Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vianocne ozdoby sada 5 ks varianta 3

Nájdených:    3 produkty

LAALU Sada 3 ks ozdôb: Stromček, srdiečko, hviezdička 8,5 cm

Vianočné ozdoby LAALU Sada 3 ks ozdôb: Stromček, srdiečko, hviezdička 8,5 cm:Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Elegantní vánoční ozdoby pro váš stromeček i domácnostSháníte dekorace pro váš vánoční stromeček nebo domácnost? Sada 3 kusů ozdob s motivy stromečku, srdíčka a hvězdičky budou skvělou volbou. Klasické jednoduché tvary jsou vyvedeny v lesklé zlaté barvě. Všechny ozdoby jsou velké 8,5 centimetru a disponují šňůrkou na pověšení. Pokud se ještě poohlížíte po vhodném stromečku...

Sada vianočných drevených ozdôb Hviezda natur, 18 ks

Drevené vianočné ozdoby sú obľúbené pre svoju ľahkosť a nerozbitnosť. Navyše sa hodia do moderných i klasických interiérov. Balenie obsahuje 18 kusov prírodných drevených ozdôb v tvare hviezdičiek s veľkosťou 5 x 5 x 0,3 cm. Vďaka jutovému povrázku povrázku ich ľahko zavesíte.

Sada vianočných drevených ozdôb Hviezda biela, 18 ks

Drevené vianočné ozdoby sú obľúbené pre svoju ľahkosť a nerozbitnosť. Navyše sa hodia do moderných i klasických interiérov. Balenie obsahuje 18 kusov bielych drevených ozdôb v tvare hviezdičiek s veľkosťou 5 x 5 x 0,3 cm. Vďaka jutovému povrázku povrázku ich ľahko zavesíte.