Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Wash wax autosampon s voskom 1l

Nájdených:    5 produktov

TURTLE WAX AUTOSAMPON ZIP WAX 1L 12042

Koncentrovaný autošampón s voskomNajobľúbenejší šampón s voskom na sveteZanecháva žiarivo-lesklý povrch bez šmúhČisti do hĺbky, rozžiari a zanechá ochranný voskový filmNa dosiahnutie dokonalého vzhľadu stačí použiť len 1 vrchnáčik šampónuOdpudzuje vodu a má príjemnú vôňu

TURTLEWAX AUTOSAMPON Turtle Wax 1L + vosk 10235

> Autošampón s voskom zanechá ochrannú voskovú vrstvu s dlhodobou trvanlivosťou> K čisteniu povrchov automobilu a zároveň k jeho ošetreniu> Pred umývaním opláchnite automobil studenou vodou> Stačí použiť 1/2 odmerky na 1 vedro vody> Nepoužívať na rozpálené povrchy> Balenie: 500ml + momentálne 100% Free (1000 ml)

Turtle Wax Streak Free Wash & Wax 500ml

Rýchloschnúci autošampón s voskom obsahuje nano častice, ktoré aktívne odpudzujú vodu, čo skracuje dobu schnutia auta, čím šetrí čas a úsilie. Turtle Wax Rýchloschnúci autošampón s voskom obsahuje nano častice, ktoré aktívne odpudzujú vodu, čo skracuje dobu schnutia auta, čím šetrí čas a úsilie. Koncentrovaný autošampón odstraňuje nečistoty, špinu a cestný prach. Nezanecháva šmuhy, len lesklý dlhotrvajúci povrch.

Turtle Wax Streak Free Wash & Wax 500ml

Turtle Wax Rýchloschnúci autošampón s voskom obsahuje nano častice, ktoré aktívne odpudzujú vodu, čo skracuje dobu schnutia auta, čím šetrí čas a úsilie. Koncentrovaný autošampón odstraňuje nečistoty, špinu a cestný prach. Nezanecháva šmuhy, len lesklý dlhotrvajúci povrch.

Turtle Wax ZIP WAX 1 l

Špičkový autošampon od Turtle Wax. 2 v 1 – umýva a voskuje v jednom kroku. Pokročilá receptúra šampónu a jeho jedinečná formula rýchlo odstraňuje aj tie najproblémovejšie škrvny a nečistoty. Zip Wax 1L Šampón s voskom zanechá dokonale čistý povrch a voskový ochranný film s vysokým leskom Turtle Wax Zip Wax – autošampón s voskom Špičkový autošampon od Turtle Wax. 2 v 1 – umýva a voskuje v jednom kroku. Pokročilá receptúra šampónu a jeho jedinečná formula rýchlo odstraňuje aj tie najproblém...