Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Wolfberry agave sirup bio 400 ml

Nájdených:    10 produktov

Wolfberry Agáve sirup BIO 540 g / 400 ml

Agáve sirup Wolfberry BIO 180 ml je vďaka vysokému obsahu fruktózy a nízkemu glykemickému indexu sladidlo budúcnosti. Vyrobené v BIO kvalite.

Wolfberry Agáve sirup BIO 540 g / 400 ml Wolfberry * 540 g = 400 ml

Agáve sirup Wolfberry BIO 180 ml je vďaka vysokému obsahu fruktózy a nízkemu glykemickému indexu sladidlo budúcnosti. Vyrobené v BIO kvalite.

Wolfberry Agáve sirup BIO Premium 540 g / 400 ml

Sirup z Agáve je 100% prírodné sladidlo, ktoré neobsahuje žiadne chemické aditíva, ani sukralózu, čo je bežná prísada čakankových sirupov. To ocenia všetci, ktorí vyhľadávajú zdravú alternatívu a vyhýbajú sa vyššiu koncentráciu cukru. Ide o sladkú šťavu z kaktusu, ktorá vytečie z listov po ich narezaní. Dobre sa trávia a vďaka vysokej koncentrácii fruktózy ho stačí použiť v malom množstve.

Wolfberry Agáve sirup BIO Premium 540 g/400 ml Wolfberry* 540 g = 400 ml

Agáve sirup Premium je medovej konzistencie s ľahko odlišnou chuťou a nižším glykemickým indexom v porovnaní s bežným sirupom z agáve. To ocenia všetci, ktorí vyhľadávajú zdravú alternatívu a vyhýbajú

Wolfberry Kokosový sirup BIO 400 ml

Vyskúšajte toto multifunkčné sladidlo. Poteší vás jeho exotická chuť a nízky glykemický index.

Wolfberry Kokosový sirup BIO 540 g / 400 ml

Kokosový sirup Wolfberry BIO 400 ml sa získava z okvetie kokosových paliem. Multifunkčná sladidlo s nízkym glykemickým indexom. Vďaka jeho vynikajúcej karamelovej príchuti nesmie chýbať v žiadnej domácnosti.

Wolfberry Datľový sirup BIO 400 ml / 540 g

Datľový sirup BIO 400ml / 540g Wolfberry je ovocné sladidlo charakteristické svojou tmavo hnedou farbou a veľmi sladkou chuťou. Jeho vlastnosti ocení každý, kto hľadá rastlinnú alternatívu za med či nezdravý cukor.

Wolfberry Datľový sirup BIO 400 ml / 540 g Wolfberry * 400 ml / 540 g

Datľový sirup BIO 400ml / 540g Wolfberry je ovocné sladidlo charakteristické svojou tmavo hnedou farbou a veľmi sladkou chuťou. Jeho vlastnosti ocení každý, kto hľadá rastlinnú alternatívu za med.

Wolfberry Kokosový sirup BIO 540 g / 400 ml Wolfberry * 540g / 400ml

Kokosový sirup Wolfberry BIO 400 ml sa získava z okvetia kokosových paliem. Multifunkčná sladidlo s nízkym glykemickým indexom. Vďaka jeho vynikajúcej karamelovej príchuti nesmie chýbať v žiadnej domá

Agáve sirup BIO svetlý premium Natural Jihlava 500 ml

Možností, ako nahradiť repkový cukor, je veľa. Umelé sladidlá pomaly vychádza z módy, vytláča je najmä stévie, ktorá však každému nechutí pre svoju sladkého drievka pachuť. V tomto prípade sa ponúkajú prírodné sirupy, ktoré sú chuťovo lahodné. Jedným z nich je aj sirup z agáve. Tento sirup je nerafinovaným sladidlom, ktoré obsahuje vysoký podiel ovocného cukru – fruktózy, menšie množstvo dextrózy a nízke množstvo sacharózy.