Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Volanty k pc na hry

Nájdených:    228 produktov

Headset k PC Logitech H110, sivá

Pohodlne konverzujte online so stereofónnym náhlavnou súpravou Logitech® H110 - vďaka úplnému stereofónnemu zvuku je ideálny pre internetové hovory, hudbu, filmy a hry. Mikrofón s potlačením hluku potláča nepríjemný šum v pozadí a umožňuje čisté konverzácie. Flexibilný mikrofón môžete nosiť na ľavej alebo pravej strane alebo ho môžete otočiť nabok, keď ho práve nepotrebujete. Nastaviteľný hlavový most zaručuje dokonalé uchytenie. A vďaka 3,5 mm konektoru možno slúchadlá ľahko pripojiť k takmer ...

Headset k PC Logitech H600, čierna

Vďaka tejto ľahkej a bezdrôtovej náhlavnej súprave nie ste pripojení k počítaču. Dosah rádia je až 10 m. Vďaka laserom naladeným cievkam a mikrofónu so znížením šumu zažijete skvelý zvuk a jasné a zrozumiteľné rozhovory s kolegami, rodinou a priateľmi. Batéria má výdrž až 6 hodín. H600 je ideálny pre hry, filmy, hudbu a populárne telefónne aplikácie, ako sú Logitech Vid ™ HD, Skype ™, Yahoo! Messenger, Gmail ™, Windows Live® Messenger a AIM®. Tento text bol preložený strojovo. Spoľahlivé bezdrô...

Headset k PC LogiLink HS0002 na ušiach jack 3,5 mm káblový, stereo čierna

Tento moderný headset je ideálny pre internetové telefonovanie, videokonferencie, rozpoznávanie hlasu a interaktívne hry. Je ultraľahký a zaručuje pohodlné nosenie. Extra dlhý kábel s vlastnou reguláciou hlasitosti je možné pripojiť priamo k zvukovej karte, pretože má mikrofón a konektor pre slúchadlá. Tento text bol preložený strojovo. Stereo slúchadlá s mikrofónom·Ideálne pre internet, telefonovanie, videokonferencie·Integrovaná regulácia hlasitosti Headset.

Headset k PC LogiLink HS0001 na ušiach jack 3,5 mm káblový, stereo čierna

Tento moderný headset je ideálny pre internetové telefonovanie, videokonferencie, rozpoznávanie hlasu a interaktívne hry. Je ultraľahký a zaručuje pohodlné nosenie. Extra dlhý kábel s vlastnou reguláciou hlasitosti je možné pripojiť priamo k zvukovej karte, pretože má mikrofón a konektor pre slúchadlá. Tento text bol preložený strojovo. Stereo slúchadlá s mikrofónom·Integrovaná regulácia hlasitosti·Dĺžka kábla je asi 1,8 metra Headset.

Hra EA PC The Sims 4 - Život na ostrově (Eapc05166... Hra PC

hra na PC • rozšírenie k základnej hre The Sims 4 • typ hry: simulátor • odporúčaný vek od 12 rokov • lokalizácia: české titulky • kompatibilná s operačným systémom Windows 7/8/10

Headset k PC Trust Primo Chat na ušiach jack 3,5 mm káblový, stereo čierna

Ľahký stereofónny headset s nastaviteľným flexibilným mikrofónom pre komunikáciu bez použitia rúk. Tento text bol preložený strojovo. Ľahký stereofónny headset s nastaviteľným flexibilným mikrofónom pre komunikáciu bez použitia rúk·Ideálne sa hodí pre online hry, prehrávanie hudby a aplikácie hlasového chatu, ako je napríklad Skype·Ovládanie hlasitosti na kábli Adaptérový kábel·návod na použitie.

Headset k PC Logitech H111 na ušiach jack 3,5 mm stereo, káblový sivá

Rozprávajte sa online so stereofónnym headsetom Logitech® H111. Plný stereofónny zvuk je ideálny pre internetové hovory, hudbu, filmy a hry. Mikrofón s potlačením šumu potláča nepríjemný šum v pozadí, takže konverzácia zostáva čistá a čistá. Flexibilný mikrofón môžete nosiť na ľavej alebo pravej strane alebo ho otočiť, keď už ho nepotrebujete. Nastaviteľné hlavové pásmo zaručuje dokonalé prispôsobenie. Vďaka štandardnej 3,5 mm zásuvke môžete stereofónny headset H111 používať takmer so všetkými ...

