Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vyrabate mydla glycerinove prirodne

Nájdených:    3 produkty

Bomb Cosmetics Ručne vyrábané glycerínové mydlo Jahodová kocka (Soap Strawberry Cube) 100 g

Prírodné glycerínové mydlo Jahodová kocka pre každodenné šetrné umývanie. Potešte seba alebo svojich blízkych týmto čarovným kúpeľňovým doplnkom. Ručne vyrábané mydlá obsahujú prírodné, zvlhčujúce glycerín a čisté éterické oleje špeciálne vybrané pre ich aromaterapeutické vlastnosti. Mýdla sú veľmi jemná, majú neutrálnu hodnotu pH. Dekoratívne prvky sú z rovnakého materiálu ako mydlo.

Organique Tuhé glycerínové mydlo Heart For Him (Glycerine Soap) 100 g

Tuhé telové mydlo pre muža do sprchy Heart For Her obsahuje 30% najkvalitnejšieho rastlinného glycerínu. Prírodné ručne vyrábané mydlo jemne umýva, chráni pred stratou vody, zvlhčuje a zanechá pokožku krásne prevoňanú. Skvelé aj ako darček, ktorým dokážete lásku už len z názvu mydla "Srdce pre neho".

100%oleje do kozmetiky:fialka,orgován,konvalinka..

Máte radi prírodné vecičky?robíte si doma mydlá,kozmetiku,krémy,šampóny,masážne oleje alebo vyrábate sviečky,či chcete len krásne prevoňať byt,veci,kabelku...?Dá sa to aj prírodne.Ponúkam Vám 10ml originálneho výťažku z fialky- orgovánu- konvalinky (balenie v sklenej liekovke tmavej farby s kvapkátkom).Omámi Vás krásna kvetinová vôňa.Je ideálna do všetkýchch druhov prípravkov ako sú pleťové krémy, vody a toniká,telové mlieka,domáce parfémy,šampóny,sprchové či masážne gély a oleje,balzamy,parfém...