Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vo vzduchu na krajinu a na mori pc

Nájdených:    3 produkty

Axis & Allies: The Ultimate WWII Strategy Game PC

Obdobie: jar 1942, miesto: svet vo vojne, úloha: zmeniť beh dejín! Zmobilizujte svoju krajinu, veľte svojim jednotkám a zaútočte na nepriateľa na zemi, mori a vo vzduchu. Pošlite masívne armády tankov a pechoty do srdca nepriateľského územia. Ovládnite svetové oceány svojimi mocnými flotilami. Rozpútajte bombardovacie nálety obrovského rozsahu a zničte... .

Sudden Strike: Resource War PC

Ako vodca nemeckých, britských a amerických jednotiek, bojujete na mori, na zemi i vo vzduchu. Hra ponúka oproti predošlým dielom iný koncept, ale stále sa jedná o titul postavený voľne na reálnych historických udalostiach. Celý systém je založený na továrňach, ktoré vyrábajú vozidlá a bojovné prostriedky, ako sú najdôležitejšie vojnovou komoditou.... .

WWI: Aces of the Sky PC

Oprite sa do vetra so svojím trojplošníkom a ukážte tým druhým, kto je pánom oblakov. Plňte dôležité misie a ničte svoje ciele či už sú vo vzduchu, na pevnine alebo plávajú po mori. - Veľké množstvo rôznych prostredí a tridsiatka viacúrovňových misií. - Hromady nepriateľov určených k likvidácii, vrátane bombardérov, lodí a... .