Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zelmer vysavaca

Nájdených:    41 produktov

Hepa filter pre Zelmer Galaxy 2 (6012010128)

Hepa filter 6012010128 vhodný pre vysávača značky Zelmer Galaxy 2

Hepa filter pre Zelmer Galaxy 1 (6012010105)

Hepa filter 6012010105 vhodný pre vysávača značky Zelmer Galaxy 1

Výstupný filter Fi27

Výstupný filter Fi27 vhodný pre vysávača značky Zelmer Vodník

Separátor Fi29B

Filter separátor Fi29B vhodný pre vysávača značky Zelmer Delfin a Aquario

Vrecká do vysavača K&M Z20

Papierové vrecká do vysávača značky Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z19

Papierové vrecká do vysávača značky Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z15

Papierové vrecká do vysávača značky Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z11

Papierové vrecká do vysávača značky Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z09

Papierové vrecká do vysávača značky Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z08

Papierové vrecká do vysávača značiek Zelmer, Bestron, Hanseatic, Lloyds, Wilfa

Vrecká do vysavača K&M Z16

Papierové vrecká do vysávača značiek Zelmer, Fakir, Hanseatic, Otto a ďalších.

Vrecká do vysavača K&M Z06

Papierové vrecká do vysávača značiek Zelmer, Bestron, Curtiss, Hanseatic, Meteor, Sidex, Vendomatic a ďalších.

Vrecká do vysavača K&M Z03

Papierové vrecká do vysávača značiek Alaska, Curtiss, Kenwood, Lloyds, Sideme, Zelmer, Zink a ďalších.

Vrecká do vysavača K&M Z02

Papierové vrecká do vysávača značiek Alaska, Bestron, Blue air, Curtiss, Dustcraft, Kenwood, Melisa, Sidex, Zelmer a ďalších.

Vrecká do vysavača K&M Z18.2

Papierové vrecká do vysávača značky Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z17.2

Papierové vrecká do vysávača značky Zelmer

Vrecká do vysavača K&M D10.1

Papierové vrecká do vysávača značiek DUO, Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z17.1

Papierové vrecká do vysávača značiek Bestron, Bork, Rotel, Hanseatic, Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z07.1

Papierové vrecká do vysávača značiek Bestron, Hanseatic, Lloysd, Wilfa, Zelmer

Vrecká do vysavača K&M Z04.1

Papierové vrecká do vysávača značiek Zelmer, Ariete, Clatronic, Vendomatic a ďalších.

Vrecká do vysavača K&M Z-BAG

Papierové vrecká do vysávača značiek Bestron, Fakir, Hanseatic, Neckermann, Otto, Zelmer a ďalších.

Vrecká do vysavača K&M Z05.1

Papierové vrecká do vysávača značiek Alaska, Bestron, Curtiss, Hanseatic, Meteor, Vandomatic, Zelmer a ďalších.

Vrecká do vysavača K&M Z16 micro

MicroBAG vrecká do vysávača značiek Fakir, Hanseatic, Otto, Zelmer a ďalších. Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi.

Vrecká do vysavača K&M Z11 micro

MicroBAG vrecká do vysávača značky Zelmer Vrecká majú hygienický uzatvárací systém, ktorý zaisťuje ľahkú manipuláciu so sáčkom po vybratí z vysávača.Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi.

Swirl Z114/5 MicroPor vrecká do vysavača

Vrecká do vysavača značky Zelmer a ďalších. Vrecká sú odolné proti roztrhnutiu a vodeodolné.Vrecká majú uzatvárací systém, ktorý zaisťujú ľahkú manipuláciu so sáčkom po vybratí z vysávača.Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi. Vrecká do vysávačov Swirl MicroPor majú vysokú kvalitu filtrácie.

Swirl Z111/5 MicroPor vrecká do vysavača

Vrecká do vysavača značiek Zelmer a Fakir. Vrecká sú odolné proti roztrhnutiu a vodeodolné.Vrecká majú uzatvárací systém, ktorý zaisťujú ľahkú manipuláciu so sáčkom po vybratí z vysávača.Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi. Vrecká do vysávačov Swirl MicroPor majú vysokú kvalitu filtrácie.

Vrecká do vysavača K&M Z07.1 micro

MicroBAG vrecká do vysávača značky Zelmer Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi.

Vrecká do vysavača K&M Z18.2 micro

MicroBAG vrecká do vysávača značiek Zelmer, Fakir Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi.

Vrecká do vysavača K&M Z17.1 micro

MicroBAG vrecká do vysávača značiek Bestron, Bork, Rotel, Zelmer Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi.

Vrecká do vysavača K&M Z-BAG micro

MicroBAG vrecká do vysávača značiek Bestron, Fakir, Hanseatik, Neckermann, Otto, Zelmer a ďalších. Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi.

