Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vily liecenie s vilami

Nájdených:    6 produktov

Strašidlář. Mezi námi vílami

Věčně mladá víla Slavomila z Vysočiny vypráví, jak je to vlastně s vílami a čím se od sebe odlišují. Podobně jako je tomu u lidí existují víly hodné i zlé, pracovité i líné, chytré i přihlouplé, potměšilé i vlídné, ale i potrhlé.

MFP 5300803 Omaľovánky Víly

Detské maľovanky s obrázkami víl. Nájdete tu 8 obrázkov s vílami. Tieto maľovanky sú jednoduché, s veľkými obrázkami, teda sú vhodné aj pre najmenšie deti. Maľovanie obrázkov pomáha rozvíjať celý rad schopností a zručností, má veľký vplyv na rozvoj jemnej motoriky rúk. Ilustroval: A. Šplíchal Formát A5

Vily na Slavíne

Pokračovanie úspešnej monografie Vily nad Bratislavou vo forme sprievodcu. Na prechádzkach po atraktívnej vilovej štvrti sa zoznámime s najvýznamnejšími vilami v mimoriadne pestrom slohovom spektre – od romantickej eklektiky až po súčasnosť.

Omaľovánka A4 Víly

Omaľovánka pri ktorej sa deti zabavia spoločne s roztomilými vílami. • jednoduché veľké obrázky - vhodné aj pre najmenších • pomáha rozvíjať detskú fantáziu, kreativitu a jemnú motoriku • 32 strán s obrázkami na vymaľovanie • rozmer A4: 210 x 276 mm

MFP 5300932 Omalovánky Víly 2

Detské maľovanky s obrázkami Víl. Nájdete tu 8 obrázkov s vílami. Tieto maľovanky sú jednoduché, s veľkými obrázkami, teda sú vhodné aj pre menšie deti. Maľovanie obrázkov pomôže deťom rozvíjať celý rad schopností s zručností, má veľký vplyv najmä na jemnú motoriku rúk. Ilustrovala : Blanka Vostrá Formát maľovaniek: A5 Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo vdýchnutia a prehltnutia malých častí.

Rozprávkový les - Ag Jatkowska

Víly Pip, Kvetka a Kvapôčka pripravujú narodeninové darčeky pre princeznú Floru. Bzučka však nevie vymyslieť originálny darček. Stihne to do Floriných narodenín? Vyber si papierové hračky a zaži zábavu spolu s lesnými vílami.