Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zelena kabelka david jones

Nájdených:    1796 produktov

Dámska crossbody kabelka zelená - David Jones Beatrio zelená

Ďalšia jednoduchá a krásna crossbody kabelka, podobná modelu Beatriz, od značky David Jones. Potvrdzuje praktickosť a eleganciu malých kabeliek. Má originálnu, zelenú farbu, je mäkšia, ale drží svoj tvar. Kabelku noste crossbody alebo cez plece. Osobné veci a ďalšie menšie predmety uložíte do dvoch hlavných vreciek so zipsami. Drobnosti vložíte do vnútorných kapsičiek a využiť môžete aj zadné kapsičky so zipsom. Objednajte ešte dnes a vyskúšajte, vrátiť ju môžete až za 30 dní! A4: nie Materiál:...

Dámska crossbody kabelka zelená - David Jones Beatrio zelená

Ďalšia jednoduchá a krásna crossbody kabelka, podobná modelu Beatriz, od značky David Jones. Potvrdzuje praktickosť a eleganciu malých kabeliek. Má originálnu, zelenú farbu, je mäkšia, ale drží svoj tvar. Kabelku noste crossbody alebo cez plece. Osobné veci a ďalšie menšie predmety uložíte do dvoch hlavných vreciek so zipsami. Drobnosti vložíte do vnútorných kapsičiek a využiť môžete aj zadné kapsičky so zipsom. Objednajte ešte dnes a vyskúšajte, vrátiť ju môžete až za 30 dní! A4: nie Materiál:...

Elegantná perforovaná olivovo zelená kabelka s organizérom - David Jones Cambria zelená

Hitom sezóny je perforovaná kabelka s organizérom od David Jones. Táto väčšia olivovo zelená väčšia kabelka bude praktickým módnym doplnkom každej ženy, ktorá ide s dobou. Poslúži Vám pri každodennom nosení do školy, do práce alebo za zábavou. Kabelka je mäkká s pevným dnom a zatvára so zipsom. Vnútri má vyberateľný organizér, ktorý sa dá s popruhom nosiť ako crossbody zvlášť, mimo kabelku. Kabelka má pevné ucho a je väčšej veľkosti. Neváhajte a objednajte si úžasnú kabelku! Vrátiť ju môžete až...

Dámska kabelka David Jones Grace - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z najnovšej kolekcie. Kabelka je elegantný a všetko podčiarkujú kovové doplnky striebornej farby. Kabelka sa uzatvárajú zipsom a po otvorení Vám ponúkne hlavnú kapsu. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom otvorenú kapsičku na drobnosti a kapsičku na zips po bokoch kabelky.

Dámska kabelka David Jones Rachel - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z najnovšej kolekcie. Kabelka je elegantný a všetko podčiarkujú kovové doplnky striebornej farby. Kabelka je delená na dve časti, pričom každá sa uzatvára zipsom. Vnútri kabelky nájdete otvorenú kapsičku na drobnosti a kapsičku na zips po bokoch kabelky. Súčasťou kabelky je aj odnímateľný a nastaviteľný popruh cez rameno.

Dámska kabelka David Jones Helga - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jej najnovšej kolekcie. Kabelka je veľmi jednoduchá a praktická. Ponúkne Vám jednu veľkú hlavnú kapsu. Jej vnútorná časť je podšitá látkou. Ďalej vnútri nájdete dve otvorené vrecká na drobnosti a vrecko na zips. Kabelka má dostatočne dlhé uši a je možné ju nosiť prehodenú cez rameno.

Dámska kabelka David Jones Hester - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jej najnovšej kolekcie. Kabelka je veľmi jednoduchá a praktická. Ponúkne Vám jednu veľkú hlavnú kapsu. Jej vnútorná časť je podšitá látkou. Ďalej vnútri nájdete dve otvorené vrecká na drobnosti a vrecko na zips. Ďalšie kapsičku nájdete na jej zadnej strane.

Dámska kabelka David Jones Odette - zelená

Módna dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jesennej kolekcie 2019. Kabelka sa zapína pomocou zipsu. Jej vnútorný priestor je nedelený. Vnútri kabelky nájdeme uzatvárateľnú kapsičku na zips na zadnej strane kabelky a dve vrecká na prednej strane, ktoré nie sú uzatvárateľné. Posledný kapsičky nájdeme na prednej i zadnej časti kabelky.