Lost Planet 2 (PC Edition) PC

Zápletka pôvodne polárneho titulu začína 10 rokov po udalostiach z prvej časti hry, počas ktorej došlo k dramatickým zmenám klímy planéty E.D.N. III. V dôsledku úspešného terraformingu došlo k roztápaniu ľadu, ktorý planétu pokrýval a na miesto nekonečných snehových plání sa teraz zelení bujná džungľa. Okrem omnoho variabilnejšieho prostredia a... .

Gotcha! PC

Gotcha je akčná simulácia paintballu. Základom hry je singleplayer kampaň, prípadne ilegálna paintballová liga s účasťou s viac než 18 postáv. Hráč si na začiatku vyberie jednu z nich a jeho úlohou je účasť na ilegálnych turnajoch a následný posun na celkovom rebríčku. K dispozícií je 12 do detailov prepracovaných... .

Safecracker PC

Príbeh hry sa rozvíja okolo Vás, ako odborníka na trezory, ktorý je najatý bohatou rodinou nedávno zosnulého miliardára, aby našiel poslednú vôľu a svedectvo ich príbuzného, Duncana W. Adamsa. Duncan ukryl klúč k svojmu bohatstvu v jednom z trezorov rozptýlených vo svojom honosnom sídle. Zosnulý miliardár bol náhodou tiež vášnivým... .

Soulcalibur 6 PC

Najrýchlejší k predobjednávke hry dostanú tričko Soulcalibur so zaklínačom Geraltom a Mitsurugim! Vitajte späť na javisku histórie s hrou Soulcalibur 6. Pri oslave dvadsiateho výročia obľúbenej bojovej hry so zbraňami prichádza nový diel série. Hra sa vracia ku svojim koreňom, ale prináša do súbojov aj nové mechanické vymoženosti. Hra z tejto série nikdy... .

Trust Quasar headset k PC jack 3,5 mm káblový cez uši čierna

Vysoko kvalitná náhlavná súprava s nastaviteľným polstrovaným čelným oblúkom a mäkkými vankúšikmi do uší pre optimálne pohodlie Tento text bol preložený strojovo. Vhodný pre všetky PC a notebooky s 3,5 mm konektorom pre slúchadlá·Ideálne sa hodí pre online hry, prehrávanie hudby a aplikácie hlasového chatu, ako je napríklad Skype·Citlivý, flexibilný mikrofón s čistou kvalitou hovoru Adaptérový kábel·návod na použitie.

Headset k PC Trust Reno cez uši jack 3,5 mm káblový, stereo čierna

Pohodlná náhlavná súprava s reguláciou hlasitosti na kábli a nastaviteľný mikrofón. Tento text bol preložený strojovo. Vhodný pre všetky PC a notebooky·Ideálne sa hodí pre online hry, prehrávanie hudby a aplikácie hlasového chatu, ako je napríklad Skype·Pohodlné nosenie vďaka nastaviteľnému hlavovému oblúku a mäkkým chráničom uší v koženom vzhľade

Xpand Rally PC

Detailne prepracované modely moderných áut a fyzikálny model vytvorený v spolupráci s profesionálnymi jazdcami rally, to by malo byť hlavnou prednosťou tejto hry. K vizuálnej stránke by malo prispieť realisticky stvárnenie počasia a animovaná krajina. Hra ponúka kariérne módy s jazdou na čas v individuálnych závodoch i svetovom šampionáte. Na svoje... .

Sublustrum CZ PC

Tajuplná adventúra, ktorá kombinuje prvky klasických adventúr typu Myst, s originálnym prístupom autorov k príbehu, vizuálnej a zvukovej stránke. Výtvarná stránka hry kombinuje prvky viktoriánskeho štýlu s modernou architektúrou, steam punkom a retro-futurizmom. Z príbehu, odohrávajúceho sa na pomedzí realitu, sny a stav blízky smrti Vám bude behať mráz po... .

