Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vices semisove poltopanky 41

Nájdených:    7 produktov

Dámske semišové poltopánky v čiernej farbe - 41

Dámske semišové poltopánky v čiernej farbe. Zvršok lemujú dva remienky so zapínaním pomocou pracky, ktoré sú zdobené striebornými cvokmi. Ideálny výber na každodenné nosenie.

Dámske semišové poltopánky v čiernej farbe - 41

Dámske semišové poltopánky v čiernej farbe s výrezmi a ozdobnými cvokmi. Mäkká kožená stielka a plochý podpätok zaistia pohodlie. Ideálny výber na každodenné nosenie.

Dámske semišové poltopánky v čiernej farbe s prelamovaným vzorom - 41

Dámske semišové poltopánky v čiernej farbe s prelamovaným vzorom. Zvršok je v kombinácií semišu a zirkónu s ozdobným šnurovaním. Plochý podpätok zdôrazní elegantný štýl.

Dámske semišové poltopánky v ružovej farbe s prelamovaným zvrškom - 41

Dámske semišové poltopánky v ružovej farbe s prelamovaným zvrškom. Módny vzor v kombinácii s klasickým strihom vytvára úžasnú kombináciu. Ideálny výber na každodenné nosenie.

Dámske semišové poltopánky v sivo-striebornej farbe s výrezmi - 41

Dámske semišové poltopánky v sivo-striebornej farbe s výrezmi a ozdobnými cvokmi. Mäkká kožená stielka a plochý podpätok zaistia pohodlie. Ideálny výber na každodenné nosenie.

Poltopánky v sivej farbe - 41

Dámske semišové poltopánky v sivej farbe na plochom podpätku. Módne prešívaný zvršok. Mäkká stielka a okrúhla špička zaistia pohodlie. Ideálny výber na každodenné nosenie.