Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zeleny caj jasmin bio sypany 100g

Nájdených:    5 produktov

Sonnentor Zelený čaj jazmín sypaný - 100g

Sviežia jazmínové kvety prepožičiavajú zelenému čaju Sonnentor vôňu a mierne trpkú chuť. Skvele sa hodí napríklad k ázijským pokrmom. Pre výrobu jazmínového čaja sa zelený čaj zmieša s čerstvo pozberanými kvety jazmínu. Zmes sa potom premieša, čím prijme zelený čaj kvetinové aróma jazmínových kvietkov, ktoré sa potom cez sito odstráni.  

Sonnentor Zelený čaj Gunpowder sypaný 100 g

Bio Zelený čaj Gunpowder sypaný 100g Čaj pôvodom z Číny, má silnú bylinnú chuť a jemný kvetinový tón. Tento čaj má žlto-zelenú farbu a jeho krásna aróma oživuje telo i dušu.

Mobake Jasmínový - Zelený čaj 100g

Ak stále neviete, ktorý z našich skvelých sypaných čajov si vybrať, stavte na jasmínovú klasiku. Preslávená špecialita z Ďalekého východu má očarujúcu nebeskú vôňou, ktorá zaháňa vnútorný nepokoj. Jazmínový čaj patrí do tradičnej čínskej kultúry najmenej tisíc rokov. Až ho ochutnáte, stane sa aj vaším favoritom.Zloženie Jasmínového čajuZelený čaj Jasmine Jade Pearls, Zelený čaj, Kvet jazmínu 1%, Aróma prírodnáNálev a chuť čajuNálev má žltú farbu, vôňa a chuť je veľmi delikátna, sladkastá a špec...

Kusmi Tea Sypaný zelený čaj Chinese green tea Bio, vrecko 100 g 21627A1050

Kusmi Tea organický sypaný organický klasický čínsky zelený čaj Chinese green tea v 100g vrecúšku. Čaj pre milovníkov nearomatizovaného zeleného čaju.

Kusmi Tea Sypaný zelený čaj Chinese green tea Bio, kovová dóza 100 g 21627A1070

Kusmi Tea sypaný bio organický klasický čínsky zelený čaj Chinese green tea v 100g čajovej dóze. Čaj pre milovníkov nearomatizovaného zeleného čaju.