Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Way the dvd film dvd import

Nájdených:    3 produkty

DVD Malignant Tumour - The Way Of Metallist - MT016

Double DVD Malignant tumour DVD1 obsahuje hraný polodokumentární film THE WAY OF METAL LIST, ktorý je vlastne ohliadnutím sa za štvrťstoročím fungovania kapely prostredníctvom archívnych záberov a komentárov popredných osobností hudobnej scény čo je obkolesenom príbehom metalom nepolíbeného mladíka, ktorý s kapelou vedie aranžovaný rozhovor a čím hlbšie pod povrch sa dostáva, tým viac sa mu kultúra spraných džísek a metalizovaného rokenrolu pozdáva. Celý príbeh je pochopiteľne podaný s humoro...

Blissfully Yours (Sud sanaeha) - DVD

Innovative and enigmatic, Blissfully Yours is a languid celebration of the pleasures of the moment. In Apichatpong's heady, sensual and playful film, a leisurely road trip and a picnic in the jungle give way to uninhibited emotion and eroticism.

Tropical Malady (Sud pralad) - DVD

Garlanded with awards, Apichatpong’s visionary film exists in dual realms, exploring connected themes of love and desire in a radically different way. A fractured love story is interrupted by a feverish night-time odyssey into the heart of the jungle where shape-shifting spirits and tigers abound.