Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vitaminy sanal

Nájdených:    7 produktov

VITAMÍNY SANAL PUPPY 24g/40tbl.

Vitamíny Sanal Puppy 24g sú určené pre šteňatá. V krabičke je celkom 40 tabletiek obsahujúcich 70 vitamínov a minerálov pre zdravý rast psíka. Tento doplnok stravy je vhodný aj pre vývoj zubov, kostí a kĺbov.Dávkovanie: tabletky sa podávajú psíkom až od šiestich týždňov veku. Malým psíkom tri až päť tabletiek a psíkom stredných až veľkých rás šesť až odm tabletiek denne. Prípravok je stopercentne prírodný.

SANAL YEAST CALCIUM TABLETY 100g./100tbl

Tabletky SANAL YEAST CALCIUM sú zdravým potravinovým doplnkom pre vášho psíka. Tablety obsahujú vápnik a vitamíny B1, B2, B6 a B12. Prírodné vitamíny a minerály podporí krásny vzhľad srsti. Vápnik je vhodný pre správny vývoj kostí a zubov. Vitamíny Sanal neobsahujú žiadne konzervačné prostriedky ani farbivá. Je to prípravok stopercentne prírodný. Dávkovanie: Tabletky podávajte podľa návodu priloženého u produktu. Psíkom malého vzrastu dávajte 2-4 tabletky denne a veľkým psom, ťažším ako 15 kilo...

Sanal pes Puppy s vitamínmi 40tbl

Zdravá pochúťka v malých tabletách zo surovín bohatých na vitamíny skupiny B.

CESNAKOVÉ TABLETY GARLIC SANAL 100g

Cesnakové tablety pre psov Cesnakové tablety slúžiaci ako prevencia proti parazitom. Prirodzené komponenty obsahujú vitamíny a minerály, vďaka ktorým bude mať psík nádhernú lesklú srsť, dobré trávenie a silné kosti. Cesnak čistí krv a zažívacie ústrojenstvo.

Sanal Garlic cesnakový dosp. Pes 100 tbl auv 05320

Vitamíny pre psy v kombinácii vitamínov s cesnakom, pôsobí ako prevencia proti parazitom.