Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zvierata zvierata

Nájdené kategórie:

Chovateľské potreby 
Nájdených:    6591 produktov

Zvieratá celého sveta

Ako rýchlo behá kukuľa zemná? Prečo leňochy žijú v korunách stromov? Čo používajú vydry pri hľadaní potravy? Otvor 50 okienok a odhaľ úžasný svet zvierat, ktoré žijú v džungliach, púšťach, tropických dažďových lesoch, či horách v rôznych častiach sveta. Spoznaj, ako sa slony sprchujú a ako sa v lesoch hrajú mláďatá líšok. Sleduj ako sa majestátny orol skalný znáša k zemi, aby ulovil korisť. Počet stran: 16 stran Vazba: pevná vazba Rozměr: 225×280 mm Hmotnost: 390 g Jazyk: slovenský j...

Viac informácií
od 99,90 €
Do obchodu

Divoké zvířata

Objav fascinujúci svet zvierat v africkej savane! Vieš, aké zvieratá žijú v savane? Čím sa líši leopard od geparda? Ktorý vták je najväčší a najťažší na svete? To a mnoho ďalších zaujímavých informácií sa dozvieš v tomto zošite. Pozri si všetko na veľkom rozkladacom plagáte, do ktorého môžeš vlepovať samolepky zvierat. Počet stran: 14 stran Vazba: brožovaná vazba Rozměr: 234×320 mm Hmotnost: 180 g Jazyk: slovenský jazyk ISBN: 9788080897895 Rok vydání: 2014 ...

Viac informácií
od 5,60 €
Do obchodu

EURO 10

Moderní designMalý a přesto výkoný ohřívač vody Elíz EURO 10. Objem ohřívače je 10 litrů. Určen pouze pro jedno odběrové místo. Doba ohřevu je 0,6 hod.* jednoduchá instalace * rychlý ohřev Popis Ohřívač vody Elíz EURO 10:* Malý beztlakový ohřívač vody, nad dřez, s baterií, objem 10 litrů. * S maximální odolnost proti korozi a usazování vodního kamene. * Je určen pro jedno odběrové místo, nad umyvadlo nebo kuchyňský dřez. * Vysoká kvalita zpracování. * Energeticky nenáročný. * Má...

Viac informácií
od 1,53 €
Do obchodu

Nobby MINI

Textilní obojek. Malá plastová spona. Pro štěňata a malá plemena psů. Nastavitelná velikost obojku. Šířka 10mm.

Viac informácií
od 21,89 €
Do obchodu

Hudobné nástroje

Titul: Hudobné nástroje Autor: neuveden EAN: 8588003365071 ISBN: 80-03-36507-4 Nakladatel: Kružliak Patrik - Kamados Vazba: Spirálová, kroužková Rozměry: 100 x 120 mm Počet stran: 60 Váha: 76 g Jazyk: SK Hudobné nástroje Kartičky s obrázkami hudobných nástrojov, zviazané strunou, na každej karte ilustrácia jedného nástroja aj s názvom v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku. Môže sa používať ako knižka, alebo ako samostatné karty.

Viac informácií
od 7,89 €
Do obchodu

Slávne zvieratá a zvieratá slávnych

Nielen deti túžia po živom miláčikovi, ale aj významní umelci, panovníci, vojvodcovia naprieč históriou chceli svoje zvieratká, ktoré milovali. Či už boli úplne obyčajné, alebo exotické. 45 príbehov o zvieratkách slávnych a odvážnych, rovnako ako o miláčikoch preslávených osobností, vás určite presvedčia. Texty plné zaujímavých informácií dopĺňajú ilustrácie od známych českých aj slovenských výtvarníkov a výtvarníčok.

Slávne zvieratá a zvieratá slávnych - Štěpánka Sekaninová

Nielen deti túžia po živom miláčikovi, ale aj významní umelci, panovníci, vojvodcovia naprieč históriou chceli svoje zvieratká, ktoré milovali. Či už boli úplne obyčajné, alebo exotické. 45 príbehov o zvieratkách slávnych a odvážnych, rovnako ako o miláčikoch preslávených osobností, vás určite presvedčia. Texty plné zaujímavých informácií dopĺňajú ilustrácie od známych českých aj slovenských výtvarníkov a výtvarníčok.

Moja prvá kniha - zvieratá

Veľké tematické leporelo s množstvom farebných fotografií. Deti v ňom nájdu názorné obrázky zvierat a zaujímavostí. Témy: Na farme, Veľké zvieratá, Ozbrojenci, Plavci, Šplhajúce sa zvieratá, Rýchle zvieratá, Mláďatá v divočině, Farebné zvieratá, Škvrnité zvieratá, Hmyz a pavúky, Pásikavé zvieratá, Vtáky, Zvieratá s tŕňmi a ostňami, Silné zvieratá, Nočné zvieratá, Zvuky zvierat.