Dámska kabelka David Jones Hester - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jej najnovšej kolekcie. Kabelka je veľmi jednoduchá a praktická. Ponúkne Vám jednu veľkú hlavnú kapsu. Jej vnútorná časť je podšitá látkou. Ďalej vnútri nájdete dve otvorené vrecká na drobnosti a vrecko na zips. Ďalšie kapsičku nájdete na jej zadnej strane.

Dámska kabelka David Jones Colette - zelená

Módna dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jesennej kolekcie 2019. Kabelka sa zapína pomocou zipsu. Jej vnútorný priestor je nedelený. Vnútri kabelky nájdeme uzatvárateľnú kapsičku na zips na zadnej strane kabelky a dve vrecká na prednej strane, ktoré nie sú uzatvárateľné. Posledný kapsičky nájdeme na zadnej časti kabelky.

Dámska kabelka David Jones Julie - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jesennej kolekcie 2019. Kabelka sa zapína pomocou zipsu. Jej vnútorný priestor je nedelený. Vnútri kabelky nájdeme uzatvárateľnú kapsičku na zips na zadnej strane kabelky a dve vrecká na prednej strane, ktoré nie sú uzatvárateľné. Posledný kapsičky nájdeme na zadnej i prednej časti kabelky.

Dámska kabelka David Jones Marie - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jesennej kolekcie 2019. Kabelka je uzatvárateľná zipsom. Vnútorná časť kabelky nie je delená. Vnútri kabelky nájdeme uzatvárateľnú kapsičku na zips na zadnej strane kabelky a dve vrecká na prednej strane, ktoré nie sú uzatvárateľné. Možno ich využiť na drobnosti či mobilný telefón.

Dámska kabelka David Jones Denise - zelená

Módna dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám módne dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jesennej kolekcie 2019. Vnútorný priestor kábel nie je rozdelený. Vnútri kabelky nájdeme uzatvárateľnú kapsičku na zips na zadnej strane kabelky a dve vrecká na prednej strane, ktoré nie sú uzatvárateľné. Možno ich využiť na drobnosti či mobilný telefón. Ďalšie kapsičku na zips nájdeme na zadnej i prednej strane kabelky.

Dámska kabelka David Jones Isabelle - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jesennej kolekcie 2019. Vnútorný priestor kábel nie je rozdelený. Vnútri kabelky nájdeme uzatvárateľnú kapsičku na zips na zadnej strane kabelky a dve vrecká na prednej strane, ktoré nie sú uzatvárateľné. Možno ich využiť na drobnosti či mobilný telefón. Ďalšie kapsičku na zips nájdeme na zadnej i prednej strane kabelky. Súčasťou kabelky je nastaviteľný a odnímateľný popruh c...

Dámska kabelka David Jones Monique - zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z jesennej kolekcie 2019. Vnútorný priestor kabelky je rozdelený na dve časti uzatvárateľnú vreckom. Vnútri kabelky nájdeme uzatvárateľnú kapsičku na zips na zadnej strane kabelky a dve vrecká na prednej strane, ktoré nie sú uzatvárateľné. Možno ich využiť na drobnosti či mobilný telefón. Ďalšie kapsičku na zips nájdeme na zadnej strane kabelky. Súčasťou kabelky je nastaviteľný...

Dámska crossbody kabelka David Jones Jeany - zelená

Elegantná crossbody kabelka francúzskej značky David Jones! Elegantný crossbody francúzskej značky David Jones je presne to, čo by sa Vám v nasledujúcich mesiacoch mohlo hodiť. Kabelka sa zapína pomocou zipsu. Jej vnútorná časť je podšitá látkou. Vnútri nájdete kapsičku na zips a kapsičku na drobnosti. Súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno.

Dámska crossbody kabelka David Jones Megan - zelená

Elegantná crossbody kabelka francúzskej značky David Jones! Elegantný crossbody francúzskej značky David Jones je presne to, čo by sa Vám v nasledujúcich mesiacoch mohlo hodiť. Kabelka sa zapína pomocou zipsu. Jej vnútorná časť je podšitá látkou. Vnútri nájdete kapsičku na zips a kapsičku na drobnosti. Ďalšie kapsičku nájdete na zadnej strane kabelky. Súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno.

