Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zrovnane xbox one a xbox one slim

Nájdených:    3 produkty

Hama 54478 konvertor pre myš/klávesnicu "Speedshot Ultimat“ pre PS4/PS3/Xbox One/Xbox360, šedý

- umožňuje vám hrať rýchlejšie a presnejšie s vašou myšou a klávesnicou- jednoduchá a ľahká Plug & Play inštalácia vďaka optimalizovaným nastaveniam- pribalený softvér na CD umožňuje perfektný prehľad pri nastavení Speedshot konvertora- celý Gameplay sa dá nastaviť priamo na Speedshot alebo pomocou PC softvéru- 81 voliteľných rôznych úrovní rýchlosti myši- 9 nastaviteľných úrovní citlivosti myši pre optimálne nastavenie v závislosti od potrieb hry- všetky tlačidlá z Dualshock 4 je možné ľub...

Thrustmaster Hub TM Slim 4060091

Užite si naplno ekosystém Thrustmaster a vyskúšajte prispôsobenie pre hard racing na konzolu (PS4, Xbox One) s TM Sim Hub. TM Sim Hub umožňuje pripojenie až 4 prídavných zariadení Thrustmaster súčasne na kompatibilných základniach volantov Thrustmaster. Vďaka kompatibilite s PS4 a Xbox One vám TM Sim Hub umožní pripojiť až štyri... .

Nápajací kábel Speedlink Wyre XE pre PS4, čierny SL-450100-BK-02

Napájací kábel bezpečne a pohodlne dodá energiu vašej konzole. Kábel môžete samozrejme použiť s mnohými ďalšími elektronickými zariadeniami. Napájací kábel pre PS4. Europlug (C) revízia (IEC 320-C7). Použiteľný s PS3 a inými elektronickými zariadeniami. Až do 250 V / 2.5 A. Maximálna bezpečnosť a spoľahlivosť. Bezpečné pripojenie. Kompaktný plochý konektor. 1,8 m Kompatibilita: PS4 PS3 a PS3 Super Slim Xbox One S Xbox One... .