARMA Prostata

Popis MEDPHARMA Prostata

Najlekaren.eu píše:

PSA test prostaty by mal vykonať aspoň raz ročne každý muž vo veku nad 50 rokov do veku 75 rokov. Test slúži na stanovenie vysokej hladiny PSA v krvi (nad 4 ng/ml), ktorá je dôkazom nezhubného alebo zhubného zväčšovania prostaty. Viac na adcc.sk

Goodnature.sk píše:

Podporuje trávenie a funkcie pečene, jej detoxikáciu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Výťažok zo žihľavy podporuje normálny stav kostí, kĺbov, vlasov a nechtov, podporuje normálnu činnosť obličiek a prostaty.

Lekarendoma.sk píše:

Neodkladajte vyšetrenie prostaty! Otestujte sa doma.
Samodiagnostický test na detekciu prostatického špecifického antigénu (PSA) z krvi. PSA je proteín vylučovaný spermiami v prostate a jeho úlohou je udržať výlučky semien v tekutej forme. Určitá časť tejto bielkoviny je prítomná aj v krvi. Z hladiny PSA v krvi možno odhadnúť fyziologický stav prostaty. Hladiny nad normu môžu signalizovať patologické zmeny (nezhubné zväčšovanie, zápaly, nádorové zmeny a pod).

Aké sú výhody Testu Prostata PSA?
Jednoduché a rýchle použitie
Okamžité výsledky z plnej krvi (na testovanie je postačujúca jediná kvapka krvi odobratá z bruška prsta)
Test je možné vyhodnotiť za 10 minút
Test môžete vykonať v pohodlí svojho domova
Spoľahlivý výsledok (88%)
Testujte svoj zdravotný stav pravidelne, negatívny výsledok Vás upokojí, že je všetko v poriadku a prípadný pozitívny výsledok môže odhaliť možné poruchy alebo ochorenia. Čím skôr začnete svoj problém liečiť, tým skôr zmiernite nepríjemné symptómy. Nezabudnite, že včasné odhalenie znamená aj skoršie uzdravenie.

Bohatstvo-Prírody.sk píše:

Happy man
Zápal prostaty
Výživové doplnky pre mužov prispievajú k celkovej obranyschopnosti organizmu, zvlášť pri liečbe rôznych mužských problémov. Jedným z najčastejších ochorení mužov v zrelom a postaršom veku je zápal a zväčšenie prostaty (hypertrófia prostaty). Účinnou kombináciou sa tak stávajú výťažky zo Serenoy plazivej, pŕhľavy dvojdomej, tekvicových semien, ženšenu a sóje. Celkovú podporu zdravia u mužov zabezpečujú aj doplnky k strave obohatené o vitamín E a zinok.
Sereona plazivá
Výťažky zo Serenoy plazivej predstavujú účinný komplex prírodných látok pre normálnu reprodukčnú schopnosť, funkciu prostaty a močovej rúry. To je len malým zlomkom všetkého, čo táto palmovitá rastlina dokáže podporiť na celkovom zdraví u mužov. Serenoa je menšieho vzrastu. Jej domovinou sú oblasti Floridy a juhovýchodných častí Ameriky. Najviac sa jej darí na prériách a v blízkosti lesov. Plody tejto liečivej rastliny sa ďalej spracovávajú do rôznych vitamínových komplexov aj ako účinné afrodiziakum. Využiteľná je celá rastlina.
Serenoa plazivá zabezpečuje pre mužský organizmus celkové posilnenie a je účinná pri rôznych ťažkostiach. Jej bohaté využitie je pre zdravý sexuálny život, funkciu prostaty a zvyšovanie libida. Prírodné látky obsiahnuté v Serenoi sú chemicky podobné mužským hormónom. V dôsledku toho dochádza k stimulácii hladiny hormónov a k rôznym synergickým efektom. Výsledkom je zvýšená chuť na sex a celková sexuálna vitalita.
Prostata
Pri zápaloch prostaty často mužov obmedzuje nepríjemná a intenzívna pichľavá bolesť. K ďalším príznakom patrí aj nutkanie na močenie s pocitom pálenia. Dochádza potom k tzv. prerušovanému močeniu. Pri zväčšení prostata tlačí na močovod. Ten následne vychádza z močovej rúry a obmedzuje súvislé odtekanie moču. Zväčšením prostaty môže v závažných prípadoch dôjsť až k vzniku rakoviny.
Serenoa plazivá prináša aj tieto zdravotné benefity pre ľudský organizmus:

...

IntímneNákupy.sk píše:

Andrimax predlžuje sex a zlepšuje erekciu
ANDRIMAX je doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorých zaujíma veľkosť svojho penisu, kvalita erekcie a sexuálny výkon. Extra silné zloženie -  v jednej dennej dávke 1704 mg zmesi. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.
Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvy, ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vpliv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vplyv na radu z týchto vecí.
Andrimax obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na:
normálne funkcie pohlavných orgánov - erekciu a hormonálnu aktivitu (Tribulus terrestris)
plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (MACA)
normálnu funkciu prostaty (Serenoa repens)
mikrocirkuláciu krvného systému, duševnú rovnováhu (Ginkgo biloba)
podporu fyzickej aktivity (Muira puama)
erekciu, vitalitu, únavu, sexuálne zdravie (Panax Ginseng)
normálnu činnosť cievnej sústavy (Vaccinium macrocarpon)
normálnu činnosť svalov (L-Arginin, Tribulus terrestris)
Silné zloženie 11 zložiek a 1704 mg v jednej dennej dávke
Aby Vám produkt priniesol výsledky, ktoré očakávate, musí obsahovať dostatočné množstvo účinných zložiek ANDRIMAX obsahuje v jednej dávke 1704 mg zmesi, čo je omnoho viac než väčšina konkurenčných produktov. Mnoho produktov obsahuje len veľmi malé množstvo jednotlivých zložiek, čo nemá očakávaný efekt.Bezpečný a preverený produktV dnešnej dobe sa dá hlavne na internete kúpiť mnoho podobných produktov. Dajte však veľmi veľký pozor na to, čo kupujete. Väčšina produktov nemá ani potrebné schválenia, sú na trhu nelegálne a môžu obsahovať látky, ktoré sú pre Vaše zdravie veľmi nebezpečné. ANDRIMAX je vyrábaný v Českej republike. Je riadne notifikovaný na ÚVZSR a obdržal certifiká...

Parametre MEDPHARMA Prostata

Výrobca Medpharma
Výrobce Medpharma

Podobné produkty