Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Wolfberry kokosove chipsy bio 250g

Nájdených:    7 produktov

Wolfberry Kokosové chipsy BIO 250g

Kokosové chipsy BIO 250 g Wolfberry Pre krajšie ráno si s kokosovými chipsy ozdobte raňajky alebo si ich dajte samotné na desiatu. Kokosové chipsy sú ideálne k televízií alebo na párty.

Wolfberry Kokosové chipsy BIO 250 g Wolfberry * 250g

Kokosové chipsy Wolfberry BIO 250 g v BIO a RAW kvalite. Nesladená, nepražená chrumkavá a voňavá desiata v tej najvyššej kvalite.

Wolfberry BIO Kokosové chipsy 250 g

BIO Kokosové chipsy sú ideálny snack pre zdravé maškrtenie. Obsahujú dôležité minerály, ako vápnik, horčík a vitamíny skupiny B, C a E. Kokosové chipsy môžete pridať do sladkých dezertov, raňajkových kaší či ovocných šalátov.

Kokosové chipsy BIO Wolfberry 250 g

Kokosové chipsy môžete pridať do sladkých múčnikov a dezertov. Sú vhodné ako náplne a posýpka. Posýpka oceníte pri výrobe tort a dezertov. V indickej kuchyni sa kokos pridáva do slaných jedál. Chipsy sa hodí k priamej konzumácii, alebo si ich přisipejte do jogurtov, ovocných šalátov a dezertov. Charakteristika kokosových chipsov • Obsah dôležitých minerálov (vápnik, horčík, fosfor, draslík, železo) a vitamínov (B1, B2, B6, E, C) • Zdroj omega 6 nenasýtený...

Sense Coco Bio kokosové chipsy perníkovej / Family Pack 250g

Sense Coco Bio kokosové chipsy perníkové / Family Pack 250g Chrumkavé a voňavé, ľahko opekané s jedinečnou chuťou kokosu, perníka a vanilky.

Sense Coco Bio kokosové chipsy s morskou soľou / Family pack 250g

Sense Coco Bio kokosové chipsy s mořskou solí / Family pack 250g Bezlepkové, bohaté na vlákninu a s vysokým obsahom prospešných tukov. Chutia skvele!

Sense Coco Bio kokosové chipsy s javorovým sirupom / Family pack 250g

Sense Coco Bio kokosové chipsy s javorovým sirupem / Family pack 250g Láska na prvý krúp! Bezlepkové, bohaté na vlákninu a s vysokým obsahom prospešných tukov.