Gods & Monsters PC

Od tvorcov hry Assassin's Creed Odyssey prichádza dobrodružný príbeh zabudnutého hrdinu, ktorý má zachrániť gréckych bohov. Vydajte sa na cestu k ostrovu Požehnaných, ktorý ovládli nebezpečné stvorenia z gréckych mýtov. Potvrďte vaše legendárne hrdinstvo tým, že porazíte ich vodcu, Typhona, najnebezpečnejšieho stvorenia v celej gréckej mytológii. Gods & Monster je akčná... .

Headset k PC Basetech BT-260A cez uši jack 3,5 mm káblový, stereo čierna

Táto súprava je ideálna na komunikáciu, prehrávanie hudby a hry. Káblová náhlavná súprava s dĺžkou 2 m je pripojená pomocou konektorov 2 x 3,5 mm. Tento text bol preložený strojovo. Mäkké polstrovanie·Výborný zvuk pre hudbu aj reč Headset·návod na použitie.

Winter Sports 2009 PC

Pustite sa do zimných radovánok v 11 odlišných športoch od snowboardingu na U rampe, cez jazdu na boboch až po krasokorčuľovanie, či zlyžovanie svahu. V kariére na Vás čaká 40 misií a na konci možno aj zlato. 18 disciplín v 11 odlišných športoch. Autentický komentátor. Špeciálne postavy k odomknutiu. Možnosť hry 2 hráčov na... .

Mount & Blade: Warband PC

Prvý avšak samostatne spustiteľný datadisk k hybridu stratégie a RPG Mount & Blade. Jeho hlavnou devízou je možnosť sa na dobrodružstvo buď vypraviť sám alebo sa stať vládcom malého vojska a zapliesť sa do vysokej politickej hry s nepriateľským kráľovstvom. Pokiaľ si zvolíte tú druhú cestu, čakajú Vás dlhé diplomatické... .

Supreme Commander 2 PC

Pokračovanie úspešnej stratégie Supreme Commander sa odohráva 25 rokov po udalostiach z prvého dielu. Prináša vylepšenú ekonomickú stránku hry, nové strany i lepší pathfinding (schopnosť jednotiek hľadať správnu cestu k cieľu) a radu ďalších vylepšení. Zaručené sú veľkolepé bitky na obrovských priestranstvách. Hráč si môže vytvárať špeciálne jednotky, ktoré v momente... .

3in1 Game Pack PC

balenie obsahuje hry MotoGP 3: Ultimate Racing Technology, MX vs. ATV Unleashed a Juiced. MotoGP 3: Ultimate Racing Technology Séria MotoGP sa patrí k najpodarenejším závodným hrám na dvoch kolesách a svojou kvalitou dlhodobo určuje trend motocyklových simulátorov. Nielen dokonalá grafika a verné jazdné vlastnosti, ale aj vzrušujúca atmosféra kolotoča Veľkých Cien... .

Rayman Trilógia CZ PC

Táto limitovaná edícia obsahuje hry Rayman 2: The Great Escape, Rayman 3: Hoodlumská hrozba CZ a Rayman M CZ. Rayman 2: The Great Escape Úplne zotavený zo svojho posledného dobrodružstva je Rayman opäť pripravený k ďalšej akcii, tentokrát v novom rozmere! Neľútostný piráti vpadli na Snové čistiny, aby zajali a zotročili Raymanových... .

Thrustmaster 599XX EVO 30 Alcantara Edition príslušenstvo k volantu Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, PC čierna

Realistische, hochqualitative, stabile Materialien· Replika volantu 599XX EVO v 8:10, oficiálne licencované spoločnosťou Ferrari · Ručne šitý kryt venca volantu vyrobený z rovnakej Alcantary® ako skutočné volanty Ferrari - dovezené z Talianska! (pre úplne realistický pocit) Štruktúra riadidiel je identická s automobilovými štandardmi, s polyuretánovo tvarovanou karosériou (pre pružnejšie uchopenie a väčšie pohodlie) a vnútornou oceľovou pneumatikou (pre lepší prenos účinkov spätnej väzby...

