Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zviratka na farme kolektiv

Nájdených:    10 produktov

Svet zvierat

Svet zvierat Výber Readers Digest 2004, edice Ukáž, čo vieš Kniha, slovenština, 168 stran

Viac informácií
od 3,44 €
Do obchodu

Na farme - Kolektív autorov

Päť menších skladačiek so šiestimi dielikmi sa dá spojiť do jedného veľkého 30-dielikového puzzle. Pod každou skladačkou sa skrývajú hádanky a otázky k príbehu psíka Maxa. Spolu s ním a ďalšími zvieratkami z farmy môžu zvedavé deti preskúmavať statok. Skvelá zábava, ktorá podporuje zručnosť, sa môže začať!

Na farme - Kniha a puzzle - Kolektív

Puzzle knižka so skvelými celostranovými ilustráciami ponúka dieťaťu základné informácie o obľúbených domácich zvieratách, ako je kravička, zajačiky, koníky, ovečky... Ilustrácie sú realistické, takže dieťa sa spoľahlivo naučí spoznávať zvieratá v ich životnom prostredí a zároveň si cibrí svoju šikovnosť skladaním puzzle.

Malí mazlíci Kdo se schovává na farmě? - Lucie Brunelliére

Toto roztomile ilustrované leporelo s velkými kusy puzzle bylo vytvořeno ve spolupráci s klinickou psycholožkou, která se specializuje na nejmladší děti a napomáhá rodičům s vývojem batolat. Vesele barevné a krásně ilustrované leporelo jednoduchou a hravou formou představí dětem zvířátka z farmy. Hledejte se svými ratolestmi neposedného koníka, nenasytné prasátko či veselou slepičku a rozvíjejte jemnou motoriku a procvičujte soustředění i pozornost.

Teddies Knížka Leporelo - Moje první zvířátka

Teddies Knížka Leporelo - Moje první zvířátka z kategórie Heureka.sk | Filmy, knihy, hry | Knihy kúpite na Kokiskashop.sk za 2.39 €. Leporelo pro nejmenší je souborem obrázků zvířátek, se kterými se mohou setkat na farmě. Při popisu ilustrací si dítě rozvíjí základní slovní zásobu a zábavnou formou se učí, jak se jmenují mláďátka zvířátek na obrázcích. Leporelo je vyrobeno z kvalitního materiálu, aby se prodloužila jeho životnost. Velikost: 13,5 x 11 x 1,5 cm.Vhodné pro děti od 2 let.Technické...

Farma, ktorá nás živí - Kolektív autorov

Odkiaľ pochádza to, čo jeme? Akú úlohu v tom hrajú farmy? Čo obsahuje práca farmára? Sleduj v priebehu celého roka život na farme, ktorá hospodári ekologickým spôsobom, a zisti, ako farmár pestuje čerstvé a chutné potraviny trvalo udržateľným spôsobom. Spoznaj činnosti, ktoré treba na rodinnej farme robiť, rôzne zvieratá, plodiny, stroje a tamojší kolobeh života.

Hľadaj a nájdi Farma - Kolektív autorov

Aký pekný pohľad na záhradku zelenina rastie v každom riadku! Na farme sa toho dá objaviť veľa. Dokážeš nájsť spiace teľa, koňa skáčuceho cez prekážky a kikiríkajúceho kohúta? Ukrývajú sa vo farebných obrázkoch z farmy. Hľadaj a nájdi rôzne veci a tvory v knižke s pevnými rozkladacími stránkami a milými veršmi!

Farma kniha aktivít - Plstené samolepky - Kolektív autorov

Plstené samolepky Farma kniha aktivít Uži si veľa zábavy na farme s knihou aktivít plnou samolepiek a krásnych obrázkov na dotvorenie.

Knížka Leporelo Moje první zvířátka 13,5x11x1,5cm od 24 měsíců MPZ

Leporelo pro nejmenší je souborem obrázků zvířátek, se kterými se mohou setkat na farmě. Při popisu ilustrací si dítě rozvíjí základní slovní zásobu a zábavnou formou se učí, jak se jmenují mláďátka zvířátek na obrázcích. Leporelo je vyrobeno z kvalitního materiálu, aby se prodloužila jeho životnost. Velikost: 13,5 x 11 x 1,5 cm.Vhodné pro děti od 2 let.Technické údaje:Roky 02Obsah balení:Knížka Leporelo Moje první zvířátka 13,5x11x1,5cm od 24 měsíců MPZPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuj...

Farma - Moje první pohybové leporelo - Kawamura Yayo

Posunuj a objevuj zábavná zvířátka na farmě. Kdo to stojí na hromadě hnoje? Kdo se nenápadně schovává ve stáji a kdo se prohání na pastvině? Toto leporelo s pevnými stránkami a posuvnými prvky nejen pomůže nejmenším čtenářům s jemnou motorikou, ale také představí nejdůležitější obyvatele farmy.

První farma - do kočárku - Axel Scheffler

Toto krásné leporelo představí zvířátka, která nesmí chybět na žádné pořádné farmě. Ilustrace vytvořil známý kreslíř Axel Scheffler, ilustrátora Gruffala. Leporelo je navíc opatřeno popruhem, který lze lehce zavěsit na kočárek, autosedačku nebo židličku. Nechte děti, ať se zabaví samy a prohlížejí si a hravou formou procvičují jemnou motoriku s tímto leporelem, které ideálně padne do jejich malých ruček, nebo si jej prohlížejte spolu s nimi.