Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zvieratka na luke

Nájdených:    5 produktov

Pexeso na cesty. Na lúke

Interaktívna knižka, vďaka ktorej môžu deti takmer kdekoľvek hrať pexeso, a tak zároveň trénovať svoju pamäť. Milé deti, vydajte sa na dobrodružnú výpravu do prírody a spoznávajte lesné zvieratká, poľné kvety i hmyz.

Kde je moja mamička?

Vyrezávané leporelo väčšieho formátu s nádhernými realistickými obrázkami malého zvedavého káčatka, ktoré sa stratilo a vybralo sa hľadať mamu. Na ceste stretáva žabku, rybku, vážku, vtáčika rybárika a ďalšie milé zvieratká pri vode i na lúke.

10 malých mačiatok

Vyrezávané leporelo väčšieho formátu s nádhernými realistickými obrázkami malých mačiatok, ako sa vybrali s mamou do sveta a stretávajú ďalšie zvieratká na dvore a na lúke – sliepky, psíka, prasiatka, ovečky, teliatka aj koníky. Navyše sú na každej stránke pekné veršíky, ktoré rodičia a starí rodičia určite ocenia a radi prečítajú deťom.

Bullyland Kráva Fanny hnědo-bílá

Kravy sú zvieratá, ktoré sa nachádzajú takmer vo všetkých oblastiach poľnohospodárstva a chovu zvierat, pretože dodávajú mlieko, ktoré je nevyhnutné pre každodenný život. Napriek veľkosti kráv sú veľmi pokojné a väčšinu svojich dní sa pokojne pasú na lúke. Táto detailne vypracovaná, ručne maľovaná Fanny kravička je dokonalou replikou skutočného zvieratka , takže sa stane jednou najkrajšou postavičkou vašej zbierky. Všetky hry Bullyland sú vyrobené z vlastného plastu v továrni, ktorý je bez P...

Sylvanian Families Trojposchodový domček

Popis produktu Rodinky z dediny Sylvanian bývajú aj v takýchto trojposchodových domčekoch. Každé poschodie sa dá vybaviť podľa potrieb malých obyvateľov rôznym zariadením a doplnkami. Domček je dosť veľký a priestranný, každé zvieratko si v ňom nájde svoje miesto. Rodinky Sylvanian radi trávia čas spolu, veselým zhováraním sa, alebo hrou, málokedy sa stane, že je domček prázdny. Azda len vtedy, keď sa všetci vyberú k lesu na piknik, výlety, behanie po lese a po lúke a ochutnávanie vše...