Might & Magic Heroes 6 PC

Dobrodružstvo hry Heroes 6 začína 400 rokov pred udalosťami hry Heroes of Might and Magic 5. Vo vzrušujúcom epickom príbehu, kedy sa Anjeli snažia znovu rozpútať neskončenú vojnu sa stretne celá plejáda hrdinov. Došlo k oživeniu legendárneho generála archanjelov, ktorý bol zabitý počas vojny rás Starších. Pod zámienkou prípravy na... .

PC hra Mafia Trilogy

MAFIA TRILOGY Rodina. Moc. Rešpekt. Prežite ako gangster tri rôzne éry organizovaného zločinu v Amerike. Nestarnúca herná séria Mafia má na konte viac ako 18 miliónov predaných kópii po celom svete, a teraz majú hráči možnosť zažiť všetky tri dobrodružstvá aj na svojom PC v podobe verzie Mafia Trilogy. Edícia Mafia Trilogy obsahuje: Mafia: Definitive Edition - Kompletne prepracovaná herná klasika z roku 2002 s úplne novým herným enginom, v novom grafickom kabátiku, s aktualizovaným scenárom, no...

Headset k PC Microsoft LifeChat LX-3000 cez uši s USB káblový, stereo čierna, strieborná

Ďalšia generácia náhlavných súprav Ak chcete chatovať, hrať hry alebo počúvať hudbu, choďte do toho - zabudnite na to, čo sa deje okolo vás. Nakloňte sa dozadu a užívajte si kvalitu digitálneho zvuku LifeChat LX-3000 pod pohodlnými vankúšmi do uší zo syntetickej kože. Vďaka USB pripojeniu je pripojenie rýchle a ľahké. A keď sa chcete rozprávať, mikrofón s potlačením šumu zaisťuje krištáľovo čistú kvalitu zvuku. Prepínanie zvuku Automaticky prepnúť z hudby na telefónny hovor. Keď p...

Napoleon: Total War CZ PC

Séria strategického velikána s podtitulom Total War sa zameriava tento krát na postavu slávneho francúzskeho vojvodcu Napoleona, od jeho vzostupu k moci, až ku porážke pri Waterloo. Kostru hry opäť samozrejme tvorí sólová kampaň, tento krát rozdelená na tri časti. Najprv sa pozrieme do Talianska rokov 1796-1797, kde sa slávny... .

Operácia Flashpoint: Platinová edícia CZ PC

Platinová edícia obsahuje hry Operácia Flaspoint: Cold War Crisis, pokračovanie Operácia Flashpoint: Resistance a súhrn všetkých oficiálnych dodatkov, opráv a aktualizácií, ktoré boli k dispozícii na oficiálnych webových stránkach alebo boli súčasťou nových verzií hry. Vašim protivníkom je Červená armáda ... Nezáleží na tom, či ste bojovník za slobodu, elitný vojak,... .

Arthur and the Invisibles PC

Akčná adventúra postavená na filme, v ktorom preberiete úlohu mladého Arthura, s ktorým zažijete množstvo dobrodružstiev v spoločnosti svojich dvoch priateľov (Selenia a Bétamèche), až sa toto trio bude pokúšať o záchranu ich sveta. Koncept hry je postavený na spolupráci všetkých troch postáv, pretože každá z nich má k dispozícií vedomosť,... .

Borderlands: The Pre-Sequel PC

Chcete spoznať príbeh Handsome Jacka - zloducha hry Borderlands 2? Potom ste na správnom mieste - v hre Borderlands: The Pre-Sequel sa môžete dozvedieť o ňom viac, ako aj to, ako prišiel k moci. Hra sa odohráva niekde medzi príbehmi prvých dvoch hier Borderlands a Borderlands 2 a ponúka úplne... .

Mount & Blade: Warband CZ PC

Prvý avšak samostatne spustiteľný datadisk k hybridu stratégie a RPG Mount & Blade. Jeho hlavnou devízou je možnosť sa na dobrodružstvo buď vypraviť sám alebo sa stať vládcom malého vojska a zapliesť sa do vysokej politickej hry s nepriateľským kráľovstvom. Pokiaľ si zvolíte tú druhú cestu, čakajú Vás dlhé diplomatické... .