Zvieratá

Túto malú knižočku s pevnými stránkami a veľkým množstvom fotografií si vaše dieťatko bude rado prezerať. Vďaka nej si rozšíri svoju základnú slovnú zásobu.

Zvieratá

Čiernobiele leporelo je ideálna prvá knižka pre vaše bábätko. Obrázky s vysokým kontrastom a farebnými detailmi sú prispôsobené pre citlivé vyvíjajúce sa detské oči.

Prečo? Zvieratá

Kniha Prečo? Zvieratá odpovedá na rozličné zvedavé otázky detí týkajúce sa živočíchov od vtákov a cicavcov po plazy, bezstavovce a ryby.

Prvé zvieratá

Prvé zvieratá, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 16, Rok vydania: 2022 S jasnými fotografiami a tvrdými stranami, ktoré sa dajú vďaka pevným záložkám ľahko otáčať, je toto výborná prvá knižka o zvieratách pre vaše dieťa.

Divoké zvieratá

Objav fascinujúci svet zvierat v africkej savane!Vieš, aké zvieratá žijú v savane?Čím sa líši leopard od geparda?Ktorý vták je najväčší a najťažší na svete?To a mnoho ďalších zaujímavých informácií sa dozvieš v tomto zošite.Pozri si všetko na veľkom rozkladacom plagáte, do ktorého môžeš vlepovať samolepky zvierat.

Bubon zvieratá

Hudobná hračka Bubon zvieratá:Farebná hračka pre malé deti. Rozvíja detskú motoriku. Na prvý pohled zaujme roztomilými zvieratkami.Tento rozprávkovo farebný bubienok upúta detskú pozornosť hneď na prvý pohľad! Deti si obľúbia nielen roztomilé zvieratká, ktorá zdobia túto drevenú hračku, ale predovšetkým zvuky, ktoré hračka vydáva. Nechajte vaše deti prebudiť záujem o hudbu a kúpte im tento zábavný bubienok. Nielen, že si deti precvičia motoriku, ale tiež si zlepšujú svoj hudobný sluch! Bubie...

Prestieranie Zvieratá

Prestieranie na váš jedálenský stôl s modernými motívmi. Prestieranie je vyrobené z kvalitného materiálu Canvas 100% PES. Sublimačná tlač zaručuje dlhoročnú životnosť farieb. Rozmer 42cm x 28cm.

Geografia/ Zvieratá

Obsahuje 24 strán plných informácií a zaujmavostí o zvieratách.

Podivuhodné zvieratá

Ako už určite vieš, naša planéta Zem je domovom veľkého počtu druhov stvorení. Mnohé z nich sú všeobecne známe, iné menej.

Zvieratá Slovenska

Táto knižka, určená naozaj celej rodine, predstavuje päťdesiat zvierat žijúcich na Slovensku a ponúka mnohé také zaujíma-vosti z ich života, o akých zväčša ani netušíme. Krásne ilustrá-cie verne zachytávajú podobu týchto zvierat a zároveň sú akoby priehľadom do prostredia, v ktorom žijú.

Lesné zvieratá

Prostredníctvom nádherných ilustrácií objavte skutočnú krásu 15 divožijúcich zvierat. Chceli by ste stretnúť ozajstného vlka?

Bábätká milujú Zvieratá

Bábätká milujú Zvieratá, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 14, Rok vydania: 2022 Vďaka tomuto krásne ilustrovanému leporelu môžu najmenšie deti na pevných stránkach a pod okienkami objavovať zvieratá a položiť základy pre rozvoj motoriky.

Similo: Fantastické zvieratá

Kartová hra Similo: Fantastické zvieratá:Hľadáte zábavnú kooperatívnu hru? Kartová hra Similo – Fantastické zvieratá je deduktívna hra pre hráčov od 7 rokov. Cieľom tejto kartovej hry je uhádnuť tajnú postavu pomocou niekoľkých pomocníkov. V tomto vydaní sú tajnými postavami bytosti zo sveta Wizarding World. Na začiatku hry sa hráči rozdelia tak, že jeden sa stane napovedačom a ostatní budú hľadači. Počas každého kola napovedač odkryje jednu nápovedu.Hľadači následne musia odtajniť aspoň jed...