Dámska crossbody kabelka David Jones Audrey - zelená

Elegantná crossbody kabelka francúzskej značky David Jones! Elegantný crossbody francúzskej značky David Jones je presne to, čo by sa Vám v nasledujúcich mesiacoch mohlo hodiť. Kabelka sa skladá sa troch vreciek, ktoré sa zapínajú zipsom. Jej vnútorná časť je podšitá látkou. Vnútri nájdete kapsičku na zips a kapsičku na drobnosti. Súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno.

Dámska kabelka David Jones Viole - tmavo zelená

Elegantná dámska kabelka značky David Jones. Predstavujeme Vám elegantnú dámsku kabelku francúzskej značky David Jones z najnovšej kolekcie. Kabelka je elegantný a všetko podčiarkujú kovové doplnky striebornej farby. Hlavné vrecko kabelky sa zapína za pomoci mag. patentku a zipsu. Vnútorný priestor kabelky je nedelený a po jeho stranách nájdete dve otvorené vrecká na drobnosti a kapsičku na zips. Uši kabelky sú dostatočne dlhé a je možné ju nosiť prehodenú cez rameno....

Dámska crossbody kabelka David Jones Emma - zelená

Elegantná crossbody kabelka francúzskej značky David Jones! Elegantný crossbody francúzskej značky David Jones je presne to, čo by sa Vám v nadchádzajúcich zimných mesiacoch mohlo hodiť. Kabelka sa zapína zipsom a jej vnútorná časť je podšitá béžovou látkou. Priestor kabelky je delený a po jeho stranách nájdete otvorenú kapsičku na drobnosti a vrecko na zips. Ďalšie vrecko na zips nájdete na zadnej strane kabelky. Súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno....

David jones - hnedo-zelená shopper kabelka vel. univerzální

Dámska shopper kabelka značky David Jones. Jedna komora, uzavretá zipsom Vnútri vrecko na zips a otvorená kapsa Vonkajšie vrecko na zips ochranné nohy Odnímateĺný, nastaviteĺný popruh vysoké úchyty Výška: 25 cm Šírka: 32,5 cm Hĺbka: 13 cm Výška rukoväte: 17 cm Max. dĺžka popruhu: 122 cm

Dámska kabelka cez plece tmavotyrkysová - David Jones Heels zelená

Módna, veľká kabelka pre všetky príležitosti od značky David Jones. Tmavotyrkysová kabelka má pevnejšie steny a pevné dno, na spodnej strane sú kovové cvočky proti poškriabaniu. Má ľahko vráskavý dizajn s imitáciou brúsenej kože uprostred prednej strany. Ľahko prešívanú kabelku môžete nosiť cez plece. Uši kabelky možno nastaviť na tri dĺžky, sama zistíte, ktorá dĺžka je pre Vás najpohodlnejšia. Hlavné vrecko je na zips, vnútri nájdete tri klasické kapsičky na cennosti a drobnosti. Nechýba tu vr...

Elegantná dámska tmavozelená pevná kabelka - David Jones Anaya zelená

Ďalším z hitov na našom e-shope je táto elegantná, tmavozelená kabelka Anaya od David Jones, ktorá poteší všetky sebavedomé a úspešné ženy. Potvrdzuje príslovie, že v jednoduchosti je krása. Snúbi sa v nej elegancia s čistým dizajnom. Pri pracovnej ceste, na nákupoch, či v spoločnosti Vám bude spoľahlivým spoločníkom, ktorý ozdobí a doplní Váš outfit. Kabelka je pevná, priestranná s hlavným vreckom na zips. Má pevné dno s cvočkami proti poškriabaniu. Do hlavnej kapsy sú všité ďalšie vrecká na d...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...

David Jones Paris Dámská crossbody kabelka 6251-1 - zelená

Módní dámská crossbody kabelka od francouzské značky David Jones Paris s nastavitelným popruhem. Stylová dámská kabelka David Jones Paris z nové kolekce jaro/léto 2020 skvěle doplní váš ležérní outfit. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže. Textilní popruh je nastavitelný až na délku 120 cm pro pohodlné nošení přes rameno nebo crossbody přes tělo. Kabelka je uzavíratelná klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř naleznete jednu zipovou a jednu otevřenou kapsičku. Další zipová kapsa je k dispozici na...