Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Volkl levne lyze junior

Nájdených:    10 produktov

Jazdené bazárové lyže VOLKL Racetiger Junior 130 cm

Jazdené bazárové lyže VOLKL Racetiger Junior Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Ragetik Junior 70 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Ragetik Junior Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Junior SL Tiger 150 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Junior SL Tiger Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Racetiger Junior Yellow 110 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Racetiger Junior Yellow Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Race Tiger Junior 110 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Race Tiger Junior Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Junior Race P60 130 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Junior Race P60 Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL P60 Racer Junior 100 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL P60 Racer Junior Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Junior Race P60 100 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Junior Race P60 Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL P60 Race Junior Red​​​​​​​ 130 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL P60 Race Junior Red Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL P60 Junior Race Yellow III 130 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL P60 Junior Race Yellow III Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.