Dragon Age Origins: Awakening PC

Prvé oficiálne rozšírenie k RPG Dragon Age: Origins sa odohráva po udalostiach pôvodnej hry. Dostanete sa do zeme Amaranthine, kde na Vás čakajú nové úlohy a výzvy, súboje proti ohromným netvorom, ale i najrôznejšie záhady. Okrem toho Vám datadisk zvýši maximálnu možnú dosiahnuteľnú úroveň, s čím prichádzajú i nové schopnosti,... .

Dungeons & Dragons Online: Stormreach PC

Nová MMORPG zasadená do sveta Dungeons & Dragons. Pri tvorbe hry autori úzko spolupracovali s oficiálnym vydavateľom D&D Wizards of the Coast a hra je postavená na najnovšom vydaní pravidiel D&D. Mesto Stormreach slúžilo ako brána k bohatstvu kontinentu Xendrik. Nebezpečenstvo však číha v okolí a správy prieskumníkov nie sú... .

Uru: Ages Beyond Myst PC

Uru: Ages Beyond Myst je návratom slávnej série Myst od štúdia Cyan - je krokom k dnešnému trendu. Príbeh hry vás zoznámi so starovekou a tajuplnou civilizáciou D´ni, ktorá na Zem pricestovala už pred 10 tisíckami rokov a vybudovala rozsiahlu podzemnú ríšu. Tento národ dokázal vytvoriť isté knihy, ktoré umožňovali cestovať... .

NecroVisioN: Lost Company CZ PC

NecroVisioN: Lost Company je dejový prequel k úspešnej old-schoolovej strielačke z prvého pohľadu NecroVisioN. Všetky udalosti, ktoré v tomto datadisku/pokračovaní zažijete vedú práve na začiatok pôvodnej hry. Nová hra obsahuje niekoľko unikátnych úrovní, postavy, zbrane a herné prvky, rovnako ako nového hlavného hrdinu, ktorý vyrozpráva pôvodný herný príbeh z opačnej perspektívy.... .

UFO Zlatá edícia CZ PC

Balenie obsahuje hry UFO: Aftermath a UFO: Aftershock. UFO: Aftermath K Zemi priletela gigantická kozmická loď a skôr ako si ľudia všimnú nebezpečenstvo vypustia do horných vrstiev atmosféry spóry, ktoré sa veľmi rýchle množia. Čoskoro je ich toľko že pokrývajú celú oblohu a začínajú padať na zem kde zadusia všetok život. Všetok?... .

Carrier Command: Gaea Mission CZ PC

Carrier Command: Gaea Mission je dych berúca kombinácii akčnej hry so strategickými prvkami odohrávajúca sa na obrovskom detailnom súostroví. Znovuzavádza klasickú hrateľnosť z pôvodnej hry Carrier Command pre skutočný next-gen zážitok. V hre ste v blízkej budúcnosti veliteľom lietadlovej lode nesmiernej sily, k dispozícii s mnohými nástrojmi a vozidlami. Po pristátí... .

Ace Combat: Assault Horizon (Enhanced Edition) PC

Ace Combat: Assault Horizon (Enhanced Edition) prináša ovládanie a grafiku optimalizované špeciálne pre užívateľov PC. PC verzia obsahuje množstvo stahovateľných rozšírení vydaných na konzolové verzie hry. Máte tak okamžitý prístup k ďalším lietadlám a mnohým skinom lietadiel, rovnako ako zručnostiam a mapám. Multiplayerová časť hry ponúka podporu Games for Windows... .

Peter Jackson’s King Kong PC

Oficiálna hra k filmu King Kong sľubuje skvelú filmovú ukážku, pri zachovaní interaktivity počítačovej hry. Čaká na Vás boj o prežitie na ostrove Skull Island v úlohe Jacka Driscolla a skúste i ohromnú silu mohutného King Konga. Filmové spracovanie vás doslova prenesie na ostrov Skull Island, miesto, kde v temnej džungli... .

Might & Magic Heroes 6: Complete Edition PC

Dobrodružstvo hry Heroes 6 začína 400 rokov pred udalosťami hry Heroes of Might and Magic 5. Vo vzrušujúcom epickom príbehu, kedy sa Anjeli snažia znovu rozpútať neskončenú vojnu sa stretne celá plejáda hrdinov. Došlo k oživeniu legendárneho generála archanjelov, ktorý bol zabitý počas vojny rás Starších. Pod zámienkou prípravy na... .