Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Xbox one need for speed

Nájdených:    14 produktov

Need for Speed XBOX ONE

Objavte v napínavom reštarte série Need for Speed otvorený nočný svet mestskej automobilovej kultúry s piatimi možnými spôsobmi hrania. Nájdite si vlastnú cestu niekoľkými vzájomne prepletenými príbehmi a budujte si reputáciu v snahe o dosiahnutie postu legendy všetkých legiend. Need for Speed prináša všetko, čo túto sériu urobilo medzi fanúšikmi tak... .

Need for Speed: Payback XBOX ONE

Nové pokračovanie série Need for Speed vtiahne jazdcov za volant v podsvetí mesta Fortune Valley. Dej sa odohráva v podsvetí mesta Fortune Valley, vy a vaša posádka sa znova stretnete pri hľadaní pomsty proti The House, zlému kartelu, ktorý riadi kasína, zločincov a aj policajtov tohto mesta. V tomto skorumpovanom raji... .

Need for Speed: Rivals XBOX ONE

Vitajte v Redview County, meste, v uliciach ktorého dochádza k nepretržitým naháňačkám medzi policajtmi a pouličnými pretekármi. Boj všetkými dostupnými prostriedkami má jediný cieľ – ovládnuť sociálne, lokálne i národné média a získať pre seba tie najlepšie vozidlá, modifikácie a technológie. Riskujte všetko, nedôverujte nikomu. Všetci jazdci sú vlci samotári a hľadia... .

Need for Speed: Heat XBOX ONE

Počas dňa pretekajte v závode Speedhunter Showdown - oficiálnej súťaži, v ktorej získate prostriedky na vylepšovanie a skrajšovanie vašich áut. Ak máte auto perfektne naštýlované a vytunené, pripravte sa zvýšiť intenzitu závodenia. Vyrazte do noci kde sa s vašou partiou postavíte súperov v ilegálnych pouličných závodoch, v ktorých získate reputáciu... .

Need for Speed: Hot Pursuit (Remastered) XBOX ONE

Remastered diel populárnej pretekárskej série Need for Speed sa vracia späť ku svojim koreňom s naháňačkami s políciou v ultra rýchlych nabitých vozoch. Na začiatku hry si vyberiete, či chcete hrať za piráta ciest, alebo naopak, za policajta, ktorý má za úlohu piráta zatknúť a posadiť ho pekne do chládku,... .

Need for Speed: Undercover XBOX 360

Na najnovší diel pretekárskej modly dostali vývojári tentokrát viac času a tak sa od nich čaká viditeľne väčšie úsilie. Nové pokračovanie série NFS je inšpirovaná akčným filmom "Kuriér" a je zamerané na príbeh viac, než ktorýkoľvek predošlý diel. Opäť sa teda dočkáme zúrivých naháňačiek s policajtami i nelegálností na nočných... .

Need for Speed: Rivals XBOX 360

Vitajte v Redview County, meste, v uliciach ktorého dochádza k nepretržitým naháňačkám medzi policajtmi a pouličnými pretekármi. Boj všetkými dostupnými prostriedkami má jediný cieľ – ovládnuť sociálne, lokálne i národné média a získať pre seba tie najlepšie vozidlá, modifikácie a technológie. Riskujte všetko, nedôverujte nikomu. Všetci jazdci sú vlci samotári a hľadia... .

Need for Speed: Most Wanted XBOX 360

Aby ste sa stali "najhľadanejším zločincov", alebo Most Wanted, musíte prevalcovať policajtov, v schopnostiach za volantom prekonať priateľov a prekabátiť tradičných rivalov. S neľútostnou políciou, pripravenou kedykoľvek Vás odstrániť z cesty, sa musíte rozhodovať v zlomku okamihu. Využite otvorený svet ako svoju výhodu a hľadajte úkryty, miesta na skoky a... .

Need for Speed Shift 2: Unleashed XBOX 360

Pokračovanie realistického pojatia z rady Need For Speed, ktoré posúva hranice úrovne realistického pretekania a revolučným spôsobom napodobňuje vzrušenie a masovú príťažlivosť motoristických akcií. V bitkách pretekárov na vlastnej koži zažijete bezkonkurenčné spracovanie fyzickej náročnosti a v určitom ohľade až brutalitu pilotovania pretekárskeho špeciálu v rýchlostiach cez 300 km/h. Až... .

Speedlink Ultra High Speed HDMI Cable for PS5/PS4/Xbox Series X, One 1,5 m

Kvalitný HDMI kábel s pozlátenými konektormi. Podporuje až 8K rozlíšenie. Verzia HDMI 2.1. High Speed HDMI kábel. Pre všetky HDMI prístroje. Pozlátené kontakty. Dĺžka kábla 1,5 m. Zaručená kvalita renomovaného nemeckého výrobcu Speed-Link. ...

SPEED LINK sada čiapočiek STIX PRO Controller Cap Set, pre PS5/PS4/Xbox Series X/S, čierna

STIX PRO Controller Cap Set pre PS5/PS4/Xbox Series X/S Optimizujte svoju presnosť a demonštrujte svoju superioritu s STIX PRO analógovým stick caps for your controller. S dvoma rozmermi, a koncave a konvexný dizajn, a dve rôzne textúry to choose z, môžete customise váš controller na obsadenie hry a personalizovať to urobiť svoj štýl hry. Dotted-pattern kapsy deliver nepríjemné uchopenie so svojimi fingermi sa nemôžu rezať mimo palice, pritom domenej caps increase stick leverage making them per...

Reebok GSB One Series Indoor Exercise Bike

Reebok GSB One Series Indoor Exercise Bike The Reebok GSB One Series Indoor Exercise Bike can help you work out a much larger set of muscle groups as opposed to standard indoor cycles due to the larger variety of positions you can assume. There are 5 standard positions in spinning: seated flat, standing flat, seated climb, standing climb and jumps. The emphasis of spinning is to replicate road bikes movements as closely as possible at the same time working key muscles in the legs, core, back a...

Rational Reading + hodinová koučovací konzultace vedená přímo autorem

E-kniha Rational Reading + hodinová koučovací konzultace vedená přímo autorem:Při zakoupení této knihy máte nárok na hodinovou koučovací konzultaci přímo s autorem knihy. Pro její získání prosím zašlete potvrzení o zakoupení e-knihy na e-mail info@gruber.cz a domluvte si schůzku. Rational Reading – jednohodinová konzultace: Podle dlouholetých zkušeností část čtenářů potřebuje k dosažení svých cílů v rychločtení a racionálním čtení živého učitele. Doporučuje se při čtení e-knihy si dělat pozn...

Rational Reading

E-kniha Rational Reading:After a careful studying of this book, you can read twice faster and remember 1.5 times more from the content, distinguishing important information from padding. If you won´t succeed fully with the e-book, you can rise to your mastery in author´s famous rational reading courses or coaching in English or Czech language.This e-book brings all what you need at all kinds of perceiving text information by your eyesight, i.e. of READING. It contains theory, exercises and...