Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vyziva a zdravi knihy viazanom

Nájdených:    3 produkty

Knihy Dětské zdraví & tradiční čínská medicína (Bob Flaws)

KNIHA JE V ČESKOM JAZYKU Kniha Detské zdravie & tradičná čínska medicína slúži ako sprievodca rodičov pri starostlivosti a prevencii bežných detských chorôb. Pomôže vám nájsť správny smer vo výžive vášho dieťaťa a zodpovie niekoľko otázok, ktoré si ako rodič denne kladiete: Aké potraviny sú pre dieťa naozaj vhodné? Ako strava ovplyvňuje zdravie dieťaťa? Čo každý z nás môže urobiť pre perfektné zdravie a skvelú kondíciu dieťaťa? Aké sú hlavné príčiny väčšiny detských chorôb z hľadiska...

Potraviny. Součást zdravého životního stylu

Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék“ je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, součást zdravého životního stylu. Kniha pojednává nejen o samotných potravinách a nápojích (najdeme zde kapitolu o kávě, víně, pivu atd.), ale i o jednotlivých složkách výživy člověka, které mají vliv na jeho zdraví.

Aby dětem chutnalo

Výživa dítěte je alfou a omegou správného somatického i psychického vývoje a zdraví po celý život! Maminky se seznámí se zásadami zdravé výživy pro naše nejmenší, na doporučení autora se mohou vyhnout všem chybám ve výživě. Důležitou součástí knihy je bohatý receptář a vzorový jídelníček (snídaně, kašičky, svačiny, polévky, bezmasá jídla, těstoviny, masová jídla a další).