Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Wolfberry bio konopny caj 100 g

Nájdených:    8 produktov

Wolfberry Zelený čaj Sencha BIO 100 g Wolfberry 100 g

Zelený čaj Sencha BIO 100 g Wolfberry. Preslávený zelený čaj je typický svojimi dlhými, prekladanými lístky a sviežou vôňou trávy. Chuť BIO čaju je ovplyvnená ako jeho pôvodom, tak spôsobom spracovani

Wolfberry Čaj Matcha tea BIO 100 g

BIO Čaj Matcha je výnimočný typ čaju s obsahom vitamínov, minerálnych látok a aminokyselín. Ide o jemný prášok s výrazne zelenou farbou, ktorý sa po zaliatí vodou mieša metličkou a konzumuje bez scedenia. Okrem pitia sa hodí ako zložka do prípravy jedál.

Wolfberry Aronie BIO 100 g Wolfberry

Ako používať BIO aronia Sušenými plody sa dajú ochucovať rôzne pokrmy. Kaša, jogurty, koláče, müsli a pod. Po nakrájaní plodov arónie a zaliatí horúcou vodou si pripravíte výborný sladko-kyslý čaj s nezameniteľnou vôňou.

Wolfberry Matcha tea BIO 100 g Wolfberry * 100g

Matcha tea BIO 100 g Wolfberry je exkluzívny zelený čaj spojený predovšetkým s čajovým obradom Cha-no-yu. Veľmi kvalitné, tmavo zelený prášok, ktorý vzniká mletím čajových lístkov Tenchi. Tie sa pestu

Wolfberry Matcha tea BIO 100 g

Matcha tea BIO Wolfberry je exkluzívny zelený čaj spojený predovšetkým s čajovým obradom Cha-no-yu. Veľmi kvalitné, tmavo zelený prášok, ktorý vzniká mletím čajových lístkov Tenchi. Tie sa pestujú výhradne na zatienených plantážach a musí byť z prvej jarnej úrody.

Wolfberry Aronie 100 g Wolfberry

Ako používať BIO aroniaSušenými plody sa dajú ochucovať rôzne pokrmy. Kaša, jogurty, koláče, müsli a pod. Po nakrájaní plodov arónie a zaliatí horúcou vodou si pripravíte výborný sladko-kyslý čaj s nezameniteľnou vôňou.

Wolfberry Goji kustovnice čínská BIO, 100 g *CZ-BIO-002 Certifikát

Wolfberry Goji kustovnica čínska BIO Goji čiže kustovnica čínska sa radí vďaka svojmu zloženiu medzi superpotraviny a môže sa pochváliť obsahom priamo nabitým zdravím, nájdeme v nej až 18 druhov aminokyselín a 21 stopových minerálnych látok. Vďaka veľmi špecifické, ľahko sladkastej chuti si na goji radi pochutnajú aj deti. Jej mimoriadne účinky na zdravie sú v Ázii známe už niekoľko storočí a napríklad Číňania veria, že je Goji plodom dlhovekosti. V Českej republike...

Faith in Nature tuhé mydlo - HEMP citrus/konope, 100 g

Faith in Nature tuhé mydlo - citrus/konope, 100 g Bez parabénov, parfumácie, SLS a SLES a vhodné pre vegánov. Rastlinné tuhé mydlo Faith in Nature s konopným olejom a vôňou citrónovej trávy pokožku umyje a zanechá príjemne vláčnu. Čisto prírodné rastlinné tuhé mydlo tej najvyššej kvality s rastlinným glycerínom. Pri výrobe sa využívajú len tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie z kontrolovaných zdrojov.