Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Zahradny ratanove set tarifa hnedy

Nájdených:    3 produkty

Záhradný ratanový set Bahama - hnedý

Záhradný ratanový set Bahama - hnedý z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Záhradné sety | Ratanové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 187.99 €. Nábytok z prírodného ratanu si získava čoraz viac fanúšikov, a to kvôli tomu, že je tento materiál pružný, ľahký a súčasne odolný. Vyzerá skvele na záhrade, ale často zdobí aj interiér obývacích izieb, exkluzívnych kaviarní a terás. Pohodlné vankúše sú vyrobené zo zmesi bavlny a polyesteru vytvarované do tvaru stoličky. Súčasťou sady je aj okrúhly st...

DEOKORK Záhradná ratanová zostava CORFU LOUNGE SET II. 1+4 hnedá

Vyrobené z odolného polypropylénu. Elegantný moderný design umelého ratanu Jedná sa o bezúdržbový materiál, celoplastová konštrukcia. Konštrukcia odolává výkyvom počasia, poveternostným podmienkam, vode i UV žiareniu Kreslo je dodávané v demontovanom stave. Zloženie zaberie niekoľko málo minút. Sestava obsahuje: 1x Záhradný stôl z umelého ratanu MANHATTAN 161x95 cm (hnedý), 4x Záhradné ratanové kreslo CORFU (hnedé)

DEOKORK Záhradná ratanová zostava CORFU LOUNGE SET II. 1+6 hnedá

Vyrobené z odolného polypropylénu. Elegantný moderný design umelého ratanu Jedná sa o bezúdržbový materiál, celoplastová konštrukcia. Konštrukcia odolává výkyvom počasia, poveternostným podmienkam, vode i UV žiareniu Kreslo je dodávané v demontovanom stave. Zloženie zaberie niekoľko málo minút. Sestava obsahuje: 1x Záhradný stôl z umelého ratanu MANHATTAN 161x95 cm (hnedý), 6x Záhradné ratanové kreslo CORFU (hnedé)