Magnetické puzzle – Zvieratá

Puzzle Magnetické puzzle – Zvieratá:Skladanie puzzle je príjemnou rodinnou činnosťou, pri ktorej sa rozvíja logické myslenie. Ide o nestarnúcu klasiku, ktorá deti veľmi baví. Kvalitné detské puzzle Mudpuppy je určené od 4 rokov. V balení deti nájdu 40 dielikov, ktorých zloženie ide rýchlo a nie je potrebná väčšia trpezlivosť. Zásadné vlastnosti puzzle pre deti Magnetické puzzle – Zvieratá Puzzle pre deti pomáha rozvíjať jemnú motoriku, koncentráciu aj predvídavosť Skladanie puzzle umožňuje r...

Máme radi zvieratá

Máme radi zvieratá, Vydavateľ: INFOA, Počet strán: 10, Rok vydania: 2015

Zvieratá okolo nás

Výnimočná kniha, ktorá obsahuje poznámky a nákresy prírodovedcov, ktorí premenili neraz náhodné stretnutia so zvieratami na verné akvarely. Deti sa prostredníctvom titulu zoznámia s obyvateľmi lesa ako je napr. lasica obyčajná, pĺšik lieskový, jazvec lesný, rys ostrovid, glezg hrubozobý, medveď hnedý, či sokol sťahovavý. Spoznajú spôsob ako zvieratá žijú, ich stravovacie návyky, prostredie, v ktorom sa pohybujú, čo robia zvieratá na jar a mnohé ďalšie podnetné informácie....

Brainbox – Zvieratá SK

Kartová hra Brainbox – Zvieratá SK:Spoločenskú hru BrainBox – Zvieratá si rád zahrá nielen každý milovník zvierat. Hlavným cieľom BrainBoxu – Zvieratá je precvičenie pamäti a vašich pozorovacích schopností. Na zodpovedanie otázok budete mať len krátku chvíľu, ktorú vám odpočítavajú presýpacie hodiny. V balení kartovej hry BrainBox – Zvieratá nájdete 54 hracích kariet s informáciami o rôznych druhoch zvierat, doplnených o krásne ilustrácie. Pri hraní sa dozviete veľa nových informácií, ale hl...

Ilustrovaná kniha: Zvieratá

Táto nádherne ilustrovaná knižka ťa vezme na cestu do divočiny, kde stretneš tie najúchvatnejšie zvieratá. Nájdeš v nej ohromujúce ilustrácie rôznych druhov cicavcov od pôvabného tigra a veľkolepého hrocha po drobnú kombu.

Ako zvieratá spia

V nore, na strome, dolu hlavou, hlboko pod vodou alebo počas letu s jedným okom otvoreným. Aj zvieratá musia spať, aby načerpali sily do nového dňa, lenže spôsob, akým spia, sa od toho ľudského veľmi líši.

Zvieratá - prvá knižnička

Zvieratá - prvá knižnička, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 40, Rok vydania: 2022 Táto Prvá knižnička obsahuje štyri malé leporelá, ktoré zoznámia vašich najmenších s domácimi miláčikmi i morskými živočíchmi a zvieratami zo zoo či z farmy.

Obkresli si - Zvieratá

Obkresľovacia kniha je skvelou učebnou pomôckou pre malé deti, ktoré síce už vedia držať ceruzku v ruke, ale ešte si svojimi ťahmi nie sú úplne isté. Pre deti, ktoré by svoje výtvarné schopnosti chceli posunúť na ďalšiu úroveň a chceli sa naučiť kresliť konkrétne veci – v tomto prípade zvieratá.

Navliekanie, domáce zvieratá

Motorická hračka Navliekanie, domáce zvieratá: Už od 18 mesiacov môžu deti precvičovať jemnú motoriku, trpezlivosť a sústredenosť. To všetko a oveľa viac sa naučia s pomocou jedinečnej navliekaciej súpravy. Zostava obsahuje 12 veľkých korálok s motívmi domácich zvieratiek a šnúrku na navliekanie. Rozoznávajte so svojimi najmenšími zvieratká, ako je psík, myška, prasiatko alebo malá sova a zabavte sa na dlhé hodiny.Kľúčové vlastnostiŠkola hrouRozvoj jemnej motorikyUčenie sa trpezlivosti a sús...

Penové puzzle – Zvieratá

Penové puzzle Penové puzzle – Zvieratá:Penový koberec s motívmi zvierat je vhodný na vytvorenie hracej plochy všade tam, kde sa deti hrajú a kde dlažba, linoleum či plávajúca podlaha sa javí ako veľmi chladná. Puzzle možno ľubovoľne prenášať, preto sa z neho môže stať mobilný zábavný priestor. Vrúbkovaný povrch a vyberateľné častice sú vhodné na výučbu farieb, rozvoj priestorového myslenia a koordinácie. Podložka z puzzle je príjemná na dotyk, hrejivá a výrazne farebná. Z toho dôvodu ju možn...

