Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vianocna ozdoba vyrezavana varianta 2

Nájdených:    4 produkty

MFP 8885755 hviezda kov MIX 7 cm - záves 2 ks

Vianočná kovová hviezda vyrezávaná 2 ks – rôznej farby (strieborná, zlatá, medená). Táto vianočná ozdoba je opatrená očkom a šnúrkou na zavesenie. Môžete ju použiť na ozdobu vianočného stromčeka, zavesiť na dvere, na okno a skrášliť vaše bývanie. BALENIE OBSAHUJE: - 2 ks kovové hviezdy Uvedená cena je za 1 balenie. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 8885754 vločka kov MIX 6,5 cm - záves 2 ks

Vianočná kovová vločka vyrezávaná – 2ks, Táto vianočná ozdoba je opatrená očkom a šnúrkou na zavesenie. Môžete použiť na ozdobu vianočného stromčeka, na dvere, na okno a skrášliť tak vaše bývanie. - rôznej farby (strieborná, zlatá, medená) BALENIE OBSAHUJE: - 2 ks kovových vločiek Uvedená cena je za 1 balenie. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 8885757 Hviezda kov 3D MIX 4,5cm - záves 2 ks

Vianočná kovová hviezda vyrezávaná 2 ks – rôznej farby (strieborná, zlatá, medená) BALENIE OBSAHUJE: - 2 ks kovové hviezdy Táto vianočná ozdoba je opatrená očkom a šnúrkou na zavesenie. Môžete ju použiť na ozdobu vianočného stromčeka, zavesiť na dvere, na okno a skrášliť tak svoj domov. Uvedená cena je za 1 balenie. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 8885866 hviezda záves drevený 2ks/7cm XC2018602

Drevená vianočná hviezda so závesom – hnedá, vyrezávaná BALENIE OBSAHUJE: - 2 ks hviezdičiek Táto vianočná ozdoba je opatrená korálikom, očkom, šnúrkou na zavesenie. Môžete použiť na ozdobu vianočného stromčeka, zavesiť na dvere, na okno a skrášliť tak svoje bývanie. Uvedená cena je za 1 balenie. Dodávame vo vrecku so závesom.