Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Xzone fallout 4 ps4

Nájdených:    3 produkty

Fallout 4 PS4

Cenami ovenčení tvorcovia hier Fallout 3 a The Elder Scrolls 5: Skyrim Vás pozývajú do sveta Fallout 4, najambicióznejšej hry všetkých čias a novej generácie hier s otvoreným herným svetom. Vstúpte do do sveta zničeného jadrovou vojnou ako jediný preživší z Vaultu 111. Každá sekunda je bojom o prežitie a každá... .

Fallout 4 – Xbox One

Hra na konzolu Fallout 4 – Xbox One:Štúdio Bethesda Game Studios, autori oceňovaných titulov Fallout 3 a The Elder Scrolls V: Skyrim, vás víta vo svete hry Fallout 4, zatiaľ najambicióznejší hry, akú kedy vytvorilo. Jedná sa o úplne novú generáciu hry s otvoreným svetom.Základné informácieŠtúdio Bethesda Game Studios, autori oceňovaných titulov Fallout 3 a The Elder Scrolls V: Skyrim, vás víta vo svete hry Fallout 4, zatiaľ najambicióznejší hry, akú kedy vytvorilo. Jedná sa o úplne novú gene...

Fallout 76: 4000 (+ 1000 Bonus) Atoms – PS4 SK Digital

Herný doplnok Fallout 76: 4000 (+ 1000 Bonus) Atoms – PS4 SK Digital: Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Zdokonaľte svoju postavuKúpou Atoms, čo je mena hry Fallout 76, získate spolu 4 000 + 1 000 bonusových atómov. Atómy môžete využiť v hernom obchode a nakúpiť za ne rôzne zlepšenia vašej postavy. Tento doplnok hry je určený len pre slovenské SEN a PlayStation Store účty.