Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vista monti system stavebnice komunal 1 48

Nájdených:    14 produktov

Vista Madeta Scania 1:48

Madeta je auto ťahač Scania s cisternovým návesom pre prevoz mlieka firmy Madeta. Scania Monti System MS 72 v mierke 1:48 patrí do radu modelov Monti System PROFI, teda medzi najzložitejšie stavebnice s veľkým počtom dielov. Stavebnica Monti System MS 70 - Madeta sa zostavuje bez nutnosti použitia lepidla a nanášania farieb, jednotlivé diely vyrobené z farebného plastu do seba presne zapadajú. Pre dokončenie verného vzhľadu modelu obsahuje model arch samolepiek. Vek: 7+,...

Vista Stavebnice Monti 08 1 Kamión Liaz Special Turbo v krabici 315x165x75cm 1:48

Stavebnice Monti 08/1 Kamión Liaz Special Unikátní české stavebnice modelů aut a vozidel. Jejich velikou výhodou, o proti ostatním modelům, je snadná" montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model.

VISTA SEMILY - MONTI Systém 48 - BAYWATCH

MONTI Systém BAYWATCHZostavte si vlastný model auta Land Rover v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému.

Monti Systém Scania 70 CS Cargo 1:48

Monti Systém Scania 70 CS CargoZostavte si vlastný model auta Scania v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému. Veľkosť auta: 32 x 20.5 x 7.5 cmMierka 1:48

Monti System 22 Aral Liaz kamion 1:48

Monti System 22 Aral Liaz kamion 1:48Zostavte si vlastný model auta Liaz Special Turbo v merítku 1 : 48. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému. Zakúpte Vašim chlapcom jeden z Monti System modelov. Vhodné pre deti od 6 rokov. neobsahuje ftalátybez lepidla a farbyunikátny európsky výrobokspĺňa požiadavky bezpečnosti EN71 Mierka: 1:48Počet dielikov: cca 50 a viacMateriál...

MONTI Systém 62.1 - SCANIA

MONTI Systém SCANIAZostavte si vlastný model auta Scania v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému.

VISTA SEMILY - MONTI Systém 62 - SCANIA

MONTI Systém SCANIA Zostavte si vlastný model auta Scania v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému.

VISTA SEMILY - MONTI Systém 61 - NOPROSU

MONTI Systém NOPROSU Zostavte si vlastný model auta Actros L v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému.

VISTA SEMILY - MONTI Systém 22 - ARAL

MONTI Systém ARAL Zostavte si vlastný model auta Liaz Special Turbo v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému.

VISTA SEMILY - MONTI Systém 38 - JET

MONTI Systém JET Zostavte si vlastný model auta Western Star v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému.

MONTI Systém 38 - JET

MONTI Systém JETZostavte si vlastný model auta Western Star v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému.

MONTI Systém 61 - NOPROSU

MONTI Systém NOPROSU Zostavte si vlastný model auta Actros L v merítku 1 : 48 bez lepidla a farby. Súčiastky tejto stavebnice sú vyrobené z farebného plastu a obsahujú sadu nálepiek pre vyzdobenie zostaveného modelu. Skladanie je rýchle pomocou zacvakácieho systému.

Stavebnica Monti 12 Expedícia Tatra 815 v krabici 22x15x6cm 1:48

Monti System - MS12 - Expedition Monti System je legendárná česká stavebnica verných modelov osobných a nákladných áut, s ktorými si vyhrajú malí aj veľkí. Modely sú vyrábané v mierke 1:48, 1:35 a 1:28. Monti System zostavíte bez lepidla a nanášanie farieb! Najväčšou výhodou týchto stavebníc je, že na zostavenie modelu autíčka nepotrebujete žiadne lepidlo a farby. Jednotlivé dieliky sú tak dômyselne vyrobené, že s pomocou rôznych zacvakávacia zámkov, úchytov a ďalších flexibilných ...