Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vysoke lodicky na vysokej platforme

Nájdených:    7 produktov

Dámske zelené lodičky ARGI

Dámske lodičky v zelenej farbe na vysokom opätku a vysokej platforme. Lodičky zdobia trblietky. Sú veľmi pekné a určite zaujmu, preto sú vhodné na špeciálne príležitosti.

Dámske zlaté lodičky ARGI

Dámske lodičky v zlatej farbe na vysokom opätku a vysokej platforme. Lodičky zdobia trblietky. Sú veľmi pekné a určite zaujmu, preto sú vhodné na špeciálne príležitosti.

Dámske hnedé lodičky ARGI

Dámske lodičky v hnedej farbe na vysokom opätku a vysokej platforme. Lodičky zdobia trblietky. Sú veľmi pekné a určite zaujmu, preto sú vhodné na špeciálne príležitosti.

Dámske béžové lodičky ARGI

Dámske lodičky v béžovej farbe na vysokom opätku a vysokej platforme. Lodičky zdobia trblietky. Sú veľmi pekné a určite zaujmu, preto sú vhodné na špeciálne príležitosti.

Dámske čierne lodičky ARGI

Dámske lodičky v čiernej farbe na vysokom opätku a vysokej platforme. Lodičky zdobia trblietky. Sú veľmi pekné a určite zaujmu, preto sú vhodné na špeciálne príležitosti.

Dámske hnedé lodičky RETA

Dámske lodičky v hnedej farbe na vysokom, hrubom opätku a vysokej platforme, ktoré sú upravené lakovaním. Špička je otvorená. Sú jednoduché, preto sú vhodné na akúkoľvek príležitosť.

Dámske bielé lodičky PIEGO

Dámske bielé lodičky značky JOHN-C. Lodičky sú na vysokóm opätku na vysokej platforme. Majú zaoblenú špičku na ktorej ju zdobí pekná mašlička. Vhodné na letné a jarné obdobia na spoločenské udalosti ale aj na bežné nosenie k šatám či k sukni.