Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vichy dercos sampon 200 ml pre zeny

Nájdených:    32 produktov

Vichy dercos Posilující šampón 200 ml

Obsah VICHY Dercos Energising šampón 200ml Charakteristika VICHY Dercos Energising šampón Šampón s Aminexilom, účinnou kozmetickou molekulou, ktorá pôsobí proti vypadávaniu vlasov. Pre ženy a mužov, ktorí trpia ľahkým až stredne ťažkým alebo sezónnym vypadávaním vlasov. Energizujúci čistiaci prípravok. Obnovuje energiu a vitalitu vlasov od korienkov ku končekom. Silnejšie vlasy: pre 78 % subjektov. Revitalizované vlasy: pre 76 % subjektov.* Spotrebiteľský test, 154 osôb, 3 týždne. Vlasy opätov...

Vichy Dercos Anti-Pelliculaire Sensitive Šampón proti lupinám pre citlivú pokožku 200 ml

VICHY DERCOS ANTI-PELLICULAIRE SENSITIVE šampón proti lupinám citlivá pokožka 1x200 ml Šampón proti lupinám pre citlivú vlasovú pokožku. Dvojitý účinok proti lupinám a nepríjemným pocitom vlasovej pokožky. Pre mužov a ženy, ktorí majú zároveň lupiny a citlivú vlasovú pokožku.

Vichy DERCOS ENERGISANT posilňujúci šampón 400 ml

VICHY DERCOS ENERGISANT Šampón posilňujúci šampón 1x400 ml Jediný šampón s Aminexilom, účinnou kozmetickou molekulou, ktorá pôsobí proti vypadávaniu vlasov. Pre ženy a mužov, ktorí trpia ľahkým až stredne ťažkým alebo sezónnym vypadávaním vlasov.

VICHY Dercos Technique ultrazklidňující šampón pre normálne až mastné vlasy 200 ml

Ak je Vaša pokožka hlavy citlivá a náchylná k podráždeniu, neváhajte a siahnite po upokojujúcim šampónu VICHY.

Vichy Dercos šampón vyvinutý pre pokožku hlavy so sklonom k lupienke 200 ml

VICHY DERCOS PSOlution šampón 200ml VICHY Dercos šampón. Šampón Keratoreduct vyvinutý pre pokožku hlavy so sklonom k lupienke.

L’Oréal International VICHY DERCOS ENERGISANT posilňujúci šampón (M9032403) 1x200 ml 200 ml

Vichy posiľňujúci šampón: podporuje ich rast obmedzuje slabnutie a vypadávanie vlasov vhodný doplnok pri kúre proti vypadávaniu vlasov vhodný pre časté použitie Viac na adcc.sk