Vrecká do vysavača K&M Z05.1 micro

MicroBAG vrecká do vysávača značiek Airflo, Beston, Curtiss, Hanseatic, Meteor, Solac, Zelmer a ďalších. Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi.

Swirl Z 110/5 MicroPor vrecká do vysavača

Vrecká do vysavača značky Zelmer a ďalších. Vrecká sú odolné proti roztrhnutiu a vodeodolné.Vrecká majú uzatvárací systém, ktorý zaisťujú ľahkú manipuláciu so sáčkom po vybratí z vysávača.Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi. Vrecká do vysávačov Swirl MicroPor majú vysokú kvalitu filtrácie.

Swirl Y 104/4 AirSpace vrecká do vysavača

Vrecká do vysavača značiek Alaska, Zelmer a ďalších. Vrecká sú odolné proti roztrhnutiu a vodeodolné.Vrecká majú uzatvárací systém, ktorý zaisťujú ľahkú manipuláciu so sáčkom po vybratí z vysávača.Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi. Vrecká do vysávačov Swirl AirSpace majú antialergénnu kvalitu filtrácie na úrovni HEPA 10 a garantujú najvýšší sací výkon až do úplného naplnenia vrecka.

Swirl Z 113/4 AirSpace vrecká do vysavača

Vrecká do vysavača značiek Zelmer, Fakir a ďalších. Vrecká sú odolné proti roztrhnutiu a vodeodolné.Vrecká majú uzatvárací systém, ktorý zaisťujú ľahkú manipuláciu so sáčkom po vybratí z vysávača.Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi. Vrecká do vysávačov Swirl AirSpace majú antialergénnu kvalitu filtrácie na úrovni HEPA 10 a garantujú najvýšší sací výkon až do úplného naplnenia vrecka.

Swirl Z 114/4 MicroPor Plus vrecká do vysavača

Vrecká do vysavača značiek Zelmer, Fakir a ďalších. Vrecká sú odolné proti roztrhnutiu a vodeodolné.Vrecká majú uzatvárací systém, ktorý zaisťujú ľahkú manipuláciu so sáčkom po vybratí z vysávača.Vďaka svojmu materiálu sú sáčky hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi. Vrecká do vysávačov Swirl s úplne novou antialergénnou filtráciou MicroPor Plus. Nová filtračná vrstva MicroPor Plus zachytáva najjemnejšie alergény (pliesne, pel, výkaly roztočov) a výrazne tak vylepšuje kvalitu života ni...

AG PA 096 vrecká 5 ks+ mikrofilt. UMF

5x vrecko do vysávača + mikrofilter, Zelmer 3000, Maxim, Magnat, Jupiter 4000, Solaris 5000

AG PA 096 vrecká 5 ks+ mikrofilt. UMF

5x vrecko do vysávača + mikrofilter, Zelmer 3000, Maxim, Magnat, Jupiter 4000, Solaris 5000

SWIRL Z 114/4 MP Plus (6757083)

Vrecká do vysávača SWIRL Z 114/4 MP Plus:Náhradné vrecká do vysávača, ktoré sú odolné proti roztrhnutiu a vodoodolné. Vrecká majú uzatvárací systém, ktorý zaručuje ľahkú manipuláciu s vreckom po vybratí z vysávača. Vďaka svojmu materiálu sú vrecká hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi.Parametre a špecifikácia:Funkcie a vlastnosti:HygienickéVhodné pre alergikovObsah balenia:4 ks vreciek1 ks mikrofilterKompatibilita:Zelmer

SWIRL Z111/5 MicroPor (5826827)

Vrecká do vysávača SWIRL Z111/5 MicroPor:Náhradné vrecká do vysávača, ktoré sú odolné proti roztrhnutiu a vodoodolné. Vrecká majú uzatvárací systém, ktorý ponúka ľahkú manipuláciu s vreckom po vybratí z vysávača. Vďaka svojmu materiálu sú vrecká hygienické a vhodné do domácnosti s alergikmi. Kompatibliné s prístrojmi Zelmer a Fakir.Parametre a špecifikácia: Funkcie a vlastnosti: HygienickéVhodné pre alergikovObsah balenia: 5 ks vreciek1 ks mikrofilter

Sáčky pre vysávače Menalux CT174

vrecká do vysávača • jednorazové • 5 ks v balení • motorový filter v balení • pre modely Zelmer: Meteor-Super-1010 1030-1100 1130, Clatronic: BS 1201-BS 2001, Alaska: BS 1010ECM- BS1260-BS1360 Cena DATART.SK obsahuje RP, ...