Obkresli si – Zvieratá

Obkresľovacia kniha je skvelou učebnou pomôckou pre malé deti, ktoré síce už vedia držať ceruzku v ruke, ale ešte si svojimi ťahmi nie sú úplne isté. Pre deti, ktoré by svoje výtvarné schopnosti chceli posunúť na ďalšiu úroveň a chceli sa naučiť kresliť konkrétne veci – v tomto prípade zvieratá. Kniha ponúka obrázky desiatich zvierat s rôznou obťažnosťou kreslenia. Na každej strane sa dieťa naučí kresliť jedno zvieratko, ktoré si obkreslí a potom výsledný obrázok domaľuje podľa vlastnej fantázi...

Výroba mydiel – Zvieratá

Výroba mydiel pre deti Výroba mydiel – Zvieratá:Súprava na výrobu mydla predstavuje kreatívny zábavku pre deti od 5 rokov. Dieťa si môže vyrobiť mydlo podľa svojich predstáv, hotový výrobok je potom originálnym darčekom napríklad pre príbuzných. Táto súprava umožňuje vyrobiť si mydlá v tvare medvedíka, zajačika či veveričky, celkom z nej je možné vyrobiť 8 - 12 mydiel. V balení nájdete blok mydlového základu, misku na jeho rozpustenie, tyčinky na premiešavanie, farbivo, arómu, ochranné rukav...

Osuška Vianočné zvieratá

Osuška má rozmer 70x140cm. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a vďaka špeciálnej technike výroby, keď sa zmieša BA a PES vlákna. (50% bavlna, 50% PES) Gramáž osušky: 400g / m².

Zvieratá celého sveta

Úžasný svet zvierat, ktoré žijú v džungliach, púšťach a horách celého sveta.

Zvieratá v noci

Zoznám sa s nočnými zvieratami v tejto krásne ilustrovanej knižke s pohyblivými prvkami.

Zvieratá – Šikovné pršteky

Precvičujte s deťmi písanie názvov zvierat pomocou kariet Šikovné pršteky! Táto kolekcia obsahuje obojstranné umývateľné karty, na ktoré sa dá písať stierateľnou fixkou a možno ich používať znova a znova. Vkusné ilustrácie vytvorené pomocou techniky odtlačkov prstov podnecujú kreativitu detí a podporujú ich v zapojení do činnosti.

Zvieratá - Erin Balzer

Výrazný čiernobiely kontrast obrázkov s farebnými detailmi a jednoduché popisy zoznámia deti so zvieracou ríšou.

Veľké maľovanky/Zvieratá

Maľovanky obsahujú 24 obrázkov veselých zvieratiek. Malých umelcov zaujmú predovšetkým svojím veľkým formátom.

Zvieratá a láska

Paul Reboux je majster žánrovej parodizácie, označovaný aj ako „usmievavý elegantný neškodný anarchista“. V Zvieratách a láske napodobňuje seriózne práce zoológov.

Zvieratá - junior lexikón

Kniha z edície Vieš už prečo je určená pre deti od dvoch do štyroch rokov. Otváracie okienka, krátke jednoduché texty a reálne ilustrácie deti zoznámia so zvieratkami, ktoré žijú na farme, v lese, na savene, v moriach, či oceánoch, v džungli, či v polárnej oblasti.

Ako zvieratá jedia

Nielenže vyzerá ako niečo medzi bobrom, kačicou a vydrou, ale navyše nemá ani žalúdok. Chudák vtákopysk! Čo asi teda je?

Malý prírodovedec - zvieratá

S touto úžasnou knihou pre malých prírodovedcov sa deti vydajú na nezabudnuteľnú výpravu za zvieratami. Ako rýchlo sa vlastne pohybuje slimák?

Zvieratá našich lesov

Prostredníctvom 12 tlačidiel zažijeme čarovnú atmosféru lesa, polí a parkov a vypočujeme si živočíchy, ktorým patrí svet, keď sa pomaličky, poľahučky začne stmievať a my sa ukladáme na spánok. Slávik, kuvik, jeleň a líška... tým sa naše dobrodružstvo v prírode ešte len začne! V knihe nás čakajú mnohé ďalšie tvory, s ktorými sa v prírode môžeme stretnúť. Táto knižka vám zaručene pomôže odohnať nočné mory a vďaka nej sa budete tešiť na každú noc....

Fakt husté zvieratá

Možno tvoja mačka občas vykašle chumáč chlpov, alebo sa ti pes vyváľa v niečom smradľavom, ale ver nám to je slabý čaj oproti tomu, čo sa dozvieš v tejto úžasne nechutnej knihe! Vieš, do akej dlžky môže dorásř pásomnica? Vieš, kto dokáže vykakať bobky v tvare kocky?

Podobné frázy: