Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vianocne dekoracie santa varianta 3

Nájdených:    4 produkty

Amscan Visiace honeycomb dekorácie Vianočné postavy 3ks

3 ks v balení, dĺžka 35 cm, materiál: papier, visiace 3D dekorácie v tvare elfa, Santa Clausa a snehuliaka

Vianočná dekorácia - Santa Claus, 30 LED, 58 cm

Vianočná dekorácia - Santa Claus, 30 LED, 58 cm z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Ostatné kúpite na Kokiskashop.sk za 38.99 €. S týmto usmievavým Santom budú Vaše Vianoce oveľa veselšie. Nielenže dokonale navodí slávnostnú atmosféru a podčiarkne ducha Vianoc, ale zaručene nadchne všetkých Vašich priateľov a kamarátov. Svetlo, ktoré vyžaruje, zahreje všetky srdcia. Technické údaje: 30 LED diód výška: 58 cm napájanie: 3 × AA batérie (nie sú súčasťou balenia) farba kábla:...

Villeroy & Boch Nostalgic Ornaments vianočná závesná dekorácia, cukrové lízanky, 3 ks 14-8331-6690

Vianočné dekorácie v podobe porcelánových cukrových lízaniek na stuhe patria do kolekcie Nostalgic Ornaments nemeckej porcelánky Villeroy & Boch. Každá z nich bola vyrobená z ručne maľovaného porcelánu. Súprava obsahuje 3 kusy: lízanku so Santa Clausom, medveďom a Luskáčikom.

Villeroy & Boch Nostalgic Ornaments vianočná závesná dekorácia, hojdačky z cukrových lízaniek, 3 ks 14-8331-6691

Vianočné dekorácie v podobe porcelánových hojdačiek z cukrových lízaniek na stuhe patria do kolekcie Nostalgic Ornaments nemeckej porcelánky Villeroy & Boch. Každá z nich bola vyrobená z ručne maľovaného porcelánu. Súprava obsahuje 3 kusy: hojdacieho sa Santa Clausa, medveďa a Luskáčika.