Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Xbox one mafia 3 deluxe edition

Nájdených:    4 produkty

Mafia 3 CZ (Deluxe Edition) XBOX ONE

Píše sa rok 1968 a pravidlá sa zmenili. Po rokoch strávených vo Vietname Lincoln Clay vie, že rodina nie je to, kde ste sa narodili, ale to, pre koho zomriete. Späť doma v New Orleanse sa Lincoln pokúša zmeniť svoj život, ale staré putá mu bránia opustiť mesto. Bude potrebovať... .

Hitman 3 (Deluxe edition) XBOX ONE

Hitman 3 je dramatickým vyvrcholením trilógie World of Assassination, v ktorom sa agent 47 spojí so starým priateľom, Lucasom Greyom. V najdôležitejšej missi v celej jeho kariére sa agent 47 vracia ako neľútostný profesionál a vezme hráča na dobrodružstvo okolo celého sveta. Jeho úlohou je zbaviť sa partnerov Providence, avšak spolu... .

Earthfall (Deluxe Edition) XBOX ONE

Deluxe edícia obsahuje 12 dodatočných skinov pre zbrane, 4 skiny postáv a Earthfall Soundtrack. Earthfall. Nastal koniec sveta! Po globálnej devastácii metoritmi prichádzajú mimozemšťania a ničia planétu. V hre Earthfall sa musia preživší spojiť a bojovať za využita širokej škály zbraní, zásob a ochranných mechanizmov. Spojte sa s 3 ďalšími priateľmi a... .

Mafia Trilogy CZ XBOX ONE

Mafia Definitive Edition obsahuje český dabing. Pre aktivovanie CZ dabingu je nutné mať nastavený región konzoly na CZ a stiahnuť D1 patch! Prežite príbeh pravého gangstera naprieč 3 odlišnými érami organizovaného zločinu v Amerike. Teraz majú hráči po prvý krát možnosť zažiť všetky tri éry tejto oceňovanej akčnej dobrodružnej série na... .