Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Videotelefon pre dva

Nájdených:    3 produkty

Káblový domové videotelefón Somfy V300 Set 2401547

Sada farebného videovrátnika V300 pre jeden alebo dva rodinné domy, ktorá sa skladá z vonkajšej stanice a vnútornej stanice s dotykovým displejom 17,78 cm (7 "), integrovaným 5-kanálovým riadením domu RTS. Tento text bol preložený strojovo. 17,78 cm (7 ") dotyková obrazovka s ergonomickým povrchom·Až 5 ovládateľných zariadení Somfy RTS·Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty Outstation·Vnútorná stanica, biela·Montáž na stenu·Zásuvný napájací zdroj·Skrutky.

2 linka domové videotelefón Urmet SET 1784/772 74566, biela, strieborná

Sada 2Voice pre jeden a dva rodinné domy prináša vašu dvernú komunikáciu aktuálnu. Vďaka funkcii videa a ľahkej inštalácii ponúka pohodlie v rodinnom dome bez zbytočného úsilia. Videovrátnik môže byť vybavený praktickými rozšíreniami pre ďalšie funkcie a zabezpečenie. Tento text bol preložený strojovo. Pre dvojgeneračné domy

2 linka domové videotelefón Urmet SET 1784/771 74565, biela, strieborná

Sada 2Voice pre jeden a dva rodinné domy prináša vašu dvernú komunikáciu aktuálnu. Vďaka funkcii videa a ľahkej inštalácii ponúka pohodlie v rodinnom dome bez zbytočného úsilia. Videovrátnik môže byť vybavený praktickými rozšíreniami pre ďalšie funkcie a zabezpečenie. Tento text bol preložený strojovo.