Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zlate kruhy 18x1 3

Nájdených:    4 produkty

Zlaté náušnice ESTEE - kruhy

Nádherné zlaté náušnice ESTEE sú vyrobené z kombinovaného vysoko lešteného 14 karátového žltého a bieleho zlata. Kruhy náušníc tvorí rafinovaná stočená línia, na ktorej sa strieda biele a žlté zlato. Tieto náušnice svojím typickým ženským tvarom zdôraznia Vašu ženskosť a krásu. Klasické zacvakávacie zapínanie umožní bezpečné a spoľahlivé nosenie. Priemer kruhu je 20 mm a šírka 3 mm.

Zlaté náušnice EUBHA - kruhy

Nádherné zlaté náušnice EUBHA sú vyrobené z kombinovaného vysoko lešteného 14 karátového žltého a bieleho zlata. Náušnice sú oválneho tvaru a tvorí ich rafinovaná stočená línia, na ktorej sa strieda žlté a biele zlato s jemným gravírom. Tieto náušnice svojím typickým ženským tvarom zdôraznia Vašu ženskosť a krásu. Klasické zacvakávacie zapínanie umožní bezpečné a spoľahlivé nosenie. Priemer kruhu je 17 mm a šírka 3 mm.

Brilio Náušnice zlaté kruhy 231 001 00278 1,3 cm

Brilio Náušnice zlaté kruhy 231 001 00278 1,3 cm.

ENDOR Anti-aging Eye contour 15 ml

ENDOR Anti-aging Eye contour Obsah ENDOR Anti-aging Eye contour: 15 ml Charakteristika ENDOR Anti-aging Eye contour 15 ml: Endor Krém na omladenie očného okolia 15ml Vlastnosti Koža v okolí očí je tenšia a jemnejšia ako inde na tvári, preto je potrebné venovať jej špeciálnu starostlivosť Krém na omladenie očného okolia Endor viditeľne redukuje známky starnutia pleti, ako sú vrásky a jemné ryhy Spevňuje povolenú pleť okolo očí a obnovuje jej kontúry S pravidelnou aplikáciou je očné okolie revit...