Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

War of the vikings pc

Nájdených:    26 produktov

War of the Roses PC

Roky 1455-1485 sú v Anglicku výnimočne bohaté na konflikty, zrady a krviprelievanie. War of the Roses je tímová akčná hra z pohľadu tretej osoby odohrávajúca sa v Anglicku 15 storočia. Dve rivalské frakcie Kráľovskej snemovne parlamentu, lancesterskí červení a yorkskí bieli bojujú o trón. V masívnych online bitkách až... .

War of the Roses: Kingmaker PC

War of the Roses: Kingmaker je tímová akčná hra z pohľadu tretej osoby odohrávajúca sa v Anglicku 15 storočia. Dve súperiace frakcie Kráľovskej snemovne parlamentu, lancesterskí (červení) a yorkskí (bieli) bojujú o trón a Vy ste vtiahnutí do boja. V hre Vás čaká boj proti Vašim oponentom pomocou autentických a... .

Men of War: The Ultimate Collection PC

4 epické vojnové hry - jedna Men of War séria! Vstúpte do sveta Men of War, ohromujúcej série real-time stratégií, ktoré Vás postavia priamo do srdca 2. Svetovej vojny a Vietnamskej vojny. Každá hra ponúka unikátne, náročné kampane, bojové taktiky a stratégie a kompletnú kontrolu nad jednotkami na bojisku. Men of War... .

Terminator 3: War of the Machines PC

Práve začala bitka medzi ľuďmi a strojmi. Šíria sa ako apokalyptický prízrak, ktorý pustoší celú planétu. Musíte vytrvať... pridajte sa k technologicky vyspelému Skynetu a jeho terminátorom, alebo sa spojíte s ľudskými rebelmi pod vlajkou Tech-Comu? Pridajte sa k krvavej vojne strojov proti ľuďom. Môžete sa tešiť na špecifické prostredie filmu... .

Rise of Flight: The First Great Air War PC

Veľmi dlhú dobu sme čakali na bojový letecký simulátor novej generácie predstavujúci prvú svetovú vojnu. Ale dočkali sme sa! Hra Rise of Flight: The First Great Air War Vás uchváti predovšetkým presnou simuláciou vzletov a pristátí vrátane charakteristických vlastností pilotáže jednotlivých strojov i vo vzduchu a počas akrobatických manévrov v boji.... .

WarHammer 40,000: Dawn of War (The Complete Collection) PC

Balenie obsahuje základnú hru WarHammer 40,000: Dawn of War (Game or the Year Edition a datadisky WarHammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault, WarHammer 40,000 Dawn of War: Dark Crusade a WarHammer 40,000 Dawn of War: Soulstorm. WarHammer 40,000: Dawn of War (Game or the Year Edition) Od zradného aktu chaosu, ktorý... .

Star Wars: The Best of PC PC

Balík s hrami s tematikou Hviezdnych vojen obsahuje: Star Wars: Empire at War, Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars: Battlefront, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, Star Wars: Republic Commando a 14 denný skúšobný účet na Star Wars Galaxies: An Empire Divided. Star Wars: Empire at War Realtime... .

Rise of Flight: The First Great Air War (Aces Edition) PC

V hre Rise of Flight sa ocitnete do vzduchu nad západným frontom počas 1. svetovej vojny, kde statoční piloti bojovali navzájom o ovládnutie vvzdušného priestoru nad krvavými zákopmi. V lietadle vyrobeného z plátna a dreva bojovali na život a na smrť. Kým niektorí prežili, aby sa stali legendami a esami,... .

Warhammer 40,000: Dawn of War Gold Edition (Game of the Year Edition) PC

Balenie obsahuje hry Warhammer 40,000: Dawn of War (Game of the Year Edition) a Warhammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault. Warhammer 40,000: Dawn of War Od zradného aktu chaosu, ktorý postihol zlatý vek ľudstva, uplynulo už desaťtisíc rokov. Po celej galaxii jasne planú ohne, ktoré osvetľujú masakre pri obrane ľudí pred... .

Warhammer 40,000 Dawn of War 2: The Complete Collection CZ PC

Balenie obsahuje základnú hru Warhammer 40,000: Dawn of War 2 CZ a datadisky Warhammer 40,000 Dawn of War 2: Chaos Rising CZ a Warhammer 40,000 Dawn of War 2: Retribution. Warhammer 40,000: Dawn of War 2 CZ V subsektore Aurelia – hviezdokope na okraji galaxie – se píše 41. tisícročie a všetky... .

Men of War: Assault Squad (Game of the Year) PC Code-in-a-Box

Hra sa odohráva po celom svete v období druhej svetovej vojny a prináša úplne nový kooperatívny režim Skirmish. Obsahuje päť rôznych národov (Rusko, Nemecko, USA, britské spoločenstvo a Japonsko). Hra tiež obsahuje väčší realizmus a prístupnosť. Assault Squad ponúka novú intenzívny pohľad na druhú svetovú vojnu a prakticky neobmedzenú hrateľnosť. Men... .

Warhammer 40,000: Dawn of War 2 CZ (Game of the Year Edition) PC

V subsektore Aurelia, hviezdokope na okraji galaxie, sa píše 41. tisícročie a všetky planéty sa práve chystajú k boju naozaj vesmírnych rozmerov. Na všetkých planétach, ktoré sa v tomto sektore rozkladajú, medzi sebou kruto bojujú pradávne rasy. Nie sú to len boje o priestor a zdroje. Ide v nich o... .

WarHammer 40,000: Dawn of War (Game or the Year Edition) PC

Od zradného aktu chaosu, ktorý postihol zlatý vek ľudstva, uplynulo už desaťtisíc rokov. Po celej galaxii jasne planú ohne, ktoré osvetľujú masakre pri obrane ľudí pred dávnymi nepriateľmi. Vojská sa do seba púšťajú s jedinou myšlienkou: celkom zničiť protivníkov. Vývojári hry roku 2007, Relic Entertainment, predvádzajú najúspešnejšiu vojnovú hru na... .

WarHammer 40,000: Dawn of War (Ultimate Collection) PC

Balenie obsahuje základnú hru WarHammer 40,000: Dawn of War (Game or the Year Edition), datadisky WarHammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault, WarHammer 40,000 Dawn of War: Dark Crusade, WarHammer 40,000 Dawn of War: Soulstorm a základnú hru WarHammer 40,000: Dawn of War 2 CZ a datadisky WarHammer 40,000 Dawn... .

Star Wars Empire at War: Forces of Corruption PC

Datadisk pre RTS z prostredia Hviezdných vojen, ktorý majiteľom pôvodnej hry ponúka možnosť stať sa najväčším zločincom v celom známom vesmíre od doby, kedy sa týmto titulom honosil Jabba the Hutt. Príbeh datadisku nadväzuje na udalosti z pôvodnej hry, kedy došlo k zničeniu Hviezdy Smrti a celá galaxia sa nachádza v... .

Men of War: Assault Squad (Game of the Year) PC Code-in-a-Box CD-key

Hra sa odohráva po celom svete v období druhej svetovej vojny a prináša úplne nový kooperatívny režim Skirmish. Obsahuje päť rôznych národov (Rusko, Nemecko, USA, britské spoločenstvo a Japonsko). Hra tiež obsahuje väčší realizmus a prístupnosť. Assault Squad ponúka novú intenzívny pohľad na druhú svetovú vojnu a prakticky neobmedzenú hrateľnosť. Men... .

WarHammer 40,000: Dawn of War + WarHammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault (Double Game Pack) PC

Balenie obsahuje základnú hru WarHammer 40,000: Dawn of War (Game or the Year Edition) a datadisk WarHammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault. WarHammer 40,000: Dawn of War (Game or the Year Edition) Od zradného aktu chaosu, ktorý postihol zlatý vek ľudstva, uplynulo už desaťtisíc rokov. Po celej galaxii jasne planú ohne,... .

Empire: Total War CZ (Gold Edition) PC

Balenie obsahuje základnú hru Empire: Total War CZ, rozšírenie Empire Total War: The Warpath Campain CZ a 3 balíčky jednotiek Empire Total War: Elite Units of the East CZ, Empire Total War: Elite Units ofthe West a Empire Total War: Elite Units of America CZ. Empire: Total War CZ Nástupca slávnej strategickej... .

Battlefield 1942: World War 2 Anthology PC

Balenie obsahuje základnú hru Battlefield 1942 a datadisky Battlefield 1942: Secret Weapons of World War 2 a Battlefield 1942: The Road to Rome. Battlefield 1942 Vyberte si svoju zbraň - tank Sherman, stíhačku Mustang alebo HMS Prince of Wales. Navyše ju môžete kdekoľvek zmeniť. V hre sa pozriete na pláže Normandie, na... .

World of Asterix PC

Balenie obsahuje hry Astérix and Obélix XXL, Astérix and Obélix XXL 2: Mission Las Vegum, Astérix: The Gallic War a Astérix: Mega Madness. Astérix and Obélix XXL V jednote je sila a niekedy pomôže i kvapka kúzelného nápoja. Vašim heslom je "Naložme Rimanom!" Hra je predovšetkým dobrou videohernou adaptáciou - akciou pre... .

StarCraft 2 (Battle Chest) PC

Balenie obsahuje základnú hru StarCraft 2: Wings of Liberty a rozšírenia StarCraft 2: Hearts of the Swarm a StarCraft 2:Legacy of the Void. StarCraft 2: Wings of Liberty Návrat legendy, ktorá príbehovo priamo nadväzuje na datadisk StarCraft: Brood War a ponúka teda možnosť zapojiť sa do konfliktu troch známych rás - Protoss,... .

Cossacks (Zlatá edícia) PC

Balenia obsahuje základnú hru Cossacks: European Wars s datadisk Cossacks: The Art of War. Cossacks: European Wars Cossacks: European Wars je historická real-time stratégia založená na udalostiach 16. - 18. storočia v Európe, kedy vznikali a zanikali národy a štáty a vo vojnách sa preliali moria krvi. V hre je k dispozícii 16... .

GSC Historical Strategy Game Collection PC

Balenia obsahuje základnú hru Cossacks: European Wars s datadiskami Cossacks: The Art of War a Cossacks: Back to War, základnú hru American Conquest s datadiskom American Conquest: Fight Back a základnú hru Cossacks 2: Napoleonic Wars s datadiskom Cossacks 2: Battle for Europe. Cossacks: European Wars Cossacks: European Wars je historická real-time... .

Cossacks Anthology (Collector’s Edition) PC

Balenia obsahuje základnú hru Cossacks: European Wars s datadisky Cossacks: The Art of War a Cossacks: Back to War. Cossacks: European Wars Cossacks: European Wars je historická real-time stratégia založená na udalostiach 16. - 18. storočia v Európe, kedy vznikali a zanikali národy a štáty a vo vojnách sa preliali moria krvi. V... .

StarCraft 2 (Battle Chest) PC CD-key

Balenie obsahuje základnú hru StarCraft 2: Wings of Liberty a rozšírenia StarCraft 2: Hearts of the Swarm a StarCraft 2:Legacy of the Void. StarCraft 2: Wings of Liberty Návrat legendy, ktorá príbehovo priamo nadväzuje na datadisk StarCraft: Brood War a ponúka teda možnosť zapojiť sa do konfliktu troch známych rás - Protoss,... .

Women Warriors

Who says women don't go to war? From Vikings and African queens to cross-dressing military doctors and WWII Russian fighter pilots, these are the stories of women for whom battle was not